Antwerp speelt gelijk na twee gemiste strafschoppen van Janssen
ANTWERPEN (ANP) - Vincent Janssen heeft Antwerp verzuimd aan een thuiszege op RWDM te helpen. De spits mocht twee strafschoppen nemen, maar kreeg de bal beide keren niet langs doelman Théo Defourny. De ploeg van trainer Mark van Bommel moest uiteindelijk genoegen nemen met een gelijkspel (0-0).
Janssen mocht in de 63e minuut een strafschop nemen, maar stuitte op Defourny. Twaalf minuten later kreeg Antwerp opnieuw een penalty, Janssen eiste de bal weer op, maar kon de doelman van RWDM opnieuw niet passeren.
Jurgen Ekkelenkamp had een basisplaats bij Antwerp, net als Janssen. De van Ajax overgekomen Owen Wijndal en Gyrano Kerk mochten invallen. Antwerp staat voorlopig op de vierde plaats van de ranglijst. De kampioen heeft 2 punten minder dan KAA Gent, dat zondag KAS Eupen ontvangt.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
10 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
10 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
12 uur geleden