Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Anderlecht haalt Vertonghen terug naar België

Anderlecht haalt Vertonghen terug naar België

BRUSSEL (ANP) - Jan Vertonghen gaat weer in België voetballen. De 35-jarige verdediger staat op het punt een contract te ondertekenen bij Anderlecht, dat de recordinternational overneemt van Benfica.

"Ik hoop dat alles vandaag in orde komt", zei Vertonghen bij aankomst op het vliegveld van Brussel tegen Belgische journalisten. "Ik had niet verwacht in België te gaan spelen dit seizoen, maar Anderlecht kwam op het juiste moment. Ik wil de controle over mijn carrière behouden."

Vertonghen kwam bij Benfica niet voor in de plannen van de nieuwe trainer Roger Schmidt (ex-PSV). De 139-voudig international van de 'Rode Duivels' verruilde twee jaar geleden Tottenham Hotspur voor Benfica. Vertonghen speelde eerder jaren voor Ajax, waar hij ook het laatste deel van zijn jeugdopleiding had doorlopen. De verdediger kwam daarvoor uit voor de jeugd van Germinal Beerschot.

Eerder deze zomer kwamen de Belgische internationals Toby Alderweireld en Dedryck Boyata al terug naar eigen land. Oud-Ajacied Alderweireld (33) speelt nu voor Antwerp FC, de club van trainer Mark van Bommel, en Boyata (31) voor Club Brugge. De verdedigers hopen zo in beeld te blijven voor het WK eind dit jaar in Qatar.

Meer uit Voetbal

Senegalese spelers tonen Afrika Cup tijdens ereronde in Parijs

PARIJS (ANP) - Het nationale team van Senegal heeft zaterdagmiddag in Stade de France de Afrika Cup aan het publiek getoond. Dat deden de voetballers voor een vriendschappelijk duel met Peru dat om 17.00 uur begint in Parijs.

28 minuten geleden
International Dimarco: juichen voor Bosnië instinctieve reactie

COVERCIANO (ANP/AFP) - De Italiaanse voetballers gaan er niet zomaar vanuit dat ze dinsdag in Zenica ten koste van Bosnië en Herzegovina het wereldkampioenschap bereiken. Dat zei international Federico Dimarco zaterdag, in reactie op camerabeelden waarop te zien was dat hij en zijn teamgenoten juichten toen Bosnië in de halve finale van de play-offs Wales na strafschoppen uitschakelde. Mensen maakten daaruit op dat Italië liever Bosnië zou treffen dan Wales.

58 minuten geleden
FC Barcelona in kwartfinales Champions League zonder Raphinha

BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona kan in de kwartfinales van de Champions League tegen Atlético Madrid niet beschikken over aanvaller Raphinha. De 29-jarige Braziliaan heeft een hamstringblessure opgelopen in de oefenwedstrijd van Brazilië tegen Frankrijk.

7 uur geleden
Aanvoerder Van Dijk redelijk tevreden over oefenzege van Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."

17 uur geleden
Engeland en Uruguay spelen gelijk, Spanje wint oefenduel

LONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.

17 uur geleden
Duitsland verslaat Zwitserland in doelpuntrijk oefenduel

BASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.

17 uur geleden
Oranje klopt Noorwegen in voorbereiding op WK

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste van een serie van vier oefenduels voor het WK gewonnen. Oranje rekende af met Noorwegen (2-1) in een wedstrijd waarin beide ploegen niet in de buurt kwamen van hun beste spel in de Johan Cruijff ArenA.

17 uur geleden