Antwerp boekt nipte zege bij Standard, koploper Union wint
LUIK (ANP) - Antwerp heeft een benauwde 1-0-zege geboekt bij Standard Luik. Mahamadou Doumbia maakte met een hard schot van afstand de enige treffer voor de ploeg van trainer Mark van Bommel.
Antwerp eindigde het duel met tien man na een tweede gele kaart voor Mandela Keita in de 88e minuut. Bij de bezoekers begonnen Nederlanders Owen Wijndal, Jurgen Ekkelenkamp en Gyrano Kerk in de basis. Spits Vincent Janssen was geschorst. Antwerp staat na de zege op de vijfde plaats van de ranglijst.
Koploper Union versloeg het laaggeklasseerde RWDM met 3-2. Union-aanvaller Gustaf Nilsson maakte de openingstreffer, waarna Cameron Puertas en Mohamed Amoura allebei een strafschop benutten namens de thuisploeg, 3-0. Carlos Alberto tekende in de 64e minuut voor de aansluitingstreffer, waarna Mickaël Biron in de blessuretijd de 3-2 maakte.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
6 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
6 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
6 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
15 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden