Antwerp boekt nipte zege bij Standard, koploper Union wint
LUIK (ANP) - Antwerp heeft een benauwde 1-0-zege geboekt bij Standard Luik. Mahamadou Doumbia maakte met een hard schot van afstand de enige treffer voor de ploeg van trainer Mark van Bommel.
Antwerp eindigde het duel met tien man na een tweede gele kaart voor Mandela Keita in de 88e minuut. Bij de bezoekers begonnen Nederlanders Owen Wijndal, Jurgen Ekkelenkamp en Gyrano Kerk in de basis. Spits Vincent Janssen was geschorst. Antwerp staat na de zege op de vijfde plaats van de ranglijst.
Koploper Union versloeg het laaggeklasseerde RWDM met 3-2. Union-aanvaller Gustaf Nilsson maakte de openingstreffer, waarna Cameron Puertas en Mohamed Amoura allebei een strafschop benutten namens de thuisploeg, 3-0. Carlos Alberto tekende in de 64e minuut voor de aansluitingstreffer, waarna Mickaël Biron in de blessuretijd de 3-2 maakte.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
4 uur geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
1 dag geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
1 dag geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
1 dag geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
1 dag geleden