Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Antwerp houdt dankzij Ejuke zicht op Europees voetbal

Antwerp houdt dankzij Ejuke zicht op Europees voetbal

BRUGGE (ANP) - Trainer Mark van Bommel heeft met Antwerp na drie nederlagen eindelijk de eerste overwinning geboekt in de play-offs om het kampioenschap. Voormalig sc Heerenveen-speler Chidera Ejuke maakte tegen Cercle Brugge in de 66e minuut het enige doelpunt: 0-1.

De Nigeriaan Ejuke kreeg de bal aan de zijkant van het veld van Vincent Janssen en dribbelde naar binnen. Zijn schuiver vanuit een moeilijke hoek was Cercle-doelman Warleson te machtig. Ook Owen Wijndal stond in de basis bij Antwerp, Jurgen Ekkelenkamp viel in.

Titelhouder Antwerp houdt door de welkome overwinning zicht op de vier bovenste plekken, die aan het eind van het seizoen recht geven op Europees voetbal. Met nog zes duels te gaan is de achterstand op nummer 4 Club Brugge 4 punten, al komt 'Club' zondagavond nog in actie tegen Union.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht maanden zonder geblesseerde aanvaller Rodríguez

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan de laatste acht wedstrijden van dit seizoen niet beschikken over Miguel Rodríguez. De 22-jarige Spaanse buitenspeler heeft tijdens de training een zware knieblessure opgelopen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie.

17 minuten geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

14 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

14 uur geleden
Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

1 dag geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

1 dag geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

1 dag geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

1 dag geleden