Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ANWB verwacht komend weekend weer vakantiedrukte op de weg

ANWB verwacht komend weekend weer vakantiedrukte op de weg

DEN HAAG (ANP) - Net als in de voorgaande twee weekenden verwacht de ANWB ook komend weekend veel vakantiedrukte op de weg. Na vrijdag beginnen kinderen in het noorden van het land aan hun schoolvakantie. In Nederland is het vooral vrijdagmiddag erg druk op de weg, terwijl in het buitenland de meeste vakantiefiles op zaterdag staan, aldus de ANWB.

Op vrijdag wordt de grootste vertraging verwacht in Noord-Brabant en Gelderland. Rond Nijmegen is er grote kans op files door de intocht van de Vierdaagse.

Verkeer moet ook rekening houden met meerdere wegafsluitingen, zoals de A12 van Den Haag richting Arnhem, bij Utrecht op zaterdag en zondag. En de A15 van Nijmegen richting Rotterdam, tussen de knooppunten Deil en Gorinchem tot 26 juli. Drukte wordt ook voorzien rondom festival Zwarte Cross in Lichtenvoorde en het Dominator festival in Eersel.

Autoroute du Soleil

Op populaire vakantieroutes wordt het, net als in de afgelopen weken, erg druk. In Frankrijk wordt het druk op de Autoroute du Soleil, de A7 van Lyon naar Orange en verderop de A9 richting de Spaanse grens. Ook op de A10 richting de Franse westkust staan zaterdag lange files.

Ook richting Duitsland, Oostenrijk en Italië wordt veel vakantieverkeer verwacht.

Meer uit Binnenland

Parkeerplaatsen Scheveningen en Kijkduin vol met strandgangers

DEN HAAG (ANP) - De gemeente Den Haag roept strandgangers zondagmiddag op met de fiets, scooter of het openbaar vervoer naar het strand te komen. De parkeerplaatsen Kijkduin en Scheveningen zijn vol, meldt de gemeente.

3 uur geleden
Kabinet heeft nog geen excuses van Israël om behandeling flotilla

DEN HAAG (ANP) - Het Nederlandse kabinet heeft nog geen excuses gekregen van Israël voor de behandeling van activisten van de Global Sumud Flotilla. Buitenlandminister Tom Berendsen had daar wel om gevraagd toen hij afgelopen woensdag de Israëlische ambassadeur ontbood, maar zegt in het programma Buitenhof dat hij die nog niet heeft gekregen.

4 uur geleden
Ruim 160 gevangenen geëvacueerd na brand gevangenisvleugel Vught

VUGHT (ANP) - Ruim 130 gedetineerden zijn geëvacueerd naar andere gevangenissen na een brand die zaterdagavond ontstond in de wasruimte op een gevangenisvleugel van de PI Vught. De Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI) meldt dat de hele afdeling met 162 gevangenen is ontruimd vanwege wateroverlast.

5 uur geleden
Persoon overleden door brand in seniorencomplex Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Door de brand zaterdagnacht in een seniorencomplex aan de Wagenstraat in het centrum van Den Haag is een dode gevallen. Dat zegt een woordvoerder van de politie. De overledene is de bewoner van de woning waar de brand uitbrak. Eerder meldde de veiligheidsregio nog dat er geen gewonden waren.

7 uur geleden
Tientallen asielzoekers weer terug bij aanmeldcentrum in Ter Apel

TER APEL (ANP) - Twee bussen met tientallen asielzoekers zijn zondag om 8.40 uur weer terug aangekomen in Ter Apel. Dat ziet een verslaggever van het ANP. De mensen hebben de nacht doorgebracht in congrescentrum Hanzeplaza in Groningen en wachten weer voor de ingang van het aanmeldcentrum op een plek binnen. Volgens een woordvoerder van het Rode Kruis gaat het om zo'n 105 personen.

8 uur geleden
Bewoners seniorencomplex opgevangen na brand

DEN HAAG (ANP) - In een flat in een seniorencomplex aan de Wagenstraat in Den Haag heeft in de nacht van zaterdag op zondag brand gewoed. Daarbij zijn geen gewonden gemeld, aldus de veiligheidsregio.

11 uur geleden
Bussen met asielzoekers van Ter Apel onderweg naar Groningen

TER APEL (ANP) - Twee bussen met tientallen asielzoekers zijn rond 21.00 uur vanuit Ter Apel vertrokken naar congrescentrum Hanzeplaza in Groningen. Het gaat om mensen voor wie de komende nacht geen plek is in het opvangcentrum in Ter Apel. Zij brengen de nacht door in Groningen en worden zondagochtend weer teruggebracht.

20 uur geleden