Antwerp boekt nipte zege bij Standard, koploper Union wint
LUIK (ANP) - Antwerp heeft een benauwde 1-0-zege geboekt bij Standard Luik. Mahamadou Doumbia maakte met een hard schot van afstand de enige treffer voor de ploeg van trainer Mark van Bommel.
Antwerp eindigde het duel met tien man na een tweede gele kaart voor Mandela Keita in de 88e minuut. Bij de bezoekers begonnen Nederlanders Owen Wijndal, Jurgen Ekkelenkamp en Gyrano Kerk in de basis. Spits Vincent Janssen was geschorst. Antwerp staat na de zege op de vijfde plaats van de ranglijst.
Koploper Union versloeg het laaggeklasseerde RWDM met 3-2. Union-aanvaller Gustaf Nilsson maakte de openingstreffer, waarna Cameron Puertas en Mohamed Amoura allebei een strafschop benutten namens de thuisploeg, 3-0. Carlos Alberto tekende in de 64e minuut voor de aansluitingstreffer, waarna Mickaël Biron in de blessuretijd de 3-2 maakte.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De blessureproblemen bij Feyenoord houden voorlopig aan. Verdediger Tsuyoshi Watanabe viel zondag in de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo in de 63e minuut uit en werd vervangen door Thijs Kraaijeveld.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de eerste plaats in La Liga weer overgenomen van Real Madrid. De ploeg van aanvoerder Frenkie de Jong was in het eigen Camp Nou met 3-0 te sterk voor Real Oviedo, de laagst geklasseerde ploeg in de competitie.
2 uur geleden