Anderlecht haalt voetballer Thorgan Hazard terug naar België
BRUSSEL (ANP) - Anderlecht heeft in de laatste uren van de Belgische transfermarkt Thorgan Hazard teruggehaald naar België. De club nam de 47-voudig international over van het Duitse Borussia Dortmund. Hij heeft een contract voor drie seizoenen getekend.
Hazard kwam in mei 2019 naar Borussia Dortmund, maar brak nooit echt door bij de Duitse club. Vorig seizoen werd hij tijdens de transferperiode in de winter verhuurd aan PSV. Maar raakte bij de club in Eindhoven geblesseerd en kreeg ook daar niet veel speeltijd. Na zijn tijd bij PSV keerde hij terug naar Borussia Dortmund, maar kwam in de eerste wedstrijden van dit seizoen niet veel in actie. Hij kan nu aan de slag bij Anderlecht.
"Ik ben erg blij om bij Anderlecht te tekenen", aldus de 30-jarige Hazard. "Ik had ook zin om terug te keren naar België met mijn familie. Ik volgde de ontwikkelingen bij de club al de hele zomer op de voet en was onder de indruk. Ik wil echt deel uitmaken van dit project en ik kijk ernaar uit iedereen te leren kennen en de Belgische competitie opnieuw te ontdekken."
Anderlecht verwacht veel van de nieuwe aanwinst. "We hebben grote ambities voor de toekomst. De komst van Hazard is daar opnieuw een bewijs van", zei technisch directeur Jesper Fredberg. Anderlecht versterkte zich eerder al met onder anderen oud-Ajacied Kasper Dolberg en doelman Kasper Schmeichel.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.
18 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
20 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
22 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
22 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
22 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
1 dag geleden