Argentijnse tweeling Barros Schelotto bondscoaches Paraguay
ASUNCIÓN (ANP) - Guillermo en Gustavo Barros Schelotto moeten de Paraguayaanse voetballers naar het wereldkampioenschap in Qatar leiden. De Argentijnse tweelingbroers zijn donderdag aangesteld als bondscoaches als vervangers van de vorige week ontslagen Eduardo Berizzo.
Guillermo krijgt de eindverantwoordelijkheid en Gustavo is zijn assistent. De broers werkten eerder samen bij Boca Juniors, Lanús en LA Galaxy. Met Boca Juniors behaalden Guillermo en Gustavo Barros Schelotto in 2017 en 2018 de Argentijnse titel.
Berizzo moest vertrekken na een nederlaag van 4-0 tegen Bolivia in de WK-kwalificatie. Paraguay staat in de Zuid-Amerikaanse kwalificatiepoule op de achtste plek met 12 punten uit twaalf duels. De eerste vier landen plaatsen zich rechtstreeks voor het WK van volgend jaar in Qatar, de nummer 5 krijgt via de play-offs nog een kans.
Paraguay speelt in november de volgende twee wedstrijden, eerst thuis tegen Chili en dan uit tegen Colombia.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - John Heitinga is niet langer assistent-trainer bij Tottenham Hotspur. De voormalige coach van Ajax had de mogelijkheid om aan te blijven na het recente ontslag van Thomas Frank, maar heeft ervoor gekozen om afscheid te nemen. Dat meldde de club uit Londen in een verklaring.
3 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - Coach Luis Enrique van Paris Saint-Germain is niet ingegaan op de kritiek van zijn sterspeler Ousmane Dembélé op de instelling van zijn ploeggenoten. "Rond PSG is altijd rumoer en dat moet je accepteren", was het enige wat de Spanjaard antwoordde op vragen van verslaggevers. Titelhouder PSG speelt dinsdag in de tussenronde van de Champions League de uitwedstrijd tegen AS Monaco.
4 uur geledenLISSABON (ANP/RTR) - José Mourinho vreest Real Madrid meer dan ooit. "Een gekrenkte ploeg is gevaarlijk", zei de coach van het Portugese Benfica op de persconferentie in aanloop naar het eerste treffen met de Spaanse club in de tussenronde van de Champions League. Mourinho verwees naar de 4-2-zege op Real Madrid vorige maand in de laatste ronde van de groepsfase, waardoor vijftienvoudig Champions League-winnaar Real zich niet rechtstreeks plaatste bij de laatste zestien.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Thibo Baeten van Go Ahead Eagles is voor drie wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk. De KNVB heeft de aanvaller de straf opgelegd vanwege de overtreding die hij zondag maakte op Feyenoord-speler Oussama Targhalline, waarvoor hij rood kreeg.
9 uur geledenSANTOS (ANP) - Neymar is na twee maanden blessureleed weer in actie gekomen voor zijn Braziliaanse club Santos. In het Campeonato Paulista, het kampioenschap van de staat São Paulo, viel hij bij rust in tegen Velo Clube. Hij gaf een assist in de thuiswedstrijd die Santos met 6-0 won. De Braziliaan onderging in december een knieoperatie.
13 uur geledenNAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.
23 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.
1 dag geleden