Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Antonio koestert na vier goals zijn eerste wedstrijdbal

Antonio koestert na vier goals zijn eerste wedstrijdbal

NORWICH (ANP) - De Engelse voetballer Michail Antonio heeft al heel wat bijzondere doelpunten gemaakt en zaterdag zorgde hij weer voor een historisch feitje. Als eerste speler van West Ham United maakte Antonio vier doelpunten in een wedstrijd in de Premier League. "Ik houd ervan om geschiedenis te schrijven. Ik was een van de laatste spelers die scoorde in ons oude stadion Boleyn Ground, ik maakte het eerste doelpunt in ons nieuwe stadion en nu ben ik de eerste speler van West Ham die vier goals maakt in de Premier League. Dit kan ik ook weer afvinken", zei Antonio met een brede glimlach.

De 30-jarige Engelsman maakte alle doelpunten in de uitwedstrijd tegen Norwich City (0-4). "Mijn eerste was de mooiste. Maar m'n derde treffer, waardoor ik voor het eerst een hattrick maakte, was voor mij de belangrijkste", aldus Antonio, die als beloning de wedstrijdbal mee naar huis mocht nemen. Hij liet de bal signeren door zijn ploeggenoten. "Ik ben nu wel bang dat de jongens gaan proberen om die bal te stelen. Pas als ik 'm thuis in een doos heb gestopt, is deze bal veilig. Ik laat m'n shirt inlijsten en plaats die dan samen met de bal in mijn 'mancave' in huis."

De laatste speler die vier doelpunten in één wedstrijd maakte voor West Ham United was David Cross in 1981, toen de Premier League nog de First Division heette.

Meer uit Voetbal

Britse media: Salah weer terug in wedstrijdselectie Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.

14 uur geleden
De Ligt ontbreekt bij United, Timber twijfelgeval bij Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.

18 uur geleden
Oranje ontvangt Noorwegen en Ecuador in Amsterdam en Eindhoven

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.

21 uur geleden
Coach Slot beslist na gesprek of Salah terugkeert bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.

22 uur geleden
Middenvelder Taylor twijfelgeval voor duel van Ajax met Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."

22 uur geleden
Van Persie ziet veel foute keuzes bij pijnlijk verlies Feyenoord

BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.

1 dag geleden
Feyenoord geeft ruime voorsprong weg en verliest van FCSB

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.

1 dag geleden