Antwerp speelt gelijk tegen OH Leuven
LEUVEN (ANP) - Regerend landskampioen Royal Antwerp kwam vrijdag in de Belgische competitie niet verder dan 1-1 tegen OH Leuven. Vincent Janssen zette de ploeg van coach Mark van Bommel in de 34e minuut op voorsprong. Maar in de 82e minuut maakte Richie Sagrado er voor de thuisploeg 1-1 van.
Antwerp won vorig week met 6-0 van Kortrijk. Tegen OH Leuven kreeg de ploeg ook voldoende kansen, maar benutte deze niet. In de slotfase moest OH Leuven na een rode kaart voor Hamza Mendyl met tien man verder. In de zeven minuten extra tijd vielen geen doelpunten.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Julián Carranza vertrekt bij Feyenoord. De Argentijnse spits heeft een akkoord bereikt met Necaxa. Dat melden Feyenoord en de Mexicaanse club.
52 minuten geledenCORNELLÀ DE LLOBREGAT (ANP) - FC Barcelona heeft een zwaarbevochten uitzege op Espanyol geboekt. Dani Olmo en Robert Lewandowski maakten in de slotfase de doelpunten in Cornellà de Llobregat (0-2).
11 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth gewonnen (2-3). Declan Rice scoorde twee keer voor de ploeg van trainer Mikel Arteta, die de koppositie in de Premier League verstevigde.
13 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus is slecht aan de tweede helft van het seizoen begonnen. De ploeg uit Turijn bleef in het thuisduel met Lecce steken op een gelijkspel (1-1).
14 uur geledenTANGER (ANP) - Pape Gueye heeft Senegal naar de kwartfinale van de Afrika Cup in Marokko geholpen. De middenvelder van Villarreal had met twee doelpunten een groot aandeel in de zege op Soedan (3-1).
15 uur geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers is het nieuwe jaar begonnen met de eerste competitiezege van het seizoen. De hekkensluiter van de Premier League rekende voor eigen publiek af met West Ham United (3-0).
16 uur geledenSOFIA (ANP/RTR) - Dimitar Penev is op 80-jarige leeftijd overleden. De voormalige bondscoach van Bulgarije leidde zijn landenploeg in 1994 naar de halve finales van het WK.
16 uur geleden