Argentijnse aanvaller Correa langer bij Atlético Madrid
MADRID (ANP) - De Argentijnse vleugelspits Ángel Correa heeft zijn contract bij Atlético Madrid met twee jaar verlengd. De 26-jarige aanvaller ligt nu tot de zomer van 2026 vast bij de regerend kampioen van Spanje. Correa speelt sinds 2014 voor Atlético.
In ruim driehonderd wedstrijden voor de ploeg uit Madrid maakte de Argentijn 53 doelpunten en gaf hij 51 assists. Dit seizoen staat de teller in La Liga op zes goals. Twee daarvan maakte hij zondag in de gewonnen thuiswedstrijd tegen Rayo Vallecano (2-0).
De Argentijnse international, die voor zijn komst naar Atlético met San Lorenzo in 2014 de Copa Libertadores veroverde, won met de Madrileense club in 2018 de Europa League en Europese Supercup. Correa maakte deel uit van de Argentijnse selectie die afgelopen jaar de Copa América won.
Meer uit Voetbal
TOKIO (ANP) - Ajacied Takehiro Tomiyasu kan toch niet spelen voor Japan in de oefenduels met Schotland en Engeland van de komende dagen. De 27-jarige verdediger moest zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord (1-1) worden gewisseld en is niet voldoende hersteld, meldt de Japanse voetbalbond.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.
12 uur geledenEMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."
12 uur geledenEMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."
12 uur geledenEMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.
13 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.
15 uur geleden