Antony heeft arbitragezaak tegen Ajax aangespannen
ZEIST (ANP) - Oud-speler Antony heeft een arbitragezaak tegen Ajax aangespannen. De Braziliaanse aanvaller is het niet eens met boetes die hij door de club uit Amsterdam heeft gekregen, zo bevestigt een woordvoerder van de arbitragecommissie van de KNVB een bericht van het AD.
De arbitragezaak diende afgelopen maandag al in Zeist. "Inhoudelijk doen wij verder geen mededelingen over dossiers", vertelt de woordvoerder van de voetbalbond die verwacht dat een uitspraak wel vier tot zes weken op zich kan laten wachten.
Ajax zou Antony in augustus 2022 boetes hebben opgelegd. De Braziliaan was toen in afwachting van een transfer naar Manchester United en snapte niet waarom de club uit Amsterdam niet akkoord ging met het bedrag dat de Engelse topclub voor hem wilde betalen.
Antony miste enkele trainingen en een competitiewedstrijd tegen Sparta. Uiteindelijk ging Ajax akkoord met een transfersom van bijna 100 miljoen euro voor de buitenspeler die weinig speeltijd krijgt bij United en naar een andere club mag uitkijken.
Meer uit Voetbal
SUNDERLAND (ANP) - Liverpool heeft woensdagavond met 1-0 gewonnen van Sunderland. Virgil van Dijk maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het elftal van Arne Slot staat op de zesde plaats in de Premier League. Sunderland is elfde.
6 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Ron Jans kan opgelucht ademhalen. De coach van FC Utrecht zag zijn elftal na een reeks van tien competitieduels zonder overwinning met 3-1 winnen bij NEC. FC Utrecht steeg naar de tiende plaats. NEC blijft derde met 1 punt achterstand op Feyenoord.
7 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De UEFA heeft een akkoord met Real Madrid bereikt over de beëindiging van de juridische strijd over de Europese Super League. Dat hebben de UEFA en de Spaanse voetbalclub woensdag bekendgemaakt.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim maakt waarschijnlijk het seizoen af bij Ajax. "Dat is voor mijn komst min of meer zo afgesproken", zei de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff tijdens een gesprek met de pers.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil Ajax weer een winnaarsmentaliteit geven. "Het gaat niet goed, anders hadden ze me waarschijnlijk niet gevraagd", zei hij. "Als ik uiteindelijk faal in de Johan Cruijff ArenA, dan zou dat geen goed verhaal zijn."
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de Deense trainer Thomas Frank ontslagen. Het ontslag volgt een dag na de 2-1-thuisnederlaag tegen Newcastle United. De ploeg van de Nederlandse internationals Micky van de Ven en Xavi Simons staat zestiende in de Premier League.
18 uur geleden