Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Antwerp overtuigt, Spurs zuinig naar volgende ronde Europa League

Antwerp overtuigt, Spurs zuinig naar volgende ronde Europa League

LINZ/ANTWERPEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft zich na vijf van de zes duels in de groepsfase geplaatst voor de volgende ronde van de Europa League. Met Steven Bergwijn als invaller gaf de ploeg van coach José Mourinho donderdag bij het Oostenrijkse LASK in de slotfase nog wel een voorsprong uit handen (3-3), maar de tweede plaats in groep J is zeker voor de Londenaren. Antwerp, dat eerder op eigen veld de Spurs versloeg, bleef leider dankzij een 3-1-zege op Ludogorets.

Tottenham maakte met een door Gareth Bale benutte strafschop in de extra tijd van de eerste helft een kort daarvoor opgelopen achterstand (doelpunt Peter Michorl) goed. Na een klein uur zette Son Heung-min de bezoekers uit Londen op voorsprong. Kort daarna stuurde Mourinho Bergwijn het veld in. Die zag Johannes Eggestein gelijkmaken maar een tweede penalty voor de Spurs werd benut door Dele Alli: 2-3. In blessuretijd werd het toch nog 3-3 door Mamoudou Karamoko.

Antwerp maakte het zichzelf nog knap lastig door van de vele kansen voor rust er maar een te benutten. Martin Hongla schoot in de 21e minuut raak. Na de gelijkmaker van Kiril Despodov bleven ook na rust de beste kansen voor de thuisploeg. Simen Juklerød raakte de paal, Ritchie de Laet mikte niet veel later beter: 2-1. Benson Manuel maakte er in de slotfaase nog 3-1 van. Ludogorets beëindigde het duel met tien man na een tweede gele kaart voor Dragos Grigore. Antwerp leidt met 12 punten en speelt volgende week uit bij de Spurs (10) alleen nog om de groepswinst.

Meer uit Voetbal

Verdediger Botman staat voor rentree bij Newcastle United

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman staat voor een rentree bij Newcastle United. "Hij traint weer met de groep mee", vertelde trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het competitieduel van zondag met Crystal Palace. "Hij kan weer een rol voor ons spelen."

2 uur geleden
Guardiola ziet Manchester City veel kansen missen in Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Trainer Pep Guardiola zag Manchester City te veel kansen missen in het uitduel met Sunderland (0-0). "Het leken niet eens lastige mogelijkheden", zei de Spaanse coach op een persconferentie na het duel. "Savinho kreeg twee goede kansen. Jeremy Doku, Josko Gvardiol, Phil Foden en Erling Haaland verschenen ook in scoringspositie. De bal wilde maar niet in het doel."

4 uur geleden
Dick Advocaat: 'Na het WK stop ik als trainer'

AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.

8 uur geleden
Liverpool-coach Slot gefrustreerd over gebrek aan kansen

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.

15 uur geleden
Liverpool kan thuis niet winnen van Leeds United

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.

16 uur geleden
Trainer Maresca per direct weg bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.

23 uur geleden
Neymar verlengt alsnog contract bij FC Santos met een jaar

SANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.

1 dag geleden