Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Applaus voor Charlton voor duels in Premier League

Applaus voor Charlton voor duels in Premier League

LONDEN (ANP) - De Premier League herdenkt dit weekend voetballegende Bobby Charlton, die vorige week op 86-jarige leeftijd overleed. Alle wedstrijden worden voorafgegaan door een applaus voor de voormalig Engels international en oud-speler van Manchester United. Uit respect voor Charlton dragen de spelers rouwbanden.

Charlton won in 1966 in eigen land met Engeland de wereldtitel. Hij speelde tussen 1956 en 1973 758 officiële wedstrijden voor Manchester United en maakte daarin 249 doelpunten. De Engelse club van trainer Erik ten Hag zal zaterdag voor de derby met Manchester City op Old Trafford uitgebreid stilstaan bij zijn dood. Dat gebeurde vorige week ook voor het Champions League-duel met FC Kopenhagen.

Voor de wedstrijd van Engeland op 17 november tegen Malta in het Wembley-stadion volgt ook een eerbetoon aan Charlton.

Meer uit Voetbal

Nigeria wint moeizaam van Tanzania in eerste wedstrijd Afrika Cup

FÈS (ANP) - Nigeria heeft in de eerste wedstrijd van groep C in de Afrika Cup de favorietenrol met moeite waargemaakt. Het elftal van bondscoach Eric Chelle was in de stromende regen in het Marokkaanse Fès met 2-1 te sterk voor Tanzania. Tunesië en Oeganda zijn de andere landen in de groep. Die spelen dinsdagavond tegen elkaar.

5 minuten geleden
Algemeen directeur Brands blijft tot medio 2029 bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Marcel Brands (63) blijft tot medio 2029 algemeen directeur van PSV. Dat heeft de Eindhovense voetbalclub in een persbericht bekendgemaakt. Brands heeft zijn contract met twee jaar verlengd. "Ik voel me fit, heb veel plezier in mijn werk en PSV voelt als mijn club. Samen met het directieteam en alle medewerkers wil ik verder bouwen aan een sterke toekomst", stelt hij.

1 uur geleden
Real Madrid verhuurt Endrick tot einde van het seizoen aan Lyon

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid heeft de 19-jarige Endrick tot het einde van het seizoen verhuurd aan Olympique Lyon. Dat melden beide clubs. Met de huur is 1 miljoen euro gemoeid.

1 uur geleden
Duel Go Ahead - Heerenveen uitgesteld om Europa League

ZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.

7 uur geleden
Liverpool 'een paar maanden' zonder spits Isak na kuitbeenbreuk

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.

10 uur geleden
Spits Isak (Liverpool) geopereerd aan enkel en breuk in kuitbeen

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.

22 uur geleden
Neres helpt Napoli met twee doelpunten aan Supercup

RIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.

22 uur geleden