Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Annuleren groot deel vluchten Schiphol niet bij iedereen bekend

Annuleren groot deel vluchten Schiphol niet bij iedereen bekend

SCHIPHOL (ANP) - Dat er woensdag vanaf 09.00 tot 15.00 uur slechts zeer beperkt vliegverkeer mogelijk is op Schiphol door het slechte weer, blijkt woensdagochtend vroeg niet bij alle reizigers bekend te zijn. "Oh gecanceld", zegt een buitenlandse reiziger op de luchthaven met enige verbazing.

De man moet naar Milaan en had niks meegekregen van de weerwaarschuwing en de situatie op Schiphol. De Italiaan vertrekt naar de informatiebalie. Een aantal andere reizigers probeert vluchten om te boeken of wacht af. "We bekijken onze opties", zegt een Franse vrouw.

Omstreeks 06.30 uur waren er, ondanks de annuleringen van een groot deel van de vluchten, nog verschillende reizigers op Schiphol. Bij de vertrekhal staan vanaf circa 08.00 uur een groot aantal geannuleerde en soms alleen vertraagde vluchten op de borden. Bij de incheck-balies voor de vluchten die nog wel vertrekken, is de situatie normaal en checken mensen gewoon in.

Een woordvoerder van Schiphol kon woensdagochtend vroeg nog niet zeggen hoeveel vluchten er precies zijn geschrapt. De luchthaven kwam dinsdagavond met het nieuws naar buiten dat vluchten zouden worden geannuleerd. Door een combinatie van harde windstoten, regen en slecht zicht, zijn er volgens Schiphol "ernstige beperkingen voor luchtvaartmaatschappijen om te landen en te vertrekken. Dit betekent dat er annuleringen en vertragingen zullen zijn. Dit geldt voor zowel aankomende als vertrekkende vluchten".

Meer uit Binnenland

DJ La Fuente is dit jaar Ambassadeur van de Vrijheid

AMSTERDAM (ANP) - DJ La Fuente is dit jaar een van de Ambassadeurs van de Vrijheid. Op 5 mei treedt hij samen met onder meer Karsu, Rolf Sanchez en de Jostiband op tijdens verschillende bevrijdingsfestivals in Nederland, meldt het Nationaal Comité 4 en 5 mei.

21 minuten geleden
Hoger beroep van zedenzaak Ali B begonnen

AMSTERDAM (ANP) - Het hoger beroep in de strafzaak tegen Ali B is onder grote belangstelling van de media van start gegaan in het gerechtshof van Amsterdam. Volgens een woordvoerder hadden tientallen journalisten, inclusief tekenaars en fotografen, zich aangemeld voor de eerste zittingsdag.

28 minuten geleden
Ali B bij gerechtshof Amsterdam om te 'vechten voor onschuld'

AMSTERDAM (ANP) - Ali B is dinsdagochtend aanwezig bij het hoger beroep van de strafzaak tegen hem. De artiest arriveerde rond 09.00 uur bij het gerechtshof in Amsterdam.

41 minuten geleden
Epe legt Fletcher dwangsom op voor opvang, keten wil niet betalen

EPE (ANP) - De gemeente Epe heeft ook aan Fletcher Hotels een dwangsom van 17.250 euro per dag met een maximum van ruim 3,1 miljoen euro opgelegd, omdat er na de gestelde deadline van afgelopen zaterdag nog asielzoekers worden opgevangen in een vestiging van de hotelketen in Epe.

14 uur geleden
COA haalt ultimatum Hardenberg niet, betaalt na dinsdag dwangsom

HARDENBERG (ANP) - Opvangorgaan COA is er niet in geslaagd de asielopvanglocaties in Hardenberg (Overijssel) leeg te krijgen en zal na dinsdag daarom de eerste dwangsom moeten betalen die de gemeente heeft opgelegd. Dat laat een COA-woordvoerder weten. Aan het eind van de maandag zijn er nog 427 mensen in de opvang aan de Jachthuisweg en vijf in de noodlocatie Loozen.

15 uur geleden
In Heemstede opgepakte jongens verdacht voorbereiden explosie

HAARLEM (ANP) - De jongens van 14 en 17 jaar die in de nacht van donderdag op vrijdag werden opgepakt in Heemstede worden verdacht van het voorbereiden van een explosie of brand te stichten met een terroristisch oogmerk. Dat meldt het Openbaar Ministerie Noord-Holland.

15 uur geleden
PowNed: De Wild tijdelijk afwezig op Radio 2, Eddy Keur vervangt

HILVERSUM (ANP) - NPO Radio 2-dj Ruud de Wild is de komende week niet te horen op NPO Radio 2. Dat heeft omroep PowNed maandag laten weten. "Naar verwachting zal hij volgende week maandag zijn werkzaamheden weer oppakken", aldus een verklaring van de omroep. Eddy Keur vervangt hem de komende dagen.

16 uur geleden