![Antwerp boekt nipte zege bij Standard, koploper Union wint](http://www.zeelandnet.nl/nieuws/storage/anp/ANP310124277-1.jpeg)
Antwerp boekt nipte zege bij Standard, koploper Union wint
LUIK (ANP) - Antwerp heeft een benauwde 1-0-zege geboekt bij Standard Luik. Mahamadou Doumbia maakte met een hard schot van afstand de enige treffer voor de ploeg van trainer Mark van Bommel.
Antwerp eindigde het duel met tien man na een tweede gele kaart voor Mandela Keita in de 88e minuut. Bij de bezoekers begonnen Nederlanders Owen Wijndal, Jurgen Ekkelenkamp en Gyrano Kerk in de basis. Spits Vincent Janssen was geschorst. Antwerp staat na de zege op de vijfde plaats van de ranglijst.
Koploper Union versloeg het laaggeklasseerde RWDM met 3-2. Union-aanvaller Gustaf Nilsson maakte de openingstreffer, waarna Cameron Puertas en Mohamed Amoura allebei een strafschop benutten namens de thuisploeg, 3-0. Carlos Alberto tekende in de 64e minuut voor de aansluitingstreffer, waarna Mickaël Biron in de blessuretijd de 3-2 maakte.
Meer uit Voetbal
GETAFE (ANP) - FC Barcelona is bij Getafe voor het vierde competitieduel op rij zonder zege gebleven. In het bekertoernooi en de Spaanse Supercup boekten de Catalanen afgelopen week wel ruime zeges op Real Madrid (5-2) en Real Betis (5-1), maar in La Liga is de ploeg van trainer Hansi Flick minder op dreef. Barcelona kwam tegen Getafe nog wel 1-0 voor, maar had geen antwoord op de gelijkmaker: 1-1.
5 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Eredivisie puntenverlies tegen FC Groningen ternauwernood voorkomen. De Deventenaren sloegen tegen de nummer 14 kort voor tijd toe: 2-1. Go Ahead verkleinde de achterstand op nummer 6 AZ, dat gelijkspeelde bij FC Utrecht, tot 3 punten.
5 uur geledenBERGAMO (ANP) - Napoli heeft in de strijd om de landstitel in Italië een belangrijke zege geboekt. Het elftal van trainer Antonio Conte rekende in Bergamo af met concurrent Atalanta: 2-3. Napoli vergrootte de voorsprong op nummer 3 Atalanta tot 7 punten.
5 uur geledenTILBURG (ANP) - Feyenoord is in het uitduel met Willem II voor de derde competitiewedstrijd op rij tegen puntenverlies aangelopen. De ploeg van trainer Brian Priske had aanvankelijk weinig te duchten van de defensieve Tilburgers, maar zag de middenmoter een kwartier voor tijd toch langszij komen: 1-1. Daardoor profiteerden de Rotterdammers niet optimaal van het puntenverlies eerder op zaterdag van PSV en FC Utrecht.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht en AZ zijn zaterdag in Galgenwaard niet tot scoren gekomen: 0-0. Daardoor verzuimde de thuisploeg het gat met koploper PSV te verkleinen tot 4 punten. De Eindhovenaren verloren eerder op de dag met 3-1 bij PEC Zwolle. FC Utrecht blijft derde in de Eredivisie, AZ staat zesde op 12 punten van PSV.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is door een gelijkspel in de thuiswedstrijd tegen Aston Villa verder achteropgeraakt bij koploper Liverpool. De Duitser Kai Havertz dacht in de slotfase de winnende treffer te hebben gemaakt voor de nummer 2 uit Londen, maar na het bekijken van de videobeelden bleek daarbij sprake van hands: 2-2.
7 uur geledenTILBURG (ANP) - Feyenoord kan in de uitwedstrijd tegen Willem II geen beroep doen op verdediger David Hancko. De Slowaak is in de warming-up geblesseerd geraakt en wordt vervangen door Thomas Beelen.
8 uur geleden