Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Antwerp is spits Janssen kwijt door knieblessure

Antwerp is spits Janssen kwijt door knieblessure

ANTWERPEN (ANP) - Antwerp-aanvaller Vincent Janssen mist vrijwel zeker het restant van de play-offs om de landstitel in België. De Nederlander heeft op de training een blessure aan de knie opgelopen, waarvoor hij maandag moet worden geopereerd. Dat meldt Antwerp zondag.

"Vincent Janssen heeft gisteren op de training een blessure opgelopen aan de knie. Er zal maandag een kleine ingreep plaatsvinden", aldus Antwerp. "Naar alle waarschijnlijkheid zal hij dit seizoen niet meer in actie komen. We wensen Vincent een spoedig herstel."

Antwerp heeft in de play-offs nog geen overwinning geboekt en staat zesde en laatste. De 22-voudig Oranje-international Janssen was dit seizoen in 38 wedstrijden goed voor dertien doelpunten en acht assists.

Meer uit Voetbal

Trainer Ten Hag wint met Bayer Leverkusen van Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft in eigen stadion een oefenduel met Bayer Leverkusen verloren. De ploeg van trainer Erik ten Hag zegevierde met 2-1.

10 uur geleden
Linksback Tagliafico blijft nog twee seizoenen bij Olympique Lyon

LYON (ANP) - Nicolás Tagliafico heeft zijn aflopende contract bij Olympique Lyon met twee seizoenen verlengd. De linksback uit Argentinië verliet drie jaar geleden Ajax voor de club uit Frankrijk.

10 uur geleden
PSV neemt talent Sidibé over van Stoke City

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de komst van Souleymane Sidibé afgerond. De achttienjarige middenvelder komt over van Stoke City, dat uitkomt op het tweede niveau van Engeland. Hij heeft een vierjarig contract bij de kampioen uit Eindhoven ondertekend.

11 uur geleden
Feyenoord bevestigt vertrek Paixão naar Olympique Marseille

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Igor Paixão naar Olympique Marseille bevestigd. De 25-jarige Braziliaan stond nog tot medio 2029 bij zijn club uit Rotterdam onder contract. Hij ondertekent een vijfjarig contract bij de Franse topclub.

11 uur geleden
Fortuna Sittard versterkt zich met verdediger Márquez

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft zich versterkt met Iván Márquez. De 31-jarige centrale verdediger komt over van het Duitse 1. FC Nürnberg en tekent een contract voor drie seizoenen, met een optie voor een extra jaar.

11 uur geleden
Ajax betaalt maximaal 17 miljoen euro voor middenvelder Gloukh

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de transfer van Oscar Gloukh afgerond. De 21-jarige middenvelder heeft een vijfjarig contract ondertekend, zo laat de nummer 2 van afgelopen seizoen in de Eredivisie weten. De Israëliër komt over van RB Salzburg, dat minimaal 14,75 miljoen en door mogelijke bonussen maximaal 17,25 miljoen euro voor hem ontvangt.

11 uur geleden
PSV-captain Schouten voelt zich na knieoperatie als herboren

ZEIST (ANP) - Jerdy Schouten kijkt met veel vertrouwen naar het nieuwe seizoen. De nieuwe aanvoerder van PSV is na een knieoperatie weer helemaal terug en speelt zonder pijn. "Het is een verschil van dag en nacht met vorig jaar", zei Schouten bij een bijeenkomst in Zeist in aanloop naar de strijd om de Johan Cruijff Schaal zondag tussen PSV en Go Ahead.

14 uur geleden