
Antonio koestert na vier goals zijn eerste wedstrijdbal
NORWICH (ANP) - De Engelse voetballer Michail Antonio heeft al heel wat bijzondere doelpunten gemaakt en zaterdag zorgde hij weer voor een historisch feitje. Als eerste speler van West Ham United maakte Antonio vier doelpunten in een wedstrijd in de Premier League. "Ik houd ervan om geschiedenis te schrijven. Ik was een van de laatste spelers die scoorde in ons oude stadion Boleyn Ground, ik maakte het eerste doelpunt in ons nieuwe stadion en nu ben ik de eerste speler van West Ham die vier goals maakt in de Premier League. Dit kan ik ook weer afvinken", zei Antonio met een brede glimlach.
De 30-jarige Engelsman maakte alle doelpunten in de uitwedstrijd tegen Norwich City (0-4). "Mijn eerste was de mooiste. Maar m'n derde treffer, waardoor ik voor het eerst een hattrick maakte, was voor mij de belangrijkste", aldus Antonio, die als beloning de wedstrijdbal mee naar huis mocht nemen. Hij liet de bal signeren door zijn ploeggenoten. "Ik ben nu wel bang dat de jongens gaan proberen om die bal te stelen. Pas als ik 'm thuis in een doos heb gestopt, is deze bal veilig. Ik laat m'n shirt inlijsten en plaats die dan samen met de bal in mijn 'mancave' in huis."
De laatste speler die vier doelpunten in één wedstrijd maakte voor West Ham United was David Cross in 1981, toen de Premier League nog de First Division heette.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk draagt vrijdagavond tijdens de uitwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Frankrijk een OneLove-band. "Het Nederlands elftal wil met het dragen van deze band opnieuw tonen voor verbinding en tegen racisme en alle vormen van discriminatie in de samenleving te zijn", laat hij weten.
1 uur geledenST. MORITZ (ANP) - Verdediger Rick Karsdorp van AS Roma heeft een operatie ondergaan aan zijn linkerknie. Daarbij is volgens de Italiaanse club een scheur in de meniscus hersteld. De 28-jarige rechtsback staat voorlopig aan de kant en mist de duels met zijn oude club Feyenoord in de kwartfinales van de Europa League.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Na Lutsharel Geertruida heeft ook Gernot Trauner zijn contract bij Feyenoord verlengd. De Oostenrijkse verdediger tekende voor een jaar bij in Rotterdam en ligt nu tot de zomer van 2026 vast. De bijna 31-jarige Trauner is bezig aan zijn tweede seizoen bij Feyenoord.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Oud-spits Jimmy Floyd Hasselbaink is de nieuwe assistent van bondscoach Gareth Southgate bij het Engelse voetbalelftal. De 50-jarige Hasselbaink, die in 23 interlands voor het Nederlands elftal negen doelpunten maakte, stond dinsdag op het veld met de Engelse internationals. Hasselbaink en Southgate waren enkele jaren ploeggenoten bij Middlesbrough, waarmee ze in 2006 de finale van het toernooi om de UEFA Cup (nu Europa League) bereikten.
2 uur geledenZEIST (ANP) - De training van het Nederlands elftal is nog maar net begonnen of Bart Verbruggen slaat de bal na een sierlijke zweefduik uit het doel. Keeperstrainer Patrick Lodewijks klapt, maar de 20-jarige doelman van Anderlecht vertrekt geen spier. "Ik ben hier niet op schoolreisje", zegt hij even later aan de rand van het veld.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Met een grote glimlach meldde Georginio Wijnaldum zich dinsdag voor de tweede training van het Nederlands elftal voor de komende duels met Frankrijk en Gibraltar in de EK-kwalificatie. "Het is goed om terug te zijn", zei de middenvelder. "Ik ben zoals altijd goed ontvangen. Het is hier altijd perfect geregeld."
3 uur geledenZEIST (ANP) - Joey Veerman is aangesloten bij het Nederlands elftal. De middenvelder van PSV traint dinsdag mee in de aanloop naar de duels met Frankrijk en Gibraltar in de kwalificatie voor het EK van volgend jaar zomer in Duitsland. Veerman werd maandag opgeroepen als vervanger van de geblesseerde Frenkie de Jong.
4 uur geleden