André Hazes krijgt dagvaarding van moeder Rachel
WILNIS (ANP) - André Hazes heeft op kerstavond een dagvaarding ontvangen van zijn moeder Rachel. Dat schrijft de zanger in een bericht in zijn Instagram Stories.
De weduwe van André Hazes senior is verwikkeld in een aantal juridische conflicten met haar kinderen, André en Roxeanne. Rachel eist dat André Hazes de naam van zijn vader niet meer gebruikt en zichzelf André Hazes junior gaat noemen. Of de dagvaarding te maken heeft met deze zaken, is niet duidelijk. Het management van de zanger was dinsdag niet bereikbaar voor commentaar.
"Kerstavond staat in het teken van liefde", begint de zoon zijn bericht op Instagram. "En voor sommigen die het breed genoeg hebben, het geven van cadeautjes. Ik heb die van mijn verwekker ook vandaag ontvangen. Een brief waarmee ze me gaat dagvaarden", schrijft hij over zijn moeder Rachel. "Fijne kerst allemaal."
De zanger liet eerder via Instagram weten dat hij "best wel gepakt" is door de situatie met zijn moeder. "Dus om eeuwig lacherig te doen op Insta zit er voor mij niet echt in. Maar alles gaat goed hoor, en ik leef", zei hij toen.
Meer uit Binnenland
RUCPHEN (ANP) - De PVV gaat mogelijk ook in de Brabantse gemeente Rucphen meebesturen. De partij zegt in gesprek te zijn over deelname aan een nieuw college van burgemeester en wethouders en dat "als een belangrijke stap én als waardering voor onze inspanningen" te beschouwen.
57 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Meerdere revalidatiecentra laten donderdag weten getroffen te zijn door de hack bij softwareleverancier ChipSoft. Ook de Van der Hoeven Kliniek, een centrum voor klinische forensische psychiatrie, geeft aan dat er patiëntgegevens zijn gestolen. "We staan continu in contact met ChipSoft. Zodra er meer informatie is, horen we dit direct van hen", aldus de tbs-kliniek.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Zo'n honderd mensen lopen donderdagavond een mars van Utrecht Centraal naar het Domplein voor de slachtoffers van de Israëlische aanvallen op Libanon. Op het Domplein wordt een wake gehouden.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Hackers hebben bij de aanval op ChipSoft, een belangrijk softwarebedrijf voor de zorg, patiëntgegevens gestolen, waaronder medische gegevens. Dat laat het bedrijf donderdag weten.
7 uur geledenASSEN (ANP) - De advocaten van de 37-jarige Douglas Chesley W. hebben de rechtbank in Assen donderdag gevraagd akkoord te gaan met procesafspraken. W. is een van de verdachten in de zaak over de roof van Roemeense kunstschatten uit het Drents Museum. Hij heeft de afspraken met het Openbaar Ministerie gemaakt.
12 uur geledenBOEKAREST (ANP) - De Roemeense kunstschatten die begin 2025 werden gestolen uit het Drents Museum in Assen zullen snel weer te zien zijn in Roemenië. Het Roemeense ministerie van Cultuur heeft aangekondigd dat de gouden helm van Cotofenesti en de twee Dacische armbanden dinsdag worden gepresenteerd in het Nationaal Historisch Museum in Boekarest.
12 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Rotterdam Airport en Eindhoven Airport hebben toch natuurvergunningen nodig, heeft de rechter bepaald. Het kabinet vond enkele jaren geleden dat dat niet nodig was, maar natuurorganisaties en omwonenden hebben dat aangevochten.
13 uur geleden