Argentijnse voetballer Luque (71) overleden
BUENOS AIRES (ANP) - De bekende Argentijnse oud-voetballer Leopoldo Luque is op 71-jarige leeftijd aan de gevolgen van corona overleden. Dat heeft de Argentijnse voetbalbond bekendgemaakt.
Luque was basisspeler van Argentinië tijdens het WK van 1978. De besnorde aanvaller scoorde tijdens de eindronde in eigen land tegen Hongarije (2-1) en trof tweemaal doel tegen Peru (6-0).
Hij verscheen ook aan de aftrap voor de finale tegen het Nederlands elftal. Argentinië won met 3-1, na een gelijke stand na reguliere speeltijd (1-1). Mario Kempes scoorde tweemaal voor de Argentijnen. Dick Nanninga maakte gelijk voor Oranje, dat Rob Rensenbrink vlak daarna nog op de paal zag schieten.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles gewonnen. De Zwollenaren wonnen in eigen huis met 4-1 van de club uit Deventer. Thijs Oosting scoorde twee keer tegen het elftal waar zijn vader Joseph Oosting de coach is.
34 minuten geledenLONDEN (ANP) - Chelsea-doelman Emiliano Martínez heeft zaterdag in het Premier League-duel met Everton (0-2) een gebroken kaak opgelopen, meldt zijn club zondag. Dat gebeurde in de tweede helft van de gewonnen uitwedstrijd bij een botsing met Everton-verdediger Jarrad Branthwaite. De 34-jarige Argentijn werd acht minuten behandeld op het veld en vervolgens weggedragen op een brancard.
2 uur geledenVELSEN (ANP) - Feyenoord heeft zijn goede serie voortgezet met een overwinning op Telstar. De formatie van trainer Giovanni van Bronckhorst won na een zeer vermakelijke wedstrijd met 4-3 in Velsen.
17 uur geledenSEVILLA (ANP) - FC Barcelona heeft ook zijn negende wedstrijd in La Liga gewonnen. De koploper van Spanje was in Sevilla met 5-2 te sterk voor nummer 3 Real Betis.
18 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor eigen publiek met grote cijfers gewonnen van RB Leipzig: 6-1. Luis Díaz was belangrijk voor de thuisploeg met een hattrick. Leipzig won dinsdag nog met 1-0 van PSV in de Champions League.
18 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Internazionale heeft zich herpakt na de thuisnederlaag in de Champions League tegen Club Brugge (3-4). De koploper van de Serie A won het uitduel met Bologna met 3-1.
18 uur geledenSTRAATSBURG (ANP) - Tussen de Champions League-wedstrijden tegen Manchester City en FC Barcelona door heeft Paris Saint-Germain een zwaarbevochten 3-1-zege geboekt bij RC Strasbourg. Na een vroege achterstand maakte PSG drie treffers in de slotfase.
19 uur geleden