Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Apple vervangt Pepsi als sponsor Halftime Show Super Bowl

Apple vervangt Pepsi als sponsor Halftime Show Super Bowl

NEW YORK (ANP/RTR) - Apple Music is de nieuwe sponsor van de roemruchte Halftime Show tijdens de Super Bowl. Apple vervangt frisdrankmerk Pepsi als geldschieter van de show in de rust van de finale van de Amerikaanse footballcompetitie. De Super Bowl is doorgaans het best bekeken televisie-evenement van het jaar in de Verenigde Staten.

De show in de rust van de wedstrijd is een spektakel op zichzelf. Grote artiesten als The Weeknd, Jennifer Lopez, Shakira, Beyoncé, Justin Timberlake, Lady Gaga, Katy Perry, Bruno Mars, Prince en Madonna speelden het pauzenummer al eens vol.

Het techbedrijf sloot een meerjarig contract met de National Football League (NFL), te beginnen in februari 2023. De overeenkomst is een belangrijk promotieplatform voor Apple. Dat bedrijf word al sinds 2001 met muziek geassocieerd toen het de digitale muziekspeler iPod introduceerde. De financiële voorwaarden van de overeenkomst zijn niet bekendgemaakt.

Volgens ingewijden dingt Apple ook mee naar uitzendrechten van de competitie. Apple zou de thuisbasis kunnen worden voor NFL Sunday Ticket, een pakket waarmee fans elke wedstrijd op zondag kunnen bekijken.

Meer uit Financieel

Beurzen New York gaan met kleine uitslagen lang weekend in

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn vrijdag met kleine uitslagen gesloten na de zware koersverliezen een dag eerder. Beleggers op Wall Street hebben een lang weekend voor de boeg, want op maandag is de Amerikaanse beurshandel dicht voor President's Day.

2 uur geleden
Griekse boeren protesteren met tractoren in Athene

ATHENE (ANP/RTR) - Duizenden Griekse boeren protesteren in de hoofdstad Athene tegen de hoge kosten voor hun productie en de concurrentie van landbouwproducten uit het buitenland. Volgens de boeren doet de overheid te weinig om hen te helpen. Ze hebben tientallen tractoren meegenomen en willen de hele nacht doorbrengen voor het parlementsgebouw in Athene.

4 uur geleden
Italië verbiedt stakingen op luchthavens tijdens Winterspelen

ROME (ANP/RTR) - De Italiaanse overheid verbiedt stakingen door personeel op luchthavens tijdens de Olympische Spelen die in het noorden van het land worden gehouden. Transportminister Matteo Salvini wil voorkomen dat reizigers overlast ondervinden tijdens het internationale sportevenement.

6 uur geleden
Bouwer Heijmans fors hoger op positief gestemd Damrak

AMSTERDAM (ANP) - Bouwer Heijmans was vrijdag een uitblinker op de Amsterdamse aandelenbeurs dankzij jaarcijfers die goed werden ontvangen door beleggers. Het algehele sentiment op het Damrak was eveneens positief na de forse koersverliezen een dag eerder.

7 uur geleden
Arrest Hoge Raad kost kabinet dit jaar ruim kwart miljard euro

DEN HAAG (ANP) - Het oordeel van de Hoge Raad vorige maand dat de rente voor belastingschulden van bedrijven niet verhoogd mag worden, kost de schatkist dit jaar 264 miljoen euro. Dat schrijft demissionair staatssecretaris Eugène Heijnen (Fiscaliteit) vrijdag aan de Tweede Kamer.

7 uur geleden
Tesla toont zelfrijdend systeem in afwachting van goedkeuring RDW

AMSTERDAM (ANP) - Tesla verwacht zijn geavanceerde rijhulpsysteem Full Self-Driving (Supervised) binnenkort naar Nederland te brengen. Daarmee kunnen Tesla-rijders zonder handen aan het stuur door het verkeer gaan, zolang ze als bestuurder blijven opletten. In eerste instantie gaat het wel nog om demonstraties. Tesla hoopt dat het zelfrijdende systeem ergens dit voorjaar ook echt door gewone automobilisten op de openbare weg mag worden gebruikt.

9 uur geleden
Chipbedrijf Applied Materials stijgt op Wall Street na cijfers

NEW YORK (ANP) - Applied Materials behoorde vrijdag tot de grote winnaars op de beurzen in New York. De grootste fabrikant van chipapparatuur in de Verenigde Staten presteerde afgelopen kwartaal beter dan verwacht. Ook gaf het bedrijf, dat een belang heeft in het Nederlandse Besi, een sterke verwachting af voor het huidige kwartaal. Volgens topman Gary Dickerson profiteert het bedrijf van versnelde investeringen in AI en de grote vraag naar krachtige en energiezuinige chips. Het aandeel werd 14 procent hoger gezet.

9 uur geleden