Anderlecht haalt voetballer Thorgan Hazard terug naar België
BRUSSEL (ANP) - Anderlecht heeft in de laatste uren van de Belgische transfermarkt Thorgan Hazard teruggehaald naar België. De club nam de 47-voudig international over van het Duitse Borussia Dortmund. Hij heeft een contract voor drie seizoenen getekend.
Hazard kwam in mei 2019 naar Borussia Dortmund, maar brak nooit echt door bij de Duitse club. Vorig seizoen werd hij tijdens de transferperiode in de winter verhuurd aan PSV. Maar raakte bij de club in Eindhoven geblesseerd en kreeg ook daar niet veel speeltijd. Na zijn tijd bij PSV keerde hij terug naar Borussia Dortmund, maar kwam in de eerste wedstrijden van dit seizoen niet veel in actie. Hij kan nu aan de slag bij Anderlecht.
"Ik ben erg blij om bij Anderlecht te tekenen", aldus de 30-jarige Hazard. "Ik had ook zin om terug te keren naar België met mijn familie. Ik volgde de ontwikkelingen bij de club al de hele zomer op de voet en was onder de indruk. Ik wil echt deel uitmaken van dit project en ik kijk ernaar uit iedereen te leren kennen en de Belgische competitie opnieuw te ontdekken."
Anderlecht verwacht veel van de nieuwe aanwinst. "We hebben grote ambities voor de toekomst. De komst van Hazard is daar opnieuw een bewijs van", zei technisch directeur Jesper Fredberg. Anderlecht versterkte zich eerder al met onder anderen oud-Ajacied Kasper Dolberg en doelman Kasper Schmeichel.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
6 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
9 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
9 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
10 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
10 uur geleden