Antony heeft arbitragezaak tegen Ajax aangespannen
ZEIST (ANP) - Oud-speler Antony heeft een arbitragezaak tegen Ajax aangespannen. De Braziliaanse aanvaller is het niet eens met boetes die hij door de club uit Amsterdam heeft gekregen, zo bevestigt een woordvoerder van de arbitragecommissie van de KNVB een bericht van het AD.
De arbitragezaak diende afgelopen maandag al in Zeist. "Inhoudelijk doen wij verder geen mededelingen over dossiers", vertelt de woordvoerder van de voetbalbond die verwacht dat een uitspraak wel vier tot zes weken op zich kan laten wachten.
Ajax zou Antony in augustus 2022 boetes hebben opgelegd. De Braziliaan was toen in afwachting van een transfer naar Manchester United en snapte niet waarom de club uit Amsterdam niet akkoord ging met het bedrag dat de Engelse topclub voor hem wilde betalen.
Antony miste enkele trainingen en een competitiewedstrijd tegen Sparta. Uiteindelijk ging Ajax akkoord met een transfersom van bijna 100 miljoen euro voor de buitenspeler die weinig speeltijd krijgt bij United en naar een andere club mag uitkijken.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - Jack Cooper-Love heeft FC Emmen met twee doelpunten aan een overwinning op FC Groningen geholpen in de eerste ronde van de KNVB-beker. In de Euroborg werd het 2-0 voor de bezoekers uit Drenthe.
2 uur geledenKØGE (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben, niet voor het eerst dit seizoen, met ruime cijfers gewonnen in de Champions League. Mede dankzij een doelpunt van Oranje-international Esmee Brugts won de titelverdediger in Denemarken met 8-0 van HB Køge.
2 uur geledenWERKENDAM (ANP) - FC Utrecht heeft zich in de eerste ronde van de KNVB-beker niet laten verrassen door de amateurs van Kozakken Boys. Op bezoek in Werkendam op Sportpark De Zwaaier boekte de ploeg van trainer Anthony Correia een magere 1-0-overwinning.
4 uur geledenLA PLATA (ANP) - De voetbalsters van Argentinië en Duitsland openen in november een stadion dat de naam draagt van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona. Het gerenoveerde Estadio Único Diego Armando Maradona in de stad La Plata wordt het nieuwe thuis van de Argentijnse nationale elftallen. De oefenwedstrijd tussen Argentinië en Duitsland vindt in de nacht van 29 op 30 november plaats.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de kwartfinale van de League Cup. De club schakelde Chelsea uit na strafschoppen. De stand na reguliere speeltijd was 1-1. Liverpool won de strafschoppenserie met 6-5.
23 uur geledenMAASSLUIS (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de tweede ronde van de KNVB-beker. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior Maassluis (0-2), de nummer 3 van de derde divisie.
23 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft Jurgen Streppel teruggehaald en aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. De 57-jarige coach had van 2011 tot 2016 al eens de leiding bij de Tilburgers en moet de club dit seizoen behoeden voor degradatie. Hij heeft een contract getekend tot het einde van het seizoen, meldt de hekkensluiter van de Eredivisie.
1 dag geleden