Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Anderlecht wil verdediger Debast niet naar PSV laten gaan

Anderlecht wil verdediger Debast niet naar PSV laten gaan

BRUSSEL (ANP) - Voetbalclub Anderlecht weigert om mee te werken aan een transfer van Zeno Debast. De Belgische verdediger staat in de belangstelling van PSV, maar volgens trainer Brian Riemer wil Anderlecht hem niet verkopen.

"Hij is een heel belangrijke speler voor ons en het is absoluut niet het plan om hem te verkopen", zei Riemer tegen Belgische media na de competitiezege op landskampioen Antwerp (1-0). De 19-jarige Debast, die vorig jaar al debuteerde in het nationale elftal van België, speelde de hele wedstrijd centraal achterin naast aanvoerder Jan Vertonghen.

"We gaan Zeno niet verkopen, hij blijft bij ons", aldus Riemer. "Er zijn op dit moment een paar Saudische ploegen die veel geld in het voetbal pompen. Dus zeg nooit nooit, het kan altijd gebeuren. Maar het is de bedoeling dat Zeno hier het hele seizoen blijft."

PSV ziet Debast als een potentiële versterking voor de achterhoede. "We zijn met hem in gesprek", zei directeur voetbalzaken Earnest Stewart vrijdag voorafgaand aan de met 1-0 gewonnen wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal tegen Feyenoord. PSV wil zich in iedere linie nog versterken. De Eindhovenaren probeerden het eerder bij de Colombiaanse verdediger Davinson Sánchez van Tottenham Hotspur, maar diens financiële eisen bleken te hoog.

Meer uit Voetbal

Coach Inzaghi ziet 'uitgeputte' spelers bij Internazionale

MILAAN (ANP/RTR) - Coach Simone Inzaghi ziet dat Internazionale door het drukke speelschema aan het eind van zijn Latijn is. "We raakten in de tweede helft uitgeput. De spelers zijn zowel fysiek als mentaal vermoeid", zei Inzaghi na de nederlaag van 3-0 tegen stadsrivaal AC Milan. Inter werd daardoor uitgeschakeld in het Italiaanse bekertoernooi (Coppa Italia). In de competitie verloor Inter zondag van Bologna.

20 minuten geleden
Nieuwe blessurezorgen bij Real Madrid voor bekerfinale

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid heeft er twee geblesseerde spelers bij in aanloop naar de bekerfinale, komende zaterdag tegen FC Barcelona. Verdediger David Alaba en middenvelder Eduardo Camavinga liepen beenblessures op in de nipt met 1-0 gewonnen wedstrijd tegen Getafe. "We zullen zien wat medisch onderzoek aan het licht brengt, maar ik verwacht niet dat ze de finale kunnen spelen", zei coach Carlo Ancelotti na de wedstrijd.

1 uur geleden
Liverpool nog dichter bij landstitel na gelijkspel Arsenal

LONDEN (ANP) - Liverpool is na het gelijkspel van Arsenal thuis tegen Crystal Palace (2-2) nog dichter bij de Engelse landstitel gekomen. De ploeg van trainer Arne Slot heeft nu zondag tegen Tottenham Hotspur aan 1 punt genoeg om het kampioenschap te kunnen vieren. Arsenal kijkt met nog vier wedstrijden te spelen tegen een achterstand van 12 punten en een slechter doelsaldo aan.

10 uur geleden
FC Groningen wint ruim van Heracles in strijd om negende plek

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zich met een 4-1-thuiszege op Heracles Almelo serieus gemeld in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal. De ploeg van trainer Dick Lukkien stijgt naar de negende plaats, met evenveel punten als het naar de tiende plek gezakte Heracles. De nummers 5 tot en met 9 spelen volgende maand de play-offs om een ticket voor de voorrondes van de Conference League.

11 uur geleden
Bekerwinnaar Go Ahead Eagles overspoeld door aangeboden spelers

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles krijgt na de winst van de KNVB-beker en de daarmee gepaard gaande plaatsing voor Europees voetbal heel veel spelers aangeboden. Dat zegt Jan Willem van Dop, algemeen directeur van Go Ahead Eagles, in gesprek met ESPN.

13 uur geleden
Coach Simonis heeft nog onwerkelijk gevoel na bekerwinst Eagles

DEVENTER (ANP) - Voor Go Ahead Eagles-trainer Paul Simonis voelt het winnen van de KNVB-beker nog altijd een beetje onwerkelijk. Zijn ploeg won maandag van AZ na het nemen van strafschoppen en wordt woensdagavond gehuldigd in Deventer.

14 uur geleden
Huldiging Go Ahead Eagles in Deventer begonnen

DEVENTER (ANP) - In Deventer is de huldiging van voetbalclub Go Ahead Eagles begonnen. De club won maandag na penalty's de KNVB-beker ten koste van AZ.

14 uur geleden