Antonelli neemt Mercedes van Hamilton over in training Mexico
MEXICO-STAD (ANP) - Mercedes geeft Andrea Kimi Antonelli vrijdag een nieuwe kans om vast te wennen aan de Formule 1. De jonge Italiaan rijdt dan op het hooggelegen Autódromo Hermanos Rodríguez de eerste vrije training voor de Grote Prijs van Mexico. Hij stapt dan in de auto van zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton.
De pas 18-jarige Antonelli is de verrassende keuze van Mercedes om volgend jaar de naar Ferrari vertrekkende Hamilton te vervangen bij het team van Mercedes. Hij is afkomstig uit de opleiding en rijdt dit jaar in de Formule 2. De Italiaan reed eerder dit jaar al de eerste vrije training voor de Grote Prijs van Italië op het circuit van Monza, maar toen crashte hij al na enkele minuten.
"Het is een nieuw circuit voor mij en ik heb er hard aan gewerkt om me erop voor te bereiden", laat Antonelli weten op Formula1.com. "De hoogte maakt het uniek en het is een uitdaging die ik graag wil aangaan."
Meer uit Sport
MONZA (ANP) - Formule 1-coureur George Russell heeft bij de tweede vrije training voor de Grote Prijs van Italië de beste tijd neergezet. De 28-jarige Brit van Mercedes was op het Autodromo Nazionale Monza sneller dan de Monegask Charles Leclerc, die in zijn Ferrari nog de rapste was tijdens de eerste vrije training.
33 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Turnster Eythora Thorsdottir (28) kan door slepende blessures niet deelnemen aan de WK in Rotterdam. Dat vertelde ze tijdens een persmoment waarbij ze werd aangekondigd als ambassadeur van het wereldtiteltoernooi.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Bart Deurloo (35) is definitief gestopt met turnen. Dat maakte de Ridderkerker bekend tijdens een persmoment in aanloop naar de WK turnen in Rotterdam. Tijdens het titeltoernooi is hij samen met Eythora Thorsdottir actief als WK-ambassadeur.
4 uur geledenMONZA (ANP) - Formule 1-coureur Charles Leclerc heeft vrijdag de snelste tijd neergezet bij de eerste vrije training van de Grote Prijs van Italië. De Monagask van Ferrari reed op het circuit van Monza een snelste ronde van 1.23,008. Zijn Britse ploeggenoot Lewis Hamilton was 0,173 seconde langzamer. Hamiltons landgenoot George Russell (Mercedes) reed de derde tijd, 0,304 seconde achter Leclerc.
4 uur geledenMONACO (ANP) - De Franse Formule 1-coureur Pierre Gasly is alsnog teruggezet in de uitslag van de Grote Prijs van Monaco van 7 juni. Dat heeft autosportbond FIA vrijdag bekendgemaakt. Door tijdstraffen wordt Gasly (Alpine) teruggezet naar de zevende plaats. Zijn landgenoot Isack Hadjar (Red Bull) klimt weer naar de derde plaats.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - De Australische tennisser Nick Kyrgios heeft een schorsing van een maand geaccepteerd. Dat heeft de International Tennis Integrity Agency (ITIA) bekendgemaakt. Omdat de voorlopige schorsing van Kyrgios op 4 augustus was ingegaan, mag hij per direct weer tennissen.
7 uur geledenNEW YORK (ANP) - Tennisser Alexander Zverev had opnieuw vijf sets nodig om zijn tegenstander te verslaan op de US Open. In de nacht van donderdag op vrijdag versloeg de als eerste geplaatste Duitser de Fransman Quentin Halys in de tweede ronde: 6-4 4-6 7-6 (3) 6-7 (3) 6-3.
9 uur geleden