Antetokounmpo leidt Bucks met 47 punten langs LA Lakers
MILWAUKEE (ANP) - De Griekse basketballer Giannis Antetokounmpo heeft Milwaukee Bucks met maar liefst 47 punten aan een overwinning op Los Angeles Lakers geholpen: 109-102. De 26-jarige ster van de NBA-kampioen had dit seizoen nog niet eerder zoveel punten gemaakt in één wedstrijd. Antetokounmpo schoot vooral in de eerste twee kwarten vrijwel alles raak.
Bij de Lakers, die het nog altijd moeten doen zonder de geblesseerde superster LeBron James, was de 20-jarige Talen Horton-Tucker met 25 punten de meest productieve speler. Russell Westbrook kwam tot 19 punten en 15 assists voor de ploeg die in 2020 kampioen werd van de NBA.
Washington Wizards, de koploper in het oosten, verloor met 97-87 bij Charlotte Hornets. Het betekende de vierde nederlaag voor de Wizards, die tien wedstrijden wonnen.
Phoenix Suns boekte de tiende overwinning op rij. De verliezend NBA-finalist van afgelopen seizoen klopte Dallas Mavericks met 105-98 en staat met elf zeges tegenover drie nederlagen op de tweede plek in het westen, achter Golden State Warriors (12-2).
Meer uit Sport
PARIJS (ANP) - Tennisser Jakub Menšík heeft zich op Roland Garros voor het eerst geplaatst voor de halve finales van een grandslamtoernooi. De mondiale nummer 27 uit Tsjechië was in Parijs met 6-4 6-3 7-6 (3) te sterk voor de Braziliaan João Fonseca. Hij speelt tegen de Duitser Alexander Zverev om een plaats in de finale.
10 minuten geledenROSMALEN (ANP) - Oud-winnaar Alex de Minaur doet volgende week opnieuw mee aan het tennistoernooi in Rosmalen. De organisatie van het Libéma Open heeft de nummer 7 van de wereld een wildcard gegeven, waardoor het aantal top 10-spelers op drie uitkomt. Eerder zegden de Canadees Félix Auger-Aliassime en de Rus Daniil Medvedev hun deelname al toe aan het grastoernooi op het Autotron.
11 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - Sportief directeur Grischa Niermann vertrekt bij Visma - Lease a Bike, bevestigt de Nederlandse wielerploeg. Ploegleider Marc Reef neemt zijn functie per 1 september over.
12 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Shorttracker Itzhak de Laat beëindigt zijn loopbaan. Dat meldt schaatsbond KNSB. De 31-jarige De Laat nam deel aan de Olympische Winterspelen van 2018, 2022 en 2026.
12 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva (19) heeft Sorana Cîrstea (36) in de kwartfinale van Roland Garros gedeclasseerd. De 19-jarige Russische won in Stadion Philippe-Chatrier in minder dan een uur afgetekend in twee sets van de 36-jarige Roemeense: 6-0 6-3. Andrejeva speelt in de halve finale tegen de winnares van het Oekraïense onderonsje tussen Jelina Svitolina en Marta Kostjoek.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Europees kampioenschap waterpolo voor vrouwen is in 2028 opnieuw in Eindhoven. Het Pieter van den Hoogenband Zwemstadion was in 2024 ook al het decor van de strijd om de Europese titel, toen gewonnen door de waterpolosters van Oranje.
13 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft de kwartfinale van Roland Garros bereikt. De nummer 1 van de wereld uit Belarus rekende op het gravel in twee sets af met viervoudig grandslamwinnares Naomi Osaka uit Japan: 7-5 6-3.
1 dag geleden