Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Antonio koestert na vier goals zijn eerste wedstrijdbal

Antonio koestert na vier goals zijn eerste wedstrijdbal

NORWICH (ANP) - De Engelse voetballer Michail Antonio heeft al heel wat bijzondere doelpunten gemaakt en zaterdag zorgde hij weer voor een historisch feitje. Als eerste speler van West Ham United maakte Antonio vier doelpunten in een wedstrijd in de Premier League. "Ik houd ervan om geschiedenis te schrijven. Ik was een van de laatste spelers die scoorde in ons oude stadion Boleyn Ground, ik maakte het eerste doelpunt in ons nieuwe stadion en nu ben ik de eerste speler van West Ham die vier goals maakt in de Premier League. Dit kan ik ook weer afvinken", zei Antonio met een brede glimlach.

De 30-jarige Engelsman maakte alle doelpunten in de uitwedstrijd tegen Norwich City (0-4). "Mijn eerste was de mooiste. Maar m'n derde treffer, waardoor ik voor het eerst een hattrick maakte, was voor mij de belangrijkste", aldus Antonio, die als beloning de wedstrijdbal mee naar huis mocht nemen. Hij liet de bal signeren door zijn ploeggenoten. "Ik ben nu wel bang dat de jongens gaan proberen om die bal te stelen. Pas als ik 'm thuis in een doos heb gestopt, is deze bal veilig. Ik laat m'n shirt inlijsten en plaats die dan samen met de bal in mijn 'mancave' in huis."

De laatste speler die vier doelpunten in één wedstrijd maakte voor West Ham United was David Cross in 1981, toen de Premier League nog de First Division heette.

Meer uit Voetbal

Algerije met Feyenoorder Hadj Moussa verder in Afrika Cup

RABAT (ANP) - Algerije heeft zich met een 1-0-overwinning op Burkina Faso geplaatst voor de achtste finales van de Afrika Cup. Feyenoorder Anis Hadj Moussa maakt deel uit van de selectie van het Noord-Afrikaanse land, maar bleef zondagavond net als Ramiz Zerrouki van FC Twente op de bank.

48 minuten geleden
Ajax bereikt akkoord met Jordi Cruijff als technisch directeur

AMSTERDAM (ANP) - Ajax en Jordi Cruijff hebben mondeling overeenstemming bereikt over de functie van technisch directeur. Dat meldt Ajax in een persbericht. Er moeten volgens de Amsterdamse club nog een aantal stappen worden genomen om tot een definitieve aanstelling te komen. Het doel van de huidige nummer 3 van de Eredivisie is dat Cruijff begin februari kan beginnen.

3 uur geleden
Roefs, Geertruida en Brobbey spelen gelijk met Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Sunderland is er in de Premier League niet in geslaagd de vijfde plaats in handen te nemen. Het elftal van trainer Régis Le Bris speelde voor eigen publiek gelijk tegen Leeds United: 1-1.

5 uur geleden
AC Milan voorlopig koploper in Serie A na zege op Hellas Verona

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft dankzij een 3-0-zege op Hellas Verona in ieder geval voor even de koppositie in de Italiaanse Serie A veroverd. Milan heeft 35 punten uit zestien duels. Stadgenoot Internazionale staat derde met 33 punten, maar gaat later op zondag nog op bezoek bij Atalanta en neemt bij winst de eerste plaats weer over.

8 uur geleden
Liverpool-coach Slot zag opluchting bij Wirtz na eerste treffer

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot denkt dat Florian Wirtz na zijn doelpunt tegen Wolverhampton (2-1) vooral opluchting heeft gevoeld. De Duitse middenvelder werd afgelopen zomer voor 115 miljoen euro overgenomen van Bayer Leverkusen, maar had in meer dan twintig duels voor zijn nieuwe club nog niet gescoord.

13 uur geleden
FC Groningen bindt verdediger Blokzijl langer aan zich

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft verdediger Thijmen Blokzijl langer aan zich gebonden. In het contract van de 20-jarige centrale verdediger was een optie voor nog een jaar opgenomen. De Groningse Eredivisionist heeft daarvan gebruikgemaakt, zodat de jeugdinternational nu tot de zomer van 2027 vastligt.

13 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië op Afrika Cup ten onder tegen Nigeria

FES (ANP) - Tunesië is er op de Afrika Cup in Marokko nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor de achtste finales. Het elftal van trainer Sami Trabelsi, in juni een van de drie tegenstanders van Oranje op het WK, verloor in Fes met 3-2 van Nigeria. De Nigerianen zijn dankzij de zege al wel zeker van een plaats bij de laatste zestien landen.

23 uur geleden