Arantxa Rus naar kwartfinale tennistoernooi Monterrey
MONTERREY (ANP) - Tennisster Arantxa Rus heeft de laatste acht van het tennistoernooi in het Mexicaanse Monterrey bereikt. De 29-jarige Zuid-Hollandse versloeg de als tiende geplaatste Amerikaanse Lauren Davis, de nummer 61 van de wereld, met 7-5 6-0.
De eerste set duurde ruim vijf kwartier. Rus verspeelde bij een 6-5 voorsprong op de service van haar tegenstandster een handvol setpoints, maar wist uiteindelijk toch de set te pakken. In de tweede set was het geloof bij de Amerikaanse weg en kon Rus de wedstrijd eenvoudig uitspelen.
De volgende tegenstandster van de Nederlandse nummer 76 van de wereld in het Mexicaanse WTA-toernooi is de Zweedse Rebecca Peterson die 31 plaatsen hoger op de wereldranglijst staat dan Rus. De nummer zes van de plaatsingslijst versloeg in de tweede ronde de Oekraïense Kateryna Bondarenko in twee sets: 7-6 7-5.
Meer uit Sport
HULST (ANP) - Lucinda Brand (36) is voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden geworden. In het Zeeuwse Hulst was ze de sterkste na een duel met haar landgenote Ceylin del Carmen Alvarado. Puck Pieterse maakte als derde het Nederlandse podium compleet.
32 minuten geledenMIAMI (ANP) - De Nederlandse honkbalinternationals Kenley Jansen (38) en Antwone Kelly (22) hebben zelf laten weten dat ze namens het Koninkrijksteam meedoen aan de World Baseball Classic. Beide pitchers zijn professioneel honkballer in de Verenigde Staten en gelden als belangrijke krachten voor Oranje. Het Koninkrijksteam begint op 6 maart in Miami tegen Venezuela aan het toernooi.
1 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Elena Rybakina (26) heeft voor de eerste keer de Australian Open gewonnen. De tennisster uit Kazachstan versloeg de als eerste geplaatste Aryna Sabalenka, die het eerste grandslamtoernooi van het seizoen al twee keer won. De als vijfde geplaatste winnares kwam in de beslissende set terug van een achterstand van 3-0 (6-4 4-6 6-4).
4 uur geledenCRANS-MONTANA (ANP) - Lindsey Vonn heeft zich afgemeld voor de super-G van de wereldbeker in het Zwitserse Crans-Montana. De 41-jarige Amerikaanse heeft vrijdag een knie geblesseerd bij een valpartij op de afdaling.
5 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Rolstoeltennisster Diede de Groot is er niet in geslaagd voor de zevende keer de Australian Open te winnen. Ze verloor in de finale van de Chinese Li Xiaohui: 6-1 6-2.
6 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Neal Skupski en Christian Harrison hebben het dubbelspel op de Australian Open gewonnen. De Brit en de Amerikaan versloegen de Australiërs Jason Kubler en Marc Polmans in de finale: 7-6 (4) 6-4.
7 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft vrijdag aangekondigd dat er een IndyCar-race in het centrum van Washington zal plaatsvinden. De 'Freedom 250 Grand Prix' zou in augustus moeten worden verreden. Dat zou passen bij de vieringen rond het 250-jarig bestaan van de Verenigde Staten.
15 uur geleden