Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Anderlecht wil verdediger Debast niet naar PSV laten gaan

Anderlecht wil verdediger Debast niet naar PSV laten gaan

BRUSSEL (ANP) - Voetbalclub Anderlecht weigert om mee te werken aan een transfer van Zeno Debast. De Belgische verdediger staat in de belangstelling van PSV, maar volgens trainer Brian Riemer wil Anderlecht hem niet verkopen.

"Hij is een heel belangrijke speler voor ons en het is absoluut niet het plan om hem te verkopen", zei Riemer tegen Belgische media na de competitiezege op landskampioen Antwerp (1-0). De 19-jarige Debast, die vorig jaar al debuteerde in het nationale elftal van België, speelde de hele wedstrijd centraal achterin naast aanvoerder Jan Vertonghen.

"We gaan Zeno niet verkopen, hij blijft bij ons", aldus Riemer. "Er zijn op dit moment een paar Saudische ploegen die veel geld in het voetbal pompen. Dus zeg nooit nooit, het kan altijd gebeuren. Maar het is de bedoeling dat Zeno hier het hele seizoen blijft."

PSV ziet Debast als een potentiële versterking voor de achterhoede. "We zijn met hem in gesprek", zei directeur voetbalzaken Earnest Stewart vrijdag voorafgaand aan de met 1-0 gewonnen wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal tegen Feyenoord. PSV wil zich in iedere linie nog versterken. De Eindhovenaren probeerden het eerder bij de Colombiaanse verdediger Davinson Sánchez van Tottenham Hotspur, maar diens financiële eisen bleken te hoog.

Meer uit Voetbal

Liverpool na ruime zege op Galatasaray weer tegen PSG

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.

1 minuut geleden
Atlético schakelt Tottenham uit, Simons scoort twee keer

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.

11 minuten geleden
FC Barcelona loopt na rust weg bij Newcastle en wint met 7-2

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.

1 uur geleden
Paris Saint-Germain enkele weken zonder geblesseerde Barcola

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.

3 uur geleden
Braga volgt voorbeeld Sporting en buigt in Europa achterstand om

BRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.

4 uur geleden
Feyenoord-directeur Te Kloese noemt bedreigingen 'heel vervelend'

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.

5 uur geleden
Te Kloese verzekert dat Van Persie seizoen afmaakt bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.

7 uur geleden