Antonelli neemt Mercedes van Hamilton over in training Mexico
MEXICO-STAD (ANP) - Mercedes geeft Andrea Kimi Antonelli vrijdag een nieuwe kans om vast te wennen aan de Formule 1. De jonge Italiaan rijdt dan op het hooggelegen Autódromo Hermanos Rodríguez de eerste vrije training voor de Grote Prijs van Mexico. Hij stapt dan in de auto van zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton.
De pas 18-jarige Antonelli is de verrassende keuze van Mercedes om volgend jaar de naar Ferrari vertrekkende Hamilton te vervangen bij het team van Mercedes. Hij is afkomstig uit de opleiding en rijdt dit jaar in de Formule 2. De Italiaan reed eerder dit jaar al de eerste vrije training voor de Grote Prijs van Italië op het circuit van Monza, maar toen crashte hij al na enkele minuten.
"Het is een nieuw circuit voor mij en ik heb er hard aan gewerkt om me erop voor te bereiden", laat Antonelli weten op Formula1.com. "De hoogte maakt het uniek en het is een uitdaging die ik graag wil aangaan."
Meer uit Sport
SÃO PAULO (ANP) - Lando Norris heeft poleposition veroverd bij de Grote Prijs van São Paulo. Op een kletsnat circuit op het Autódromo José Carlos Pace was de Britse wereldkampioen van vorig seizoen in de McLaren net iets sneller dan de Mercedessen van de Brit George Russell en de nieuwe wereldkampioen Kimi Antonelli uit Italië.
1 uur geledenINDIAN WELLS (ANP) - Tennisster Elena Rybakina, de nummer 1 van de wereld, heeft zich teruggetrokken van het deelnemersveld van de WTA Finals. Dat heeft de WTA zaterdag bekendgemaakt namens de 27-jarige Kazakse. Het slottoernooi van het tennisseizoen begint zondag in het Amerikaanse Indian Wells en duurt tot en met 15 november.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - De finale van het masterstoernooi van Parijs gaat tussen de Spanjaard Carlos Alcaraz en de Amerikaan Ben Shelton. Voor beide tennissers is het de eerste keer dat ze in de finale staan van dit ATP-toernooi.
4 uur geledenZEDDAM (ANP) - Lucinda Brand heeft alsnog de Europese titel veldrijden gewonnen na de deklassering van Marie Schreiber. De Luxemburgse, die de sprint won, was volgens de jury van haar lijn afgeweken in de sprint. Daarop is ze teruggezet naar de tweede plaats. Ceylin del Carmen Alvarado werd derde.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Gaël Monfils is aangesteld als hoofdtrainer van de Franse Davis Cup-ploeg. Dat heeft de Franse tennisfederatie (FFT) bekendgemaakt.
11 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft de halve finales van het masterstoernooi van Parijs bereikt. In de kwartfinale versloeg de Spaanse nummer 3 van de wereld de Amerikaan Taylor Fritz in drie sets: 6-7 (10) 7-5 6-3. In de halve finale treft Alcaraz de winnaar van het duel tussen Casper Ruud uit Noorwegen en de Portugees Nuno Borges.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - De Amerikaan Frances Tiafoe heeft zich als zevende en voorlaatste speler geplaatst voor de ATP Finals, waar de beste tennissers eind deze maand om een officieuze wereldtitel strijden. Hij is zeker van deelname na de nederlaag van zijn landgenoot Tommy Paul tegen Ben Shelton (6-4 4-6 6-3) in de kwartfinales van het masterstoernooi in Parijs.
1 dag geleden