Antetokounmpo leidt Bucks met 47 punten langs LA Lakers
MILWAUKEE (ANP) - De Griekse basketballer Giannis Antetokounmpo heeft Milwaukee Bucks met maar liefst 47 punten aan een overwinning op Los Angeles Lakers geholpen: 109-102. De 26-jarige ster van de NBA-kampioen had dit seizoen nog niet eerder zoveel punten gemaakt in één wedstrijd. Antetokounmpo schoot vooral in de eerste twee kwarten vrijwel alles raak.
Bij de Lakers, die het nog altijd moeten doen zonder de geblesseerde superster LeBron James, was de 20-jarige Talen Horton-Tucker met 25 punten de meest productieve speler. Russell Westbrook kwam tot 19 punten en 15 assists voor de ploeg die in 2020 kampioen werd van de NBA.
Washington Wizards, de koploper in het oosten, verloor met 97-87 bij Charlotte Hornets. Het betekende de vierde nederlaag voor de Wizards, die tien wedstrijden wonnen.
Phoenix Suns boekte de tiende overwinning op rij. De verliezend NBA-finalist van afgelopen seizoen klopte Dallas Mavericks met 105-98 en staat met elf zeges tegenover drie nederlagen op de tweede plek in het westen, achter Golden State Warriors (12-2).
Meer uit Sport
DUBAI (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor zit nog altijd in Dubai nadat hij daar de finale van het ATP-toernooi had bereikt. Door de oorlog in Iran en de aanvallen van Iran op omliggende landen, waaronder de Verenigde Arabische Emiraten, gaan er geen vluchten vanaf het vliegveld van Dubai. "We krijgen er wel wat van mee", zegt zijn coach Marc Dijkhuizen tegen het ANP. Dijkhuizen zit samen met Griekspoor en diens broer Scott nog altijd in het spelershotel, op enkele kilometers afstand van het vliegveld.
9 uur geledenARNHEM (ANP) - Handbalinternational Kay Smits is door bondscoach Staffan Olsson opgeroepen voor de Golden League. Dat toernooi, waaraan verder Noorwegen, Denemarken en de Verenigde Staten meedoen, wordt van donderdag 19 tot en met zondag 22 maart in Denemarken gespeeld.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - Olympiërs Suzanne Schulting en Itzhak de Laat zijn niet opgenomen in de selectie van de shorttrackers voor het WK, dat van 13 tot en met 15 maart in de Canadese stad Montreal plaatsvindt. Dat blijkt uit de selectie die de KNSB maandag heeft bekendgemaakt.
11 uur geledenMELBOURNE (ANP/DPA) - De eerste race van het Formule 1-seizoen, zondag 8 maart in Melbourne, komt voorlopig niet in de problemen vanwege de oorlog in Iran. Dat zegt Travis Auld, directeur van de Grote Prijs van Australië.
13 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatser Janno Botman heeft zich als nationaal kampioen geplaatst voor het WK sprint van volgende week in Heerenveen. Hij hield na vier afstanden Tim Prins en Kayo Vos achter zich.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Suzanne Schulting is voor het eerst Nederlands kampioen sprint geworden. In Thialf won ze alle vier de afstanden. Op de eerste dag reed ze zowel op de 500 meter als de 1000 meter een persoonlijk record. Op de afsluitende 1000 meter op zondag was ze met 1.14,10 weer ruim de snelste.
1 dag geledenAPELDOORN (ANP) - Atlete Lieke Klaver is in Apeldoorn Nederlands kampioen geworden op de 400 meter indoor. In een tijd van 51,28 was ze de snelste, voor Myrte van der Schoot in een persoonlijk record van 51,33. Eveline Saalberg werd derde in 52,26.
1 dag geleden