Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Argentijn Maxi Rodríguez (40) stopt met voetballen

Argentijn Maxi Rodríguez (40) stopt met voetballen

ROSARIO (ANP) - De Argentijnse oud-international Maxi Rodríguez stopt op 40-jarige leeftijd met voetballen. De oud-speler van onder meer Espanyol, Atlético Madrid en Liverpool kondigde in een video op Instagram zijn afscheid aan. Rodríguez schoot Argentinië in 2014 naar de finale van het WK, door de beslissende strafschop te benutten in de halve finale tegen het Nederlands elftal. In de eindstrijd verloren de Argentijnen na verlenging van Duitsland (0-1).

"Het moment waarvan ik nooit had gedacht dat zou komen, is toch aangebroken", aldus Rodríguez. "Ik stop als profvoetballer. Het was een heel moeilijke beslissing, maar ik heb er vrede mee. Ik heb alles gegeven en nu ben ik helemaal leeg, ik heb niets meer in me."

De Argentijn sluit zijn carrière af in dienst van Newell's Old Boys, de club uit Rosario waar hij in drie periodes voor speelde. "Aanvoerder. Leider. Legende. Icoon", schreef Newell's Old Boys op Twitter bij enkele foto's van de 40-jarige vleugelspits.

Rodríguez deed met Argentinië mee aan de WK's van 2006, 2010 en 2014. Zijn doelpunt in 2006 tegen Mexico werd gekozen tot mooiste goal van het WK.

Meer uit Voetbal

Bosz 'trots' op PSV na Champions League-zege tegen FC Porto

PORTO (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz is "trots" op zijn ploeg na de 1-0-overwinning tegen FC Porto in de Champions League. Dat zei de trainer na afloop van het duel in Portugal tegen Ziggo Sport. "Ik vond dat we goed speelden", aldus Bosz. Het was de eerste overwinning dit Champions League-seizoen voor de kampioen van Nederland.

7 uur geleden
Paris Saint-Germain verslaat FC Barcelona in Champions League

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in de Champions League gewonnen van FC Barcelona. In Parijs werd het 4-2 voor de winnaars van de afgelopen twee edities van het Europese clubtoernooi. Het was voor Barcelona de eerste nederlaag van het seizoen.

10 uur geleden
Malen met goal en assist belangrijk voor Roma in Champions League

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met een doelpunt en een assist een belangrijke bijdrage geleverd aan de 4-0-thuisoverwinning van zijn club AS Roma tegen Slovan Bratislava in de Champions League. De Oranje-international was ook nog bij een derde doelpunt betrokken. Met nog een half uur te spelen werd hij gewisseld.

10 uur geleden
Liverpool wint na verdedigende fouten alsnog van Villarreal

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft ondanks grote verdedigende fouten in de openingsfase gewonnen van Villarreal in de Champions League. Onder meer door een fout van Virgil van Dijk kwamen de Engelsen op achterstand, maar het werd op Anfield uiteindelijk 4-3. Cody Gakpo maakte bij Liverpool zijn rentree nadat hij eind september bij het Nederlands elftal geblesseerd was geraakt. Ook Ryan Gravenberch stond in de basis.

10 uur geleden
PSV begint met Bajraktarević en Gąsiorowski tegen FC Porto

PORTO (ANP) - Esmir Bajraktarević en Yarek Gąsiorowski beginnen met PSV aan de uitwedstrijd tegen FC Porto in de Champions League. De rechtsbuiten en centrale verdediger krijgen de voorkeur boven Dennis Man en Armando Obispo, die op de bank zitten als het duel om 21.00 uur begint.

11 uur geleden
Veerman bereidt winnende doelpunt van Borussia Dortmund voor

MASAZIR (ANP) - Joey Veerman blijft met Borussia Dortmund goed presteren in de Champions League. De middenvelder won met zijn Duitse club de uitwedstrijd tegen Sabah in Azerbeidzjan (1-2).

11 uur geleden
Gakpo weer in de basis bij Liverpool na blessure bij Oranje

LIVERPOOL (ANP) - Cody Gakpo start dinsdagavond in de Champions League tegen Villarreal voor het eerst in de basis bij Liverpool na de blessure die hij opliep bij het Nederlands elftal. Ook Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch staan in de basis op Anfield.

13 uur geleden