Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Antony heeft arbitragezaak tegen Ajax aangespannen

Antony heeft arbitragezaak tegen Ajax aangespannen

ZEIST (ANP) - Oud-speler Antony heeft een arbitragezaak tegen Ajax aangespannen. De Braziliaanse aanvaller is het niet eens met boetes die hij door de club uit Amsterdam heeft gekregen, zo bevestigt een woordvoerder van de arbitragecommissie van de KNVB een bericht van het AD.

De arbitragezaak diende afgelopen maandag al in Zeist. "Inhoudelijk doen wij verder geen mededelingen over dossiers", vertelt de woordvoerder van de voetbalbond die verwacht dat een uitspraak wel vier tot zes weken op zich kan laten wachten.

Ajax zou Antony in augustus 2022 boetes hebben opgelegd. De Braziliaan was toen in afwachting van een transfer naar Manchester United en snapte niet waarom de club uit Amsterdam niet akkoord ging met het bedrag dat de Engelse topclub voor hem wilde betalen.

Antony miste enkele trainingen en een competitiewedstrijd tegen Sparta. Uiteindelijk ging Ajax akkoord met een transfersom van bijna 100 miljoen euro voor de buitenspeler die weinig speeltijd krijgt bij United en naar een andere club mag uitkijken.

Meer uit Voetbal

AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

5 uur geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

8 uur geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

9 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

9 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

10 uur geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

11 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

11 uur geleden