
Argentijnse voetballer Tévez (38) beëindigt loopbaan
BUENOS AIRES (ANP) - Carlos Tévez heeft zijn voetballoopbaan beëindigd. Dat maakte de 38-jarige aanvaller bekend in een Argentijnse televisieshow.
Tévez kwam een jaar geleden voor het laatst in actie bij Boca Juniors. Eerder speelde hij onder meer voor West Ham United, Manchester United, Manchester City en Juventus.
Tévez voetbalde 75 wedstrijden voor de nationale ploeg van Argentinië. De spits maakte deel uit van de selectie bij bij de Spelen van 2004 in Athene goud won. Tévez deed ook mee aan het WK van 2010, waar Argentinië in de kwartfinale strandde tegen Duitsland.
Stiefvader
"Ik stop met voetbal omdat ik mijn grootste fan ben kwijtgeraakt", zei Tévez, die daarmee doelde op zijn stiefvader die in februari 2021 overleed aan de gevolgen van een besmetting met het coronavirus. "Als speler heb ik alles gegeven, alles wat ik in mij had."
Tévez legde aanbiedingen uit de Verenigde Staten en Argentinië naast zich neer. Hij wil vanaf nu meer tijd doorbrengen met zijn gezin. In de toekomst hoopt hij aan de slag te gaan als voetbaltrainer.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Jonathan de Guzman voetbalt ook volgend seizoen voor Sparta Rotterdam. De 35-jarige middenvelder kwam vorig jaar over van OFI uit Kreta. Hij speelde 21 duels in de Eredivisie voor Sparta, dat zich via de play-offs nog kan kwalificeren voor de voorronden van de Conference League.
32 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Jill Roord, Dominique Janssen en Lynn Wilms beginnen zaterdag tijdens de finale van de Champions League in het basiselftal van VfL Wolfsburg. De drie Oranje-internationals zijn dit seizoen vaste waarden in het elftal van trainer Tommy Stroot.
2 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft het vertrek van voetballer Burak Yilmaz bevestigd. De Eredivisieclub uit Limburg meldde zaterdag dat na gesprekken met alle betrokken partijen de wegen van Fortuna en Yilmaz officieel scheiden.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Jill Roord, Dominique Janssen en Lynn Wilms staan zaterdag in de finale van de Champions League. De drie internationals van Oranje nemen het om 16.00 uur in Eindhoven met VfL Wolfsburg op tegen FC Barcelona. Het Philips-stadion is met 34.120 verkochte kaarten uitverkocht.
13 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Sergio Ramos (37) vertrekt bij Paris Saint-Germain, zo heeft de voetbalkampioen van Frankrijk vrijdag laten weten. De Spaanse verdediger, jarenlang een idool bij Real Madrid, heeft twee jaar in Parijs gespeeld. "Hij gaat de hoofdstad verlaten", aldus PSG in een verklaring. "We nemen met heel veel respect afscheid van hem."
18 uur geledenANTWERPEN (ANP) - Trainer Mark van Bommel heeft niet het gevoel dat Antwerp in de strijd om de Belgische voetbaltitel brede steun heeft. "Iedereen is tegen ons", zegt de Nederlander. "Ik vind het mooi dat het Antwerp tegen de rest is. Daar houd ik wel van."
19 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Voetballer Mario Götze heeft zijn nog lopende contract bij Eintracht Frankfurt vroegtijdig verlengd. De voormalige speler van PSV tekende bij tot de zomer van 2026 bij de club uit de Bundesliga. Hij kwam de afgelopen zomer over uit Eindhoven.
20 uur geleden