Antonio koestert na vier goals zijn eerste wedstrijdbal
NORWICH (ANP) - De Engelse voetballer Michail Antonio heeft al heel wat bijzondere doelpunten gemaakt en zaterdag zorgde hij weer voor een historisch feitje. Als eerste speler van West Ham United maakte Antonio vier doelpunten in een wedstrijd in de Premier League. "Ik houd ervan om geschiedenis te schrijven. Ik was een van de laatste spelers die scoorde in ons oude stadion Boleyn Ground, ik maakte het eerste doelpunt in ons nieuwe stadion en nu ben ik de eerste speler van West Ham die vier goals maakt in de Premier League. Dit kan ik ook weer afvinken", zei Antonio met een brede glimlach.
De 30-jarige Engelsman maakte alle doelpunten in de uitwedstrijd tegen Norwich City (0-4). "Mijn eerste was de mooiste. Maar m'n derde treffer, waardoor ik voor het eerst een hattrick maakte, was voor mij de belangrijkste", aldus Antonio, die als beloning de wedstrijdbal mee naar huis mocht nemen. Hij liet de bal signeren door zijn ploeggenoten. "Ik ben nu wel bang dat de jongens gaan proberen om die bal te stelen. Pas als ik 'm thuis in een doos heb gestopt, is deze bal veilig. Ik laat m'n shirt inlijsten en plaats die dan samen met de bal in mijn 'mancave' in huis."
De laatste speler die vier doelpunten in één wedstrijd maakte voor West Ham United was David Cross in 1981, toen de Premier League nog de First Division heette.
Meer uit Voetbal
FRANKFURT (ANP/DPA) - De veertien voetbalclubs uit de Bundesliga voor vrouwen gaan hun eigen competitie organiseren zonder betrokkenheid van de Duitse voetbalbond DFB. De Frauen Bundesliga FBL e.V. wordt op 10 december officieel opgericht in het stadion van Eintracht Frankfurt.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax en de Johan Cruijff ArenA werken momenteel aan een plan van aanpak, waarbij wordt gekeken naar extra maatregelen tijdens voetbalwedstrijden. Dit gebeurt naar aanleiding van het vuurwerkincident afgelopen zondag. Dat zei de Amsterdamse burgemeester Femke Halsema in een vergadering met de gemeenteraad over de gestaakte voetbalwedstrijd Ajax - FC Groningen. "En we wachten ook nog op eventuele aanvullende maatregelen van de KNVB."
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is bij Manchester United verkozen tot beste speler van de maand november. Dat meldt de Engelse voetbalclub op X.
2 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-verdediger Trent Alexander-Arnold heeft opnieuw een blessure opgelopen. De 27-jarige rechtsback heeft aan het uitduel met Athletic Bilbao (0-3) van woensdagavond een kwetsuur aan zijn linkerdijbeen overgehouden, meldt de 'Koninklijke'. Volgens Spaanse media moet de Engelsman zeker twee maanden toekijken.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Sporttribunaal CAS verplicht de UEFA alsnog een formeel disciplinair onderzoek te starten naar de inzet van Olympique Lyon-speler Rachid Ghezzal in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht van eind september in de Europa League. Dat meldt FC Utrecht.
4 uur geledenPORTO (ANP) - Spits Luuk de Jong heeft enkele weken na zijn rentree bij FC Porto een kruisbandblessure opgelopen. Daardoor is het seizoen van de 35-jarige aanvaller waarschijnlijk al ten einde.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ernst Boekhorst blijft de komende drie jaar voorzitter van de bestuursraad van Ajax. Tijdens een algemene ledenvergadering is Boekhorst woensdagavond herbenoemd als lid van de raad, die ruim 73 procent van de aandelen van de club in handen heeft. Dat geldt ook voor René Zegerius, meldt Ajax.
6 uur geleden