Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ansu Fati na blessureleed met applaus terug bij Barcelona

Ansu Fati na blessureleed met applaus terug bij Barcelona

BARCELONA (ANP) - Ansu Fati heeft na twee maanden afwezigheid de groepstraining bij FC Barcelona hervat. De Spaanse aanvaller liep eind januari in de verloren bekerwedstrijd tegen Athletic Club (3-2 na verlenging) als invaller een hamstringblessure op. Het 19-jarige toptalent werd door trainer Xavi en zijn ploeggenoten met applaus ontvangen op het trainingsveld.

Fati speelde dit seizoen pas vijf wedstrijden in de Spaanse competitie en maakte daarin drie doelpunten. De tiener liep eind 2020 een zware knieblessure op, enkele maanden nadat hij was gedebuteerd in de nationale ploeg. Fati had tien maanden nodig om te herstellen. Afgelopen november kreeg hij te maken met een hamstringblessure, die hem ruim twee maanden aan de kant hield. Kort na zijn rentree ging het weer mis.

Barcelona vreesde dat de aanvaller die het rugnummer 10 afgelopen zomer overnam van Lionel Messi opnieuw geopereerd moest worden, maar na een 'conservatief herstelplan' stond Fati maandagavond voor het eerst weer op het trainingsveld. Barcelona ontvangt zondag Sevilla in Camp Nou. Bij winst neemt de ploeg van Xavi de tweede plaats in La Liga over.

Meer uit Voetbal

Haaland met twee doelpunten aan basis van Noorse zege op Senegal

EAST RUTHERFORD (ANP) - Noorwegen gaat door na de zestiende finales van het WK voetbal. Het elftal van bondscoach Ståle Solbakken won in de nacht van maandag op dinsdag met 3-2 van Senegal. Aanvaller Erling Haaland was met twee doelpunten wederom belangrijk voor de ploeg.

2 uur geleden
Frankrijk verslaat Irak, duel twee uur onderbroken door noodweer

PHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk staat na twee overwinningen in de zestiende finales van het WK voetbal. De wereldkampioen van 1998 en 2018 versloeg Irak (3-0), na een zege in het eerste duel op Senegal (3-1).

4 uur geleden
Duel tussen Frankrijk en Irak hervat, fans terug in stadion

PHILADELPHIA (ANP) - De voetballers van Frankrijk en Irak zijn ongeveer twee uur later aan de tweede helft van hun wedstrijd op het WK begonnen. Tijdens de rust van het duel in Philadelphia bliksemde het binnen een straal van 13 kilometer rond het stadion. Dat was voor de lokale autoriteiten reden in te grijpen.

4 uur geleden
Tweede helft van duel Frankrijk met Irak uitgesteld door noodweer

PHILADELPHIA (ANP) - De tweede helft van het duel tussen Frankrijk en Irak op het WK is voorlopig met een uur uitgesteld. Het regent en onweert in Philadelphia en de lokale autoriteiten vinden het te gevaarlijk om verder te spelen. De toeschouwers op onoverdekte tribunes zijn verzocht de tribunes te verlaten en zich in veiligheid te brengen.

6 uur geleden
Messi geniet van het moment na verbreken WK-doelpuntenrecord

ARLINGTON (ANP/DPA) - Lionel Messi is zeer tevreden na de 2-0-overwinning van Argentinië tegen Oostenrijk, waarin hij dankzij twee WK-doelpunten alleen recordhouder werd. "Ik geniet van het moment", zei Messi. "Ik had uit de strafschop moeten scoren." Hij miste vroeg in de wedstrijd, maar verzekerde zijn land met zijn zeventiende en achttiende WK-goal van de volgende ronde.

8 uur geleden
Klose feliciteert Messi met overname van zijn WK-doelpuntenrecord

MÜNCHEN (ANP) - Miroslav Klose heeft Lionel Messi gefeliciteerd met het overnemen van zijn WK-doelpuntenrecord. Door twee treffers tegen Oostenrijk (2-0) is Messi met achttien doelpunten de alleen recordhouder op wereldkampioenschappen voetbal geworden. Klose scoorde tussen 2002 en 2014 zestien keer voor Duitsland.

8 uur geleden
Argentinië naar laatste 32, Messi verbreekt WK-doelpuntenrecord

ARLINGTON (ANP) - Argentinië heeft zich maandagavond met een 2-0-zege op Oostenrijk verzekerd van een plek bij de laatste 32 van het wereldkampioenschap voetbal. De regerend wereldkampioen won eerder al van Algerije (3-0) en heeft 6 punten. Argentinië kan in theorie nog derde worden in de groep, maar zal ook dan als een van de beste nummers 3 doorgaan. Oostenrijk won eerder van Jordanië (3-1) en heeft 3 punten.

9 uur geleden