Antwerp klopt Cercle ondanks dramatische start
BRUGGE (ANP) - Antwerp heeft zich in de uitwedstrijd tegen Cercle Brugge nog kunnen herstellen van een dramatische start. Al na 10 seconden kreeg de ploeg een strafschop tegen en in de zevende minuut verdween verdediger Wesley Hoedt met rood naar de kant. Desondanks won Antwerp met 2-1.
Bij de eerste de beste aanval kreeg de thuisclub, hekkensluiter in de Jupiler Pro League, een penalty. Die werd benut door Kevin Hoggas. Een paar minuten later hield Hoedt de doorgebroken Dylan de Belder tegen en mocht Antwerp met tien man verder. De ploeg van coach Laszlo Bölöni liet zich niet ontmoedigen. Al in de 13e minuut maakte Lior Refaelov gelijk. Tien minuten na rust zette Alexis De Sart de gasten op een voorsprong die niet meer uit handen werd gegeven.
Antwerp heeft nu evenveel punten (42) als AA Gent, dat zaterdag met 3-1 won van Excelsior Moeskroen en de eerste belager is van Club Brugge. De koploper (49 punten) gaat zondagavond op bezoek bij Anderlecht.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ook zijn zesde wedstrijd in La Liga met ruime cijfers gewonnen. De ploeg van trainer Hansi Flick was voor eigen publiek met 7-2 te sterk voor het gepromoveerde Racing Santander. Aanvoerder Raphinha was goed voor een hattrick.
17 minuten geledenSUNDERLAND (ANP) - AZ heeft zijn eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Europa League nipt verloren van Sunderland. De formatie van trainer Leeroy Echteld ging in het Stadium of Light met 1-0 onderuit tegen de ploeg van de Nederlandse WK-gangers Brian Brobbey en Robin Roefs.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het contract van Dies Janse verlengd met een jaar. Dat maakte de Amsterdamse club woensdag bekend. Het contract van de 20-jarige centrale verdediger loopt nu tot en met 2030.
9 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid steunt de spelers die dinsdagavond weigerden mee te doen aan het geven van een boodschap als steun voor de inwoners van Ceuta, de Spaanse exclave in Marokko. Dat zei een vertegenwoordiger van de voetbalclub woensdag tegen persbureau Reuters. Dinsdag droegen de spelers voorafgaand aan de wedstrijd tussen Elche en Real (2-3) een shirt met een boodschap voor de inwoners van de exclave waar eind juli meer dan 70.000 migranten via Marokko binnenkwamen. Kylian Mbappé en Vinícius Júnior maakten de boodschap onleesbaar door hun shirt op te rollen.
10 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Bologna heeft na vier speelronden in de Italiaanse Serie A trainer Domenico Tedesco ontslagen. De club maakte het nieuws bekend op zijn website. Een opvolger is er al: Raffaele Palladino heeft een contract getekend tot medio 2029.
12 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - De nieuwe bondscoach Jürgen Klopp van het Duitse voetbalelftal laat zeer waarschijnlijk een opvallende speler uit zijn eerste selectie. Hij zal aanvaller Deniz Undav niet oproepen voor de interlands in de Nations League tegen Nederland, Griekenland en Servië. Dat meldt de Duitse tv-zender Sky, zonder een reden te noemen.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de selectie per direct versterkt met Yves Bissouma. De 30-jarige Malinese middenvelder was transfervrij nadat zijn contract bij Tottenham Hotspur na vorig seizoen was afgelopen. Hij heeft een contract getekend dat loopt tot medio 2027, meldt de Amsterdamse club in een persbericht.
13 uur geleden