Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ANWB verwacht veel verkeer op de weg rond Pasen

ANWB verwacht veel verkeer op de weg rond Pasen

DEN HAAG (ANP) - Dagjesmensen en toeristen grijpen het paasweekend massaal aan om de weg op te gaan, verwacht de ANWB. De drukte begint donderdagmiddag al, als mensen vanaf hun werk naar huis rijden en gelijktijdig het recreatieverkeer op gang komt. Dat was vorig jaar goed voor de drukste spits van het jaar met 1491 kilometer file. De drukte is volgens de verkeersinformatiedienst vooral voelbaar in het midden van het land en in Noord-Brabant.

Op Goede Vrijdag rijden veel Duitse toeristen naar de kust of de Waddeneilanden. Automobilisten die vanaf de Duitse grens rijden of richting Zeeland willen, moeten daarom geduld oefenen. Ook voor de boot naar Texel moeten ze rekening houden met wachtrijen.

Tijdens de paasdagen zijn vooral De Keukenhof, de Designer Outlet in Roermond en het circuit van Zandvoort populair, met daardoor in de omgeving verkeersopstoppingen. Werkzaamheden aan de Beneluxtunnel zorgen in de regio Rotterdam opnieuw voor overlast. De tunnel is van vrijdagavond tot maandagochtend in zuidelijke richting afgesloten. Ook de A27 is dit weekend dicht, tussen de knooppunten Hooipolder en Gorinchem.

Terugkerende toeristen zorgen op tweede paasdag in de middag weer voor files en ook op de dinsdag na het lange weekend verwacht de ANWB een hele drukke ochtendspits. Die was vorig jaar goed voor 844 kilometer aan langzaam rijdend en stilstaand verkeer.

Meer uit Binnenland

Advocaat: verdachte onthoofding moeder met bijl had psychose

DORDRECHT (ANP) - De 31-jarige Jesse R. uit Diemen, verdacht van het doden van zijn moeder door haar met een bijl te onthoofden, verkeerde in een psychose ten tijde van zijn daad. Daar gaat zijn advocaat Job Knoester van uit, zei hij maandag tijdens een eerste openbare zitting in de strafzaak tegen R. Volgens Knoester zal het proces draaien om de vraag in hoeverre de levensberoving aan R. kan worden toegerekend.

1 uur geleden
Burgemeester Wierden 'geschokt' door steekincident

WIERDEN (ANP) - Waarnemend burgemeester van Wierden Gerrit Jan Kok laat via zijn woordvoerster weten "geschokt" te zijn door het steekincident in zijn gemeente. In een woning aan het Stationsplein werd maandagochtend een gewonde bewoonster aangetroffen en nabij vonden agenten een overleden man, eveneens bewoner van het huis.

2 uur geleden
Man rijdt met auto in op gemeentehuis Hoogeveen

HOOGEVEEN (ANP) - Een man is in de nacht van zondag op maandag rond 02.40 uur met zijn auto op de gevel van het gemeentehuis van Hoogeveen ingereden. De auto vatte daarop vlam.

4 uur geleden
Rover: Amsterdamse metroplannen nadelig voor reizigers

AMSTERDAM (ANP) - De Amsterdamse tak van reizigersvereniging Rover uit stevige kritiek op de plannen van het Amsterdamse GVB en de Vervoerregio om het metronet te "ontvlechten". Dat houdt in dat er minder metrolijnen over hetzelfde stuk spoor rijden. Hoewel het doel is dat metro's vaker rijden en meer reizigers vervoerd kunnen worden, zouden zij volgens Rover vooral nadelen ondervinden.

4 uur geleden
Dode gevonden bij woning Wierden, andere bewoner neergestoken

WIERDEN (ANP) - Bij een woning in Wierden is maandagochtend een dode gevonden, meldt de politie. Het gaat om een bewoner van de woning aan het Stationsplein. "Een incident in de relationele sfeer sluiten we niet uit", aldus de politie.

6 uur geleden
Twee politieagenten in been gestoken bij fouilleren Rotterdammer

ROTTERDAM (ANP) - In Rotterdam zijn maandagochtend vroeg twee agenten in hun been gestoken toen ze een man fouilleerden die "verdacht gedrag vertoonde". De man, een 24-jarige Rotterdammer, is aangehouden op verdenking van poging tot doodslag. De agenten, hondengeleiders, zijn naar het ziekenhuis gebracht.

6 uur geleden
Code geel in Flevoland om stevige regenbuien

DE BILT (ANP) - Het KNMI waarschuwt maandagochtend voor stevige regenbuien in Flevoland. De komende uren bestaat daardoor kans op wateroverlast in de provincie.

9 uur geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!