Antwerp klopt Cercle ondanks dramatische start
BRUGGE (ANP) - Antwerp heeft zich in de uitwedstrijd tegen Cercle Brugge nog kunnen herstellen van een dramatische start. Al na 10 seconden kreeg de ploeg een strafschop tegen en in de zevende minuut verdween verdediger Wesley Hoedt met rood naar de kant. Desondanks won Antwerp met 2-1.
Bij de eerste de beste aanval kreeg de thuisclub, hekkensluiter in de Jupiler Pro League, een penalty. Die werd benut door Kevin Hoggas. Een paar minuten later hield Hoedt de doorgebroken Dylan de Belder tegen en mocht Antwerp met tien man verder. De ploeg van coach Laszlo Bölöni liet zich niet ontmoedigen. Al in de 13e minuut maakte Lior Refaelov gelijk. Tien minuten na rust zette Alexis De Sart de gasten op een voorsprong die niet meer uit handen werd gegeven.
Antwerp heeft nu evenveel punten (42) als AA Gent, dat zaterdag met 3-1 won van Excelsior Moeskroen en de eerste belager is van Club Brugge. De koploper (49 punten) gaat zondagavond op bezoek bij Anderlecht.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - Jack Cooper-Love heeft FC Emmen met twee doelpunten aan een overwinning op FC Groningen geholpen in de eerste ronde van de KNVB-beker. In de Euroborg werd het 2-0 voor de bezoekers uit Drenthe.
1 uur geledenKØGE (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben, niet voor het eerst dit seizoen, met ruime cijfers gewonnen in de Champions League. Mede dankzij een doelpunt van Oranje-international Esmee Brugts won de titelverdediger in Denemarken met 8-0 van HB Køge.
1 uur geledenWERKENDAM (ANP) - FC Utrecht heeft zich in de eerste ronde van de KNVB-beker niet laten verrassen door de amateurs van Kozakken Boys. Op bezoek in Werkendam op Sportpark De Zwaaier boekte de ploeg van trainer Anthony Correia een magere 1-0-overwinning.
3 uur geledenLA PLATA (ANP) - De voetbalsters van Argentinië en Duitsland openen in november een stadion dat de naam draagt van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona. Het gerenoveerde Estadio Único Diego Armando Maradona in de stad La Plata wordt het nieuwe thuis van de Argentijnse nationale elftallen. De oefenwedstrijd tussen Argentinië en Duitsland vindt in de nacht van 29 op 30 november plaats.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de kwartfinale van de League Cup. De club schakelde Chelsea uit na strafschoppen. De stand na reguliere speeltijd was 1-1. Liverpool won de strafschoppenserie met 6-5.
21 uur geledenMAASSLUIS (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de tweede ronde van de KNVB-beker. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior Maassluis (0-2), de nummer 3 van de derde divisie.
21 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft Jurgen Streppel teruggehaald en aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. De 57-jarige coach had van 2011 tot 2016 al eens de leiding bij de Tilburgers en moet de club dit seizoen behoeden voor degradatie. Hij heeft een contract getekend tot het einde van het seizoen, meldt de hekkensluiter van de Eredivisie.
1 dag geleden