Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arantxa Rus naar kwartfinale tennistoernooi Monterrey

Arantxa Rus naar kwartfinale tennistoernooi Monterrey

MONTERREY (ANP) - Tennisster Arantxa Rus heeft de laatste acht van het tennistoernooi in het Mexicaanse Monterrey bereikt. De 29-jarige Zuid-Hollandse versloeg de als tiende geplaatste Amerikaanse Lauren Davis, de nummer 61 van de wereld, met 7-5 6-0.

De eerste set duurde ruim vijf kwartier. Rus verspeelde bij een 6-5 voorsprong op de service van haar tegenstandster een handvol setpoints, maar wist uiteindelijk toch de set te pakken. In de tweede set was het geloof bij de Amerikaanse weg en kon Rus de wedstrijd eenvoudig uitspelen.

De volgende tegenstandster van de Nederlandse nummer 76 van de wereld in het Mexicaanse WTA-toernooi is de Zweedse Rebecca Peterson die 31 plaatsen hoger op de wereldranglijst staat dan Rus. De nummer zes van de plaatsingslijst versloeg in de tweede ronde de Oekraïense Kateryna Bondarenko in twee sets: 7-6 7-5.

Meer uit Sport

Tweevoudig olympisch kampioen Van 't Wout verder op 500 meter

MILAAN (ANP) - Jens van 't Wout blijft kans houden op een derde individuele gouden medaille op de Olympische Spelen van Milaan. De 24-jarige Nederlandse shorttracker kwam maandag tijdens de voorrondes van de 500 meter niet in de problemen en ging als winnaar van zijn heat door naar de kwartfinales. De andere drie deelnemers gingen in de laatste ronde allemaal onderuit.

3 minuten geleden
Shorttrackster Velzeboer op Spelen naar halve finale 1000 meter

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft bij de Olympische Spelen in Milaan de halve finales op de 1000 meter bereikt. De 24-jarige Nederlandse eindigde in de derde kwartfinale in de Milano Ice Skating Arena als eerste. De halve finales en finale zijn later op maandag.

30 minuten geleden
Bobsleeër Wesselink begint met twaalfde tijd in tweemansbob

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Bobsleeërs Dave Wesselink en Jelen Franjic zijn hun olympische wedstrijd in de tweemansbob begonnen met een twaalfde tijd in de eerste run. Het duo kwam in de eerste afdaling op de bobsleebaan in het Cortina Sliding Centre tot een tijd van 55,83 seconden.

42 minuten geleden
Tennisser Shelton wint Amerikaanse finale in Dallas

DALLAS (ANP) - De Amerikaan Ben Shelton heeft het tennistoernooi van Dallas op zijn naam geschreven. De nummer 9 van de wereld rekende in de finale in drie sets af met zijn landgenoot Taylor Fritz, de nummer 7 van de wereld. De setstanden waren 3-6, 6-3 en 7-5.

12 uur geleden
Schaakgrootheid Carlsen voegt weer een wereldtitel toe

WANGELS (ANP) - Schaakgrootmeester Magnus Carlsen heeft een zoveelste wereldtitel aan zijn erelijst toegevoegd. De Noor, al vanaf 2011 de aanvoerder van de wereldranglijst, veroverde in het Duitse Wangels de eerste wereldtitel freestyleschaken. Hij versloeg in de finale de Amerikaan Fabiano Caruana na vier partijen: 2,5-1,5.

12 uur geleden
Trainer Van Velde voltooit levenswerk met goud sprintster Kok

MILAAN (ANP) - Trainer Gerard van Velde vindt dat hij zijn levenswerk heeft voltooid met de gouden olympische medaille van Femke Kok op de 500 meter. De voormalige sprinter, die zelf goud behaalde op de 1000 meter op de Spelen van Salt Lake City in 2002, won eerder het eerste Nederlandse goud bij de mannen op de 500 meter met zijn schaatser Michel Mulder op de Spelen van Sotsji in 2014.

15 uur geleden
Nederland na goud Kok en zilver Leerdam vierde in medaillespiegel

MILAAN (ANP) - Nederland is bij de Olympische Spelen in het medailleklassement naar de gedeelde vierde plaats gestegen. Dat is in Milaan en Cortina d'Ampezzo de hoogste klassering tot dusver voor TeamNL.

17 uur geleden