Antwerp-coach Van Bommel hoeft geen duel te missen na rode kaart
ANTWERPEN (ANP) - De Belgische voetbalbond heeft trainer Mark van Bommel van Antwerp FC een schikkingsvoorstel gedaan van een voorwaardelijke schorsing van één wedstrijd en een geldboete van 500 euro. De Nederlandse coach kreeg zaterdag een rode kaart tijdens het uitduel met Charleroi.
Van Bommel werd tijdens de tweede helft van de 3-2-nederlaag weggestuurd, nadat hij zijn vak had verlaten om verhaal te halen bij de vierde official. Het was niet de eerste keer dat dit gebeurde en hij had inmiddels een waarschuwing gekregen.
Charleroi-trainer Felice Mazzù had een paar minuten eerder eveneens rood gekregen wegens protesteren. Hij kreeg maandag hetzelfde voorstel als Van Bommel.
Antwerp, de nummer 6 van België, speelt zondag een competitiewedstrijd bij Club Brugge. De kampioen van vorig seizoen speelt woensdag eerst nog het thuisduel met FC Porto in de Champions League.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen voor de wedstrijd in de Champions League bij Liverpool geen krachten hoeven verspillen tegen Valencia. De Spaanse koploper won in Madrid met 4-0.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Mede dankzij een doelpunt van Ryan Gravenberch heeft Liverpool na vier competitienederlagen op rij weer een zege geboekt in de Premier League. De ploeg van trainer Arne Slot was thuis met 2-0 te sterk voor Aston Villa.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft met de nodige moeite de koppositie in de Eredivisie weer overgenomen van PSV. De formatie van trainer Robin van Persie boekte een 3-1-zege op FC Volendam, net genoeg om de Eindhovenaren op doelsaldo te passeren.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Mika Godts legt zich niet neer bij een verloren seizoen voor Ajax. "We moeten gewoon door", zei hij na een gelijkspel tegen sc Heerenveen (1-1). "Woensdag spelen we weer een mooie wedstrijd tegen Galatasaray. Natuurlijk heb ik daar zin in. Voetballen in de Champions League is het mooiste wat er is."
10 uur geledenBREDA (ANP) - NAC heeft zich na de bekeruitschakeling van eerder deze week herpakt in de Eredivisie door thuis met 1-0 van Go Ahead Eagles te winnen. Voor de club uit Breda is het de eerste zege in zes weken tijd.
10 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft ook de negende competitiewedstrijd in de Bundesliga gewonnen. De ongeslagen ploeg van trainer Vincent Kompany rekende af met Bayer Leverkusen: 3-0. Dat was ook al de stand bij rust.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer John Heitinga erkent dat Ajax te wisselvallig presteert om mee te strijden om de bovenste twee plekken van de Eredivisie, die een ticket voor de Champions League opleveren. "We hebben in de voorbereiding onze doelstellingen neergelegd", zei hij na een gelijkspel (1-1) tegen sc Heerenveen. "We hadden gehoopt dat we verder waren."
11 uur geleden