Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ansu Fati na blessureleed met applaus terug bij Barcelona

Ansu Fati na blessureleed met applaus terug bij Barcelona

BARCELONA (ANP) - Ansu Fati heeft na twee maanden afwezigheid de groepstraining bij FC Barcelona hervat. De Spaanse aanvaller liep eind januari in de verloren bekerwedstrijd tegen Athletic Club (3-2 na verlenging) als invaller een hamstringblessure op. Het 19-jarige toptalent werd door trainer Xavi en zijn ploeggenoten met applaus ontvangen op het trainingsveld.

Fati speelde dit seizoen pas vijf wedstrijden in de Spaanse competitie en maakte daarin drie doelpunten. De tiener liep eind 2020 een zware knieblessure op, enkele maanden nadat hij was gedebuteerd in de nationale ploeg. Fati had tien maanden nodig om te herstellen. Afgelopen november kreeg hij te maken met een hamstringblessure, die hem ruim twee maanden aan de kant hield. Kort na zijn rentree ging het weer mis.

Barcelona vreesde dat de aanvaller die het rugnummer 10 afgelopen zomer overnam van Lionel Messi opnieuw geopereerd moest worden, maar na een 'conservatief herstelplan' stond Fati maandagavond voor het eerst weer op het trainingsveld. Barcelona ontvangt zondag Sevilla in Camp Nou. Bij winst neemt de ploeg van Xavi de tweede plaats in La Liga over.

Meer uit Voetbal

Trainer Slot wil eerst terug naar top 4 met zwalkend Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot heeft "als eerste doel" om met regerend kampioen Liverpool terug te keren in de top 4 van de Premier League. Dat zou aan het einde van het seizoen plaatsing voor de Champions League opleveren.

34 minuten geleden
PSV nog zonder Perisic tegen sc Heerenveen

EINDHOVEN (ANP) - PSV treedt op zaterdag nog zonder Ivan Perisic aan in het uitduel met sc Heerenveen. Dat heeft Peter Bosz gezegd op een persconferentie van de Eindhovense voetbalclub. De Kroaat heeft de afgelopen tijd in Belgrado gerevalideerd en is mogelijk weer beschikbaar als PSV op dinsdag in de Champions League het Spaanse Atlético Madrid ontvangt.

1 uur geleden
Aangifte om vuurwerk Ajax, 10 tot 15 verdachten geïdentificeerd

AMSTERDAM (ANP) - De Johan Cruijff ArenA doet uiterlijk begin volgende week aangifte van onder meer huisvredebreuk, openlijke geweldpleging en brandstichting na het grootschalige afsteken van vuurwerk bij Ajax - FC Groningen afgelopen zondag. Er zijn na het bekijken van de beelden de afgelopen dagen tien tot vijftien verdachten geïdentificeerd, meldt Ajax aan het ANP. Het onderzoek loopt nog.

2 uur geleden
Turkse voetballers opgepakt in onderzoek naar gokschandaal

ISTANBUL (ANP/AFP) - Het Openbaar Ministerie van Istanbul heeft opdracht gegeven om 46 mensen, onder wie 29 voetballers, te arresteren in het onderzoek naar het omvangrijke gokschandaal in Turkije. Van deze groep zijn er al 35 opgepakt, melden de aanklagers in een verklaring. 27 van de voetballers zouden hebben gegokt op wedstrijden van hun eigen team.

3 uur geleden
FC Utrecht maanden zonder Min en Van den Berg na operaties

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht moet het de komende maanden stellen zonder spits David Min en middenvelder Davy van den Berg. Min is dinsdag geopereerd aan een enkel en Van den Berg wacht maandag een ingreep vanwege aanhoudende knieklachten. Dat meldt de nummer 6 van de Eredivisie.

3 uur geleden
Manchester United laat zege glippen tegen West Ham

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft op eigen veld punten laten liggen tegen West Ham. De ploeg van coach Rúben Amorim bleef tegen de nummer 18 van de Premier League steken op 1-1. Bij winst was zijn ploeg opgeklommen naar de vijfde plaats in de Premier League.

15 uur geleden
De Graafschap wint zonder fans in Arnhem van Vitesse

ARNHEM (ANP) - De Graafschap is dankzij een zege (1-2) bij Vitesse in Arnhem opgeklommen naar de derde plaats in de eerste divisie. De ploeg van trainer Marinus Dijkhuizen dankte de winst aan een doelpunt van aanvoerder Reuven Niemeijer kort voor tijd.

15 uur geleden