Applaus voor Charlton voor duels in Premier League
LONDEN (ANP) - De Premier League herdenkt dit weekend voetballegende Bobby Charlton, die vorige week op 86-jarige leeftijd overleed. Alle wedstrijden worden voorafgegaan door een applaus voor de voormalig Engels international en oud-speler van Manchester United. Uit respect voor Charlton dragen de spelers rouwbanden.
Charlton won in 1966 in eigen land met Engeland de wereldtitel. Hij speelde tussen 1956 en 1973 758 officiële wedstrijden voor Manchester United en maakte daarin 249 doelpunten. De Engelse club van trainer Erik ten Hag zal zaterdag voor de derby met Manchester City op Old Trafford uitgebreid stilstaan bij zijn dood. Dat gebeurde vorige week ook voor het Champions League-duel met FC Kopenhagen.
Voor de wedstrijd van Engeland op 17 november tegen Malta in het Wembley-stadion volgt ook een eerbetoon aan Charlton.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - Milan Smit vertrekt bij Go Ahead Eagles. De 22-jarige spits maakt het seizoen op huurbasis af bij Stoke City. De Engelse club, uitkomend op het tweede niveau, neemt hem daarna definitief over.
3 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft zijn debuut bij Olympique Marseille gemaakt met een overwinning op RC Lens. In Marseille won de thuisploeg met 3-1. Timber, die vrijdag Feyenoord officieel verruilde voor de Franse topclub, begon in de basis en werd in de tweede helft gewisseld.
13 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Real Madrid heeft door een zege op Villarreal de koppositie in de Spaanse competitie La Liga overgenomen van FC Barcelona. De Madrilenen van de nieuwe coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 van de ploeg die afgelopen dinsdag verloor van Ajax in de Champions League.
14 uur geledenENSCHEDE (ANP) - De wedstrijd tussen FC Twente en Excelsior in de Eredivisie is geëindigd in 0-0. FC Twente blijft door het gelijkspel met 30 punten op de zesde plaats van de ranglijst staan. Excelsior stijgt naar de dertiende plaats met 22 punten.
14 uur geledenCASTELLÓN DE LA PLANA (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben mede dankzij een treffer van Esmee Brugts de Spaanse Supercup gewonnen. Het is voor de vijfde keer op rij dat Barcelona de prijs pakt. In Castellón de la Plana eindigde de finale tegen Real Madrid in een 2-0-zege.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor het eerst sinds september punten verspeeld in de Eredivisie. Thuis tegen NAC Breda wist de ploeg van trainer Peter Bosz pas in de blessuretijd een punt veilig te stellen (2-2).
15 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tiende overwinning geboekt in de Eredivisie. In de Goffert versloeg de ploeg van trainer Dick Schreuder PEC Zwolle met 2-1. Koki Ogawa en Tjaronn Chery scoorden voor NEC. Younes Namli had de score geopend voor PEC.
16 uur geleden