Applaus voor Charlton voor duels in Premier League
LONDEN (ANP) - De Premier League herdenkt dit weekend voetballegende Bobby Charlton, die vorige week op 86-jarige leeftijd overleed. Alle wedstrijden worden voorafgegaan door een applaus voor de voormalig Engels international en oud-speler van Manchester United. Uit respect voor Charlton dragen de spelers rouwbanden.
Charlton won in 1966 in eigen land met Engeland de wereldtitel. Hij speelde tussen 1956 en 1973 758 officiële wedstrijden voor Manchester United en maakte daarin 249 doelpunten. De Engelse club van trainer Erik ten Hag zal zaterdag voor de derby met Manchester City op Old Trafford uitgebreid stilstaan bij zijn dood. Dat gebeurde vorige week ook voor het Champions League-duel met FC Kopenhagen.
Voor de wedstrijd van Engeland op 17 november tegen Malta in het Wembley-stadion volgt ook een eerbetoon aan Charlton.
Meer uit Voetbal
TORONTO (ANP/RTR) - Verdediger Alphonso Davies is na zijn hamstringblessure op tijd fit om met medegastland Canada mee te doen aan het WK voetbal. Bondscoach Jesse Marsch heeft de 25-jarige speler van Bayern München opgenomen in zijn definitieve selectie van 26 spelers, die weinig verrassingen kent. Andere bekende namen zijn aanvallers Jonathan David van het Italiaanse Juventus en Promise David van het Belgische Union.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Voetballer Raheem Sterling is volgens de Britse krant The Sun opgepakt na een auto-ongeluk even ten zuidwesten van Londen donderdag. De 31-jarige Sterling, die de afgelopen maanden uitkwam voor Feyenoord, wordt verdacht van rijden onder invloed.
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - Anthony Gordon verlaat Newcastle United voor FC Barcelona. De kampioen van Spanje betaalt volgens veel media maximaal 80 miljoen euro voor de aanvaller die zijn handtekening onder een vijfjarig contract heeft gezet.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben de Eredivisie Cup gewonnen. Ze versloegen in de finale Ajax in Eindhoven (3-0). Chimera Ripa, Fenna Kalma en Sisca Folkertsma maakten de doelpunten op de Herdgang in Eindhoven.
14 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft afscheid genomen van Clint Leemans. De naar de eerste divisie gedegradeerde club heeft besloten het contract van de verdediger niet te verlengen.
14 uur geledenANTALYA (ANP) - De voetballers van Iran hebben een oefenwedstrijd tegen Gambia gewonnen (3-1). Aria Yousefi, Ramin Rezaeian en Mehdi Taremi maakten de doelpunten voor de WK-deelnemer in Antalya.
15 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Jurriën Timber is fit voor een basisplaats in de finale van de Champions League. Dat vertelde zijn trainer Mikel Arteta op een persconferentie in Boedapest, waar zaterdag de eindstrijd tegen Paris Saint-Germain op het programma staat. "Hij is fit en kan starten", zei de trainer die Arsenal dit seizoen naar de eerste landstitel sinds 2004 leidde.
15 uur geleden