Antony heeft arbitragezaak tegen Ajax aangespannen
ZEIST (ANP) - Oud-speler Antony heeft een arbitragezaak tegen Ajax aangespannen. De Braziliaanse aanvaller is het niet eens met boetes die hij door de club uit Amsterdam heeft gekregen, zo bevestigt een woordvoerder van de arbitragecommissie van de KNVB een bericht van het AD.
De arbitragezaak diende afgelopen maandag al in Zeist. "Inhoudelijk doen wij verder geen mededelingen over dossiers", vertelt de woordvoerder van de voetbalbond die verwacht dat een uitspraak wel vier tot zes weken op zich kan laten wachten.
Ajax zou Antony in augustus 2022 boetes hebben opgelegd. De Braziliaan was toen in afwachting van een transfer naar Manchester United en snapte niet waarom de club uit Amsterdam niet akkoord ging met het bedrag dat de Engelse topclub voor hem wilde betalen.
Antony miste enkele trainingen en een competitiewedstrijd tegen Sparta. Uiteindelijk ging Ajax akkoord met een transfersom van bijna 100 miljoen euro voor de buitenspeler die weinig speeltijd krijgt bij United en naar een andere club mag uitkijken.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
9 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
10 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
11 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
12 uur geleden