Antetokounmpo leidt met 40 punten Bucks naar zege op Mavericks
MILWAUKEE (ANP) - De basketballers van Milwaukee Bucks hebben hun vierde zege op rij geboekt in de NBA. De ploeg won met 132-125 van Dallas Mavericks en de Griek Giannis Antetokounmpo was de uitblinker met 40 punten en 15 rebounds. Damian Lillard voegde er 27 bij voor de Bucks.
De Bucks sloegen toe in het vierde kwart. Daar was de scoringsdrift van Antetokounmpo nodig om het verschil te maken. Bij de Mavericks was Kyrie Irving topschutter met 39 punten. Luka Doncic was goed voor 35 punten. De Bucks behielden door de overwinning de derde plaats in de Eastern Conference.
Shai Gilgeous-Alexander nam met 40 punten Oklahoma City Thunder bij de hand tegen Golden State Warriors. Thunder won het duel in de verlenging met 130-123 en handhaafde zich op de vierde plaats in de Western Conference. Chet Holmgren maakte er 36 voor de winnende ploeg. Stephen Curry noteerde 25 punten voor de Warriors.
Meer uit Sport
AMSTELVEEN (ANP) - Veronique Meester heeft na zestien jaar besloten een punt te zetten achter haar roeicarrière. De olympisch kampioene van Parijs 2024 in de twee-zonder wil zich gaan richten op haar loopbaan in de geneeskunde, meldt de roeibond in een persbericht.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De raad van commissarissen (rvc) van Ajax draagt Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim voor als leden van de rvc. Dat maakte de Amsterdamse club dinsdag bekend.
12 uur geledenMELBOURNE (ANP) - De Japanse tennisster Naomi Osaka is doorgedrongen tot de tweede ronde van de Australian Open. De tweevoudig winnares van het eerste grandslamtoernooi van het jaar won in drie sets van Antonia Ruzic uit Kroatië: 6-3 3-6 6-4.
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - Itzhak de Laat is als vijfde en laatste shorttracker toegevoegd aan de selectie voor de Olympische Spelen van volgende maand in Milaan. De 31-jarige Fries is de vervanger van Daan Kos, die niet voldoende fit is na een rugblessure. Dat maakte schaatsbond KNSB dinsdag bekend.
13 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Topontwerper John Owen verlaat in de loop van dit jaar het Formule 1-team van Mercedes. De 52-jarige Brit was sinds 2007 werkzaam voor het team.
14 uur geledenADELAIDE (ANP) - Samuel Watson heeft de proloog gewonnen van de Tour Down Under, de openingskoers van de WorldTour. De 24-jarige Engelsman van Ineos Grenadiers was na 3,6 kilometer in Adelaide een fractie sneller dan zijn landgenoot Ethan Vernon. Laurence Pithie uit Nieuw-Zeeland werd derde.
15 uur geledenMELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Madison Keys heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 30-jarige titelverdedigster uit de Verenigde Staten versloeg Oleksandra Oliynykova uit Oekraïne met 7-6 (6) 6-1.
17 uur geleden