Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Antwerp-trainer Van Bommel neemt Wijndal rode kaart niet kwalijk

Antwerp-trainer Van Bommel neemt Wijndal rode kaart niet kwalijk

BRUSSEL (ANP) - Antwerp-trainer Mark van Bommel neemt Owen Wijndal de rode kaart die hij zaterdagavond in de wedstrijd tegen Anderlecht kreeg niet kwalijk. Antwerp FC verloor in de play-offs om de Belgische landstitel met 1-0 van Anderlecht. Antwerp speelde ruim een helft met tien man nadat Wijndal in de 43e minuut een rode kaart kreeg voor een vermeende kopstoot aan Thorgan Hazard.

Die vermeende kopstoot volgde nadat Wijndal rond de middellijn werd neergehaald door Hazard. "Ik vind in de eerste plaats dat Hazard geel had moeten krijgen voor die tackle", zei Van Bommel tegen de Belgische krant Het Nieuwsblad. "Of het echt een kopstoot is van Wijndal, daar kun je over discussiëren. Als het echt een kopstoot is, gaat het slachtoffer niet na twee seconden liggen. Owen geeft de VAR de gelegenheid om in te grijpen en dat is niet slim."

Van Bommel weigerde om boos te zijn op Wijndal. "Ik heb zelf in mijn carrière wel zes domme rode kaarten gepakt", zei Van Bommel. "Sommige zelfs nog dommer dan deze. Het zou wel heel apart zijn van mij om nu tegen Owen te zeggen dat het dom was."

Anderlecht staat nu in punten gelijk met Union, de beste ploeg van de reguliere competitie die maandag de play-offs opent met een uitwedstrijd tegen Racing Genk. Antwerp heeft een achterstand van 9 punten op Union en Anderlecht.

Meer uit Voetbal

Ontslagen Slot neemt in open brief afscheid van Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot heeft in een open brief afscheid genomen van Liverpool. De Nederlandse trainer, die zaterdag na twee jaar werd ontslagen, keek terug op zijn periode bij de Engelse club en bedankte de supporters, spelers, staf, clublegendes en clubleiding.

1 uur geleden
Duitse voetballers nemen in oefenduel na rust afstand van Finland

MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.

11 uur geleden
VAR kan op WK ingrijpen bij corners en verkeerd gegeven kaarten

ZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.

11 uur geleden
Jurriën Timber sluit donderdag aan bij het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.

12 uur geleden
Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

14 uur geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

14 uur geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

15 uur geleden