Andrew, Edward en William aangekomen op Balmoral Castle
BALMORAL (ANP) - Prins Andrew, prins Edward en prins William zijn donderdag rond 17.00 uur lokale tijd aangekomen op Balmoral Castle. Eerder op de dag meldden verscheidene Britse media dat alle kinderen van de koningin al aanwezig waren, maar uit een foto bleek volgens de BBC dat de drie mannen pas aan het eind van de middag hun opwachting maakten.
Op de foto is te zien dat Edward en Andrew in een van de arriverende auto's zaten. Die werd volgens de BBC bestuurd door prins William. Ook Sophie, de vrouw van prins Edward, zou in de auto hebben gezeten.
Eerder landden de vier op het vliegveld van Aberdeen. Vanaf daar is het ruim een uur rijden naar Balmoral Castle, het vakantieverblijf van de 96-jarige koningin Elizabeth. Ook prins Harry is onderweg naar zijn oma. Prins Charles, zijn vrouw Camilla en prinses Anne zijn al enige tijd bij de koningin.
Meer uit Buitenland
HELSINKI (ANP) - De Finse autoriteiten hebben in de nacht van donderdag op vrijdag een waarschuwing afgegeven voor een dronedreiging in de regio Uusimaa, waar de hoofdstad Helsinki ligt. Inwoners werden opgeroepen om binnen te blijven. Volgens de Finse strijdkrachten werd Finland niet direct militair bedreigd. Vrijdagochtend vroeg meldde het ministerie van Binnenlandse Zaken dat het gevaar geweken was. Het vliegverkeer komt ook weer op gang.
4 uur geledenBEIJING (ANP/RTR) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft vrijdag gezegd dat hij "fantastische handelsakkoorden" heeft gesloten met de Chinese leider Xi Jinping. Trump zei dat tijdens een rondleiding door de tuinen van Zhongnanhai, het complex van de Chinese centrale leiding.
4 uur geledenBEIJING (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft gezegd dat hij niet veel meer geduld met Iran zal hebben. Hij deed die uitspraak in een interview op Fox News.
5 uur geledenPALM BEACH (ANP) - Palm Beach International Airport in Florida zal vanaf 9 juli officieel naar de Amerikaanse president Donald Trump vernoemd worden. Dat heeft de Federal Aviation Administration (FAA) bekendgemaakt.
8 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Het Amerikaanse Hooggerechtshof heeft donderdag besloten de toegang tot mifepristone na een telefonisch consult per post tijdelijk te handhaven. Mifepristone is de pil die in de overgrote meerderheid van de abortussen in het land gebruikt wordt.
8 uur geledenBEIJING (ANP) - De relatie tussen de VS en China "zal hopelijk sterker en beter zijn dan ooit tevoren". Dat schrijft de Amerikaanse president Donald Trump op Truth Social.
9 uur geledenWENEN (ANP) - Denemarken en Australiƫ zijn donderdag doorgedrongen tot de finale van het Eurovisie Songfestival. Beide landen worden gezien als kanshebbers voor de winst. Ook Malta, dat met een door de Nederlander Joep van den Boom geschreven nummer meedoet, heeft de tweede halve finale overleefd.
11 uur geleden