Antwerp speelt gelijk na twee gemiste strafschoppen van Janssen
ANTWERPEN (ANP) - Vincent Janssen heeft Antwerp verzuimd aan een thuiszege op RWDM te helpen. De spits mocht twee strafschoppen nemen, maar kreeg de bal beide keren niet langs doelman Théo Defourny. De ploeg van trainer Mark van Bommel moest uiteindelijk genoegen nemen met een gelijkspel (0-0).
Janssen mocht in de 63e minuut een strafschop nemen, maar stuitte op Defourny. Twaalf minuten later kreeg Antwerp opnieuw een penalty, Janssen eiste de bal weer op, maar kon de doelman van RWDM opnieuw niet passeren.
Jurgen Ekkelenkamp had een basisplaats bij Antwerp, net als Janssen. De van Ajax overgekomen Owen Wijndal en Gyrano Kerk mochten invallen. Antwerp staat voorlopig op de vierde plaats van de ranglijst. De kampioen heeft 2 punten minder dan KAA Gent, dat zondag KAS Eupen ontvangt.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.
8 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
12 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
12 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
15 uur geleden