Anderlecht ontslaat clubicoon Zetterberg
BRUSSEL (ANP) - Anderlecht heeft clubicoon Pär Zetterberg ontslagen. De Zweed keerde anderhalf jaar geleden terug naar de club uit Brussel, als assistent van de toenmalige hoofdtrainer Hein Vanhaezebrouck. Zetterberg raakte steeds meer op de achtergrond nadat die coach werd ontslagen.
Zetterberg stond tussen 1989 en 2000 als speler onder contract bij Anderlecht. Ook tussen 2003 en 2006 speelde de aanvaller weer voor zijn geliefde club. Hij werd drie keer als voetballer van het jaar in België verkozen.
Veel supporters van Anderlecht zijn niet blij met het besluit van de nieuwe directeur Karel Van Eetvelt om Zetterberg te ontslaan. "Er zijn geen wedstrijden of trainingen, dus redeneren ze dat er toch geen protest zal komen", valt er op een fansite te lezen. "Maar als de competitie hervat wordt, zal het heet worden."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
6 uur geledenWELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
7 uur geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
7 uur geledenDIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
8 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
18 uur geleden