Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ansu Fati na blessureleed met applaus terug bij Barcelona

Ansu Fati na blessureleed met applaus terug bij Barcelona

BARCELONA (ANP) - Ansu Fati heeft na twee maanden afwezigheid de groepstraining bij FC Barcelona hervat. De Spaanse aanvaller liep eind januari in de verloren bekerwedstrijd tegen Athletic Club (3-2 na verlenging) als invaller een hamstringblessure op. Het 19-jarige toptalent werd door trainer Xavi en zijn ploeggenoten met applaus ontvangen op het trainingsveld.

Fati speelde dit seizoen pas vijf wedstrijden in de Spaanse competitie en maakte daarin drie doelpunten. De tiener liep eind 2020 een zware knieblessure op, enkele maanden nadat hij was gedebuteerd in de nationale ploeg. Fati had tien maanden nodig om te herstellen. Afgelopen november kreeg hij te maken met een hamstringblessure, die hem ruim twee maanden aan de kant hield. Kort na zijn rentree ging het weer mis.

Barcelona vreesde dat de aanvaller die het rugnummer 10 afgelopen zomer overnam van Lionel Messi opnieuw geopereerd moest worden, maar na een 'conservatief herstelplan' stond Fati maandagavond voor het eerst weer op het trainingsveld. Barcelona ontvangt zondag Sevilla in Camp Nou. Bij winst neemt de ploeg van Xavi de tweede plaats in La Liga over.

Meer uit Voetbal

Coach Enrique: PSG klaar om titel Champions League te verdedigen

MÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain is klaar voor de finale van de Champions League, waarin het de titel verdedigt. Dat zei coach Luis Enrique nadat zijn ploeg Bayern München had uitgeschakeld in de halve finale. "We hebben iedereen laten zien dat we mooi voetbal kunnen spelen, maar ook kunnen vechten en afzien", zei de Spaanse trainer na de 1-1 in München, die volgde op de 5-4-overwinning een week eerder in Parijs.

42 minuten geleden
De Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal bij KNVB

ZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."

13 uur geleden
FIFA maakt schorsing Prestianni om racisme wereldwijd

ZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.

18 uur geleden
FIFA-baas Infantino noemt peperdure WK-tickets 'marktconform'

BEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.

23 uur geleden
Arsenal bereikt finale Champions League door zege op Atlético

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.

1 dag geleden
International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

1 dag geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

1 dag geleden