Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Antwerp blijft puntloos in Champions League

Antwerp blijft puntloos in Champions League

PORTO (ANP) - Antwerp is ook na vier duels in de Champions League nog puntloos. De ploeg van coach Mark van Bommel verloor ditmaal met 2-0 bij FC Porto. Jurgen Ekkelenkamp, een van de drie Nederlanders in de basis bij de Belgische landskampioen, moest in de 52e minuut met rood van het veld.

Het stond toen al 1-0 voor de thuisploeg. Invaller-doelman Senne Lammens redde na een half uur knap op een inzet van Pepê, maar in een poging de rebound te benutten werd Stephen Eustáquio onreglementair gehinderd door Gyrano Kerk. Evanilson benutte de toegekende strafschop. Lammens verving in Porto Jean Butez, die thuis was gebleven bij zijn hoogzwangere vrouw.

Antwerp raakte kort na rust Ekkelenkamp kwijt. De ex-Ajacied kwam hard in op de Nigeriaan Zaidu Sanusi. De overtreding werd aanvankelijk met geel bestraft, maar na advies van de VAR werd dat rood. Owen Wijndal, de derde Nederlander in de basis, kreeg nog geel. Vincent Janssen kwam pas voor het laatste kwartier het veld in. Hij zag hoe de 40-jarige verdediger Pepe er in de extra tijd nog 2-0 van maakte.

In groep H leidt Barcelona, ondanks het 1-0 verlies bij Sjachtar, met 9 punten uit vier duels. Porto (9) en Sjachtar (6) volgen.

Meer uit Voetbal

Feyenoord verliest ook van Heerenveen en ligt uit KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord incasseert klap op klap in de slotfase van de eerste seizoenshelft. De ploeg van Robin van Persie leed tegen sc Heerenveen (2-3) de zevende nederlaag in negen duels en ligt uit de KNVB-beker.

1 uur geleden
Almere City schakelt Fortuna Sittard uit in KNVB-beker

SITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.

8 uur geleden
Paris Saint-Germain wint ook de FIFA Intercontinental Cup

DOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).

9 uur geleden
Ajax scoort zeven keer in bekerduel met Excelsior Maassluis

ROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich eenvoudig geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van interim-trainer Fred Grim won overtuigend van Excelsior Maassluis in het stadion van Sparta Rotterdam (2-7).

9 uur geleden
Feyenoord begint met herstelde Valente tegen Heerenveen

ROTTERDAM (ANP) - Luciano Valente begint om 21.00 uur met Feyenoord aan het thuisduel met sc Heerenveen in de KNVB-beker. De middenvelder viel zondag tijdens het verloren uitduel met Ajax (2-0) geblesseerd uit na een botsing met Youri Regeer. Hij is op tijd hersteld voor een basisplaats in De Kuip.

9 uur geleden
KNVB en Koeman gaan na WK in gesprek over toekomst

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat na het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico in gesprek met bondscoach Ronald Koeman over zijn toekomst bij het Nederlands elftal. "Het WK is een zeer belangrijk ijkpunt voor ons, een denkbeeldige finishlijn", zegt KNVB-directeur Marianne van Leeuwen op de website van het Algemeen Dagblad.

11 uur geleden
Ajax begint met Konadu in de spits tegen Excelsior Maassluis

ROTTERDAM (ANP) - Don-Angelo Konadu is de spits van Ajax voor het bekerduel met Excelsior Maassluis. De 19-jarige aanvaller vervangt Kasper Dolberg, die net is hersteld van een blessure en rust krijgt.

13 uur geleden