Antony keert mogelijk tegen Midtjylland al terug bij Ajax
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de hoop nog niet opgegeven dat Antony woensdag kan spelen tegen FC Midtjylland in de Champions League. "Het wordt een race tegen de klok", zei trainer Erik ten Hag vlak voor het thuisduel met Heracles Almelo. "Het is niet helemaal uitgesloten."
Antony viel twee weken geleden tijdens de uitwedstrijd tegen FC Utrecht uit met een hamstringblessure. "Hij is weer begonnen met de teamtraining, maar is nog niet helemaal aangesloten", zei Ten Hag over zijn Braziliaanse aanvaller.
Ook het meespelen van Davy Klaassen tegen Midtjylland is twijfelachtig. De middenvelder kreeg in de openingsfase van het duel met Heracles een trap van Rai Vloet en moest zich met klachten aan een bovenbeen laten vervangen.
Ten Hag wil geen risico nemen met spelers als Antony en Klaassen. Ajax speelt na zondag nog negen wedstrijden tot aan de winterstop.
Meer uit Voetbal
MEXICO-STAD (ANP) - Colombia heeft de eerste wedstrijd op het WK voetbal tegen Oezbekistan gewonnen. Luis Díaz speelde een hoofdrol in een volgepakt stadion in Mexico-Stad. De aanvaller van Bayern München had met een doelpunt en een assist een groot aandeel in de zege: 3-1.
1 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Er wordt flink geboden op de shirts die de spelers van het Nederlands elftal zondag hebben gedragen in het eerste WK-duel met Japan. De veiling is nog niet gesloten, maar op basis van de huidige biedingen staat de teller op 25.992 euro.
1 uur geledenTORONTO (ANP) - Ghana heeft het eerste WK-duel in groep L in de nacht van woensdag op donderdag met 1-0 gewonnen van Panama. De Afrikanen trokken de winst pas in de blessuretijd van de tweede helft naar zich toe door een doelpunt van Caleb Yirenkyi.
3 uur geledenATLANTA (ANP) - De FIFA heeft sinds de start van het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico bijna 400.000 online haatdragende reacties verwijderd. Dat meldt de wereldvoetbalbond woensdagavond (Amerikaanse tijd).
5 uur geledenARLINGTON (ANP) - Engeland is het WK voetbal begonnen met een 4-2-overwinning op Kroatië. De Engelse spits Harry Kane scoorde twee keer in het enerverende duel in Dallas Stadium en bracht zijn totale WK-productie op tien doelpunten.
6 uur geledenHOUSTON (ANP) - Portugal heeft in zijn eerste wedstrijd op het WK voetbal niet kunnen winnen van de Democratische Republiek Congo. De ploeg van sterspeler Cristiano Ronaldo, die met zijn zesde WK-deelname het kersverse record van Lionel Messi evenaarde, kwam in het Houston Stadium niet verder dan 1-1.
10 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/RTR) - De Zuid-Afrikaanse middenvelder Themba Zwane is door de FIFA voor drie wedstrijden geschorst vanwege een overtreding die hij maakte op het WK voetbal. In de openingswedstrijd tegen Mexico (2-0 voor de Mexicanen) maakte Zwane een slaande beweging richting verdediger Roberto Alvarado, waarvoor hij rood kreeg.
10 uur geleden