Antwerp-coach Van Bommel hoeft geen duel te missen na rode kaart
ANTWERPEN (ANP) - De Belgische voetbalbond heeft trainer Mark van Bommel van Antwerp FC een schikkingsvoorstel gedaan van een voorwaardelijke schorsing van één wedstrijd en een geldboete van 500 euro. De Nederlandse coach kreeg zaterdag een rode kaart tijdens het uitduel met Charleroi.
Van Bommel werd tijdens de tweede helft van de 3-2-nederlaag weggestuurd, nadat hij zijn vak had verlaten om verhaal te halen bij de vierde official. Het was niet de eerste keer dat dit gebeurde en hij had inmiddels een waarschuwing gekregen.
Charleroi-trainer Felice Mazzù had een paar minuten eerder eveneens rood gekregen wegens protesteren. Hij kreeg maandag hetzelfde voorstel als Van Bommel.
Antwerp, de nummer 6 van België, speelt zondag een competitiewedstrijd bij Club Brugge. De kampioen van vorig seizoen speelt woensdag eerst nog het thuisduel met FC Porto in de Champions League.
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.
15 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.
23 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.
28 minuten geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft de finale van de FA Cup bereikt door Southampton op Wembley met 2-1 te verslaan. De ploeg van trainer Pep Guardiola kwam tien minuten voor tijd op achterstand, maar wist de halve finale met twee doelpunten in de slotfase om te keren. De tegenstander in de finale wordt zondag bepaald. Om 16.00 uur Nederlandse tijd trappen Chelsea en Leeds United op Wembley af voor hun halve finale.
29 minuten geledenBOLOGNA (ANP) - AS Roma heeft aan de hand van Donyell Malen gewonnen van Bologna. De ploeg van coach Gian Piero Gasperini won in Bologna met 2-0 dankzij een treffer en een assist van de Nederlandse spits.
30 minuten geledenBREDA (ANP) - Youri Regeer begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen NAC Breda. De middenvelder is hersteld van een hamstringblessure die hij vorige maand opliep in een thuisduel met Sparta Rotterdam. Hij krijgt de voorkeur boven Ko Itakura.
31 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plek in de Eredivisie steviger in handen gekregen door in De Kuip met 3-1 van FC Groningen te winnen. De ploeg van trainer Robin van Persie heeft met nog drie speelronden te gaan 58 punten. NEC (54 punten), FC Twente (53 punten) en Ajax (51 punten) komen later op zaterdag nog in actie. Groningen blijft voorlopig negende, aan het einde van het seizoen goed voor play-offs voor Europees voetbal.
42 minuten geleden