Arbiter Nijhuis fluit zondag stadsderby in Griekse competitie
THESSALONIKI (ANP) - Scheidsrechter Bas Nijhuis leidt zondag in Thessaloniki de Griekse stadsderby tussen Aris FC en PAOK. Nijhuis was aanvankelijk door de KNVB aangesteld als VAR bij de Eredivisie-wedstrijd Willem II - Sparta. Rob Dieperink vervangt de Enschedeër achter de tv-schermen in het VAR-centrum in Zeist.
PAOK en Aris zijn respectievelijk de nummers 2 en 3 van de Griekse Super League. Aris gaat met een overwinning PAOK, in de poulefase van de Europa League tegenstander van PSV, voorbij op de ranglijst.
Het is niet de eerste keer dat Nederlandse arbiters gevraagd worden om in Griekenland te fluiten. Björn Kuipers en Danny Makkelie leidden afgelopen zomer nog de halve finales van de Griekse bekercompetitie, waarvan Kuipers uiteindelijk ook de finale toegewezen kreeg.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.
56 minuten geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.
2 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
5 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
8 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.
22 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.
23 uur geleden