Antwerp naar vierde plek na zege op AA Gent
DEURNE (ANP) - Antwerp is naar de vierde plaats geklommen in de hoogste Belgische competitie na een fraaie thuiszege op nummer twee AA Gent: 3-2. De bezoekers kwamen nog wel op voorsprong dankzij een treffer van Roman Jaremtsjoek, maar daarna nam Antwerp het initiatief over.
Dieumerci Mbokani zorgde voor de gelijkmaker en Lior Refaelov zette met een benutte strafschop Antwerp op 2-1. Na rust liep de thuisploeg uit naar 3-1 door opnieuw een goal van Mbokani. Diep in blessuretijd maakte Jonathan David van Gent er 3-2 van. Verdediger Wesley Hoedt speelde de hele wedstrijd mee bij Antwerp.
Het duel was een inhaalwedstrijd. Beide ploegen treffen elkaar zondag alweer, dan in Gent. Het verschil bedraagt nog maar 1 punt; Gent staat op 28 punten uit 15 wedstrijden, Antwerp heeft er 27.
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN (ANP) - Feyenoord is er na de winterstop niet in geslaagd een serie slechte resultaten te doorbreken. De ploeg van trainer Robin van Persie verspeelde in de slotfase van het uitduel met sc Heerenveen een voorsprong. De ingevallen Amourricho van Axel Dongen, gehuurd van Ajax, maakte in de 87e minuut gelijk voor de thuisploeg (2-2).
2 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Givairo Read beginnen met Feyenoord aan het uitduel met sc Heerenveen. Beide spelers zijn tijdens de winterstop weer fit geworden.
2 uur geledenHILVERSUM (ANP) - PSV verwacht deze maand duidelijkheid over de toekomst van trainer Peter Bosz, wiens contract deze zomer afloopt. Algemeen directeur Marcel Brands heeft de 62-jarige coach afgelopen week "een laatste voorstel" gedaan. "De bal ligt bij Peter en zijn zaakwaarnemer", zei Brands bij ESPN-programma Goedemorgen Eredivisie.
2 uur geledenHILVERSUM (ANP) - PSV overweegt nadrukkelijk deze winter nog een spits vast te leggen. Ricardo Pepi brak zaterdag in het thuisduel met Excelsior (5-1) een onderarm en is naar verwachting twee maanden uitgeschakeld. Ook de geblesseerde aanvallers Alassane Pléa, Ruben van Bommel en Myron Boadu ontbreken voorlopig nog.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
16 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
16 uur geleden