Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Antwerp-trainer Van Bommel neemt Wijndal rode kaart niet kwalijk

Antwerp-trainer Van Bommel neemt Wijndal rode kaart niet kwalijk

BRUSSEL (ANP) - Antwerp-trainer Mark van Bommel neemt Owen Wijndal de rode kaart die hij zaterdagavond in de wedstrijd tegen Anderlecht kreeg niet kwalijk. Antwerp FC verloor in de play-offs om de Belgische landstitel met 1-0 van Anderlecht. Antwerp speelde ruim een helft met tien man nadat Wijndal in de 43e minuut een rode kaart kreeg voor een vermeende kopstoot aan Thorgan Hazard.

Die vermeende kopstoot volgde nadat Wijndal rond de middellijn werd neergehaald door Hazard. "Ik vind in de eerste plaats dat Hazard geel had moeten krijgen voor die tackle", zei Van Bommel tegen de Belgische krant Het Nieuwsblad. "Of het echt een kopstoot is van Wijndal, daar kun je over discussiëren. Als het echt een kopstoot is, gaat het slachtoffer niet na twee seconden liggen. Owen geeft de VAR de gelegenheid om in te grijpen en dat is niet slim."

Van Bommel weigerde om boos te zijn op Wijndal. "Ik heb zelf in mijn carrière wel zes domme rode kaarten gepakt", zei Van Bommel. "Sommige zelfs nog dommer dan deze. Het zou wel heel apart zijn van mij om nu tegen Owen te zeggen dat het dom was."

Anderlecht staat nu in punten gelijk met Union, de beste ploeg van de reguliere competitie die maandag de play-offs opent met een uitwedstrijd tegen Racing Genk. Antwerp heeft een achterstand van 9 punten op Union en Anderlecht.

Meer uit Voetbal

Ajax-trainer Grim: zelf winnen en daarna zien we het wel

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft woensdagavond in de thuiswedstrijd tegen Olympiakos volgens databureaus een wonder nodig voor een plek in de tussenronde van de Champions League. Trainer Fred Grim heeft ook gelezen dat het voor 92 procent zeker is dat zijn ploeg de laatste Europese wedstrijd van dit seizoen speelt. "Ik denk dat we er alles aan moeten doen om onze wedstrijd te winnen", zei hij op een persconferentie. "Daarna zien we het wel."

5 uur geleden
Bosz verwacht niet dat PSV resultaat cadeau krijgt van Bayern

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz verwacht dat Bayern München woensdag met de sterkst mogelijke ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "Een topploeg verliest niet twee keer achter elkaar", zei hij op een persconferentie in Eindhoven. "En zij zijn ook niet van de cadeautjes. Ze willen altijd winnen. Daar houd ik wel van."

6 uur geleden
PSV'er Wanner heeft nog geen keuze gemaakt over interlandloopbaan

EINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."

7 uur geleden
Berghuis traint weer mee met Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.

7 uur geleden
PSV hoopt op Til en Salah-Eddine voor cruciaal duel met Bayern

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."

7 uur geleden
Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

1 dag geleden
AS Roma speelt met Malen gelijk in topper tegen AC Milan

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.

1 dag geleden