Antwerp houdt dankzij Ejuke zicht op Europees voetbal
BRUGGE (ANP) - Trainer Mark van Bommel heeft met Antwerp na drie nederlagen eindelijk de eerste overwinning geboekt in de play-offs om het kampioenschap. Voormalig sc Heerenveen-speler Chidera Ejuke maakte tegen Cercle Brugge in de 66e minuut het enige doelpunt: 0-1.
De Nigeriaan Ejuke kreeg de bal aan de zijkant van het veld van Vincent Janssen en dribbelde naar binnen. Zijn schuiver vanuit een moeilijke hoek was Cercle-doelman Warleson te machtig. Ook Owen Wijndal stond in de basis bij Antwerp, Jurgen Ekkelenkamp viel in.
Titelhouder Antwerp houdt door de welkome overwinning zicht op de vier bovenste plekken, die aan het eind van het seizoen recht geven op Europees voetbal. Met nog zes duels te gaan is de achterstand op nummer 4 Club Brugge 4 punten, al komt 'Club' zondagavond nog in actie tegen Union.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Ronald Koeman heeft niet overwogen om Wout Weghorst buiten zijn selectie te laten. De spits heeft een teleurstellend seizoen bij Ajax achter de rug, maar de bondscoach ziet in hem nog altijd een meerwaarde als Oranje op het WK een achterstand moet wegwerken.
6 minuten geledenZEIST (ANP) - Ronald Koeman weet niet of hij op het WK direct met Memphis Depay in de basis moet beginnen. De spits maakte zondag na twee maanden afwezigheid zijn rentree bij Corinthians en de bondscoach wil niet te veel risico met hem nemen.
33 minuten geledenZEIST (ANP) - Marten de Roon is in de ogen van Ronald Koeman de beste vervanger voor Jerdy Schouten in de WK-selectie van Oranje. De PSV'er liep begin april een zware blessure op en staat maanden aan de kant.
50 minuten geledenZEIST (ANP) - Ian Maatsen en Lutsharel Geertruida mogen nog een klein beetje hopen op deelname aan het wereldkampioenschap voetbal met Oranje. De verdedigers staan op een reservelijst, zei bondscoach Ronald Koeman woensdag op een persconferentie.
1 uur geledenZEIST (ANP) - De selectie van het Nederlands elftal voor het komende WK is op dertien plaatsen gewijzigd ten opzichte van het EK van 2024 in Duitsland. Dat is precies de helft van de groep.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman neemt Jeremie Frimpong niet mee naar het WK. De speler van Liverpool ontbreekt in de woensdag vrijgegeven selectie van 26 spelers. Frimpong heeft een wisselvallig seizoen achter de rug en had geregeld te maken met blessures.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Stefan de Vrij doet niet mee met Nederland aan het wereldkampioenschap voetbal. De 34-jarige verdediger raakte zaterdag geblesseerd tijdens een competitiewedstrijd van zijn club Internazionale en is niet op tijd fit.
2 uur geleden