Anderlecht geeft tegen Eupen zege weg in slotminuut
BRUSSEL (ANP) - Anderlecht heeft in de Belgische competitie de derde zege op rij weggegeven. De ploeg van trainer Vincent Kompany leek op eigen veld tegen het stugge Eupen een benauwde overwinning te behalen. In de laatste minuut van de reguliere speeltijd liet Julien Ngoy echter alsnog de gelijkmaker aantekenen: 1-1.
In de 71e minuut had Albert Sambi Lokonga namens de thuisclub de score geopend. Bij Anderlecht speelde verdediger Derrick Luckassen de hele wedstrijd. Reservekeeper Bart Verbruggen bleef op de bank. Bij Eupen viel Menno Koch in de 41e minuut in.
Voor het nog ongeslagen Anderlecht was het alweer de vierde remise in zeven competitieduels. Met 13 punten staat de club uit Brussel voorlopig op de vierde plek.
Koploper Charleroi, nog zonder puntenverlies, speelt zondagavond uit tegen Excelsior Moeskroen.
Meer uit Voetbal
DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
16 minuten geledenNAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.
11 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer op rij een ruime zege behaald. Zes dagen na de zege van 3-0 bij Sassuolo versloeg het elftal van coach Luciano Spalletti Cremonese met 5-0.
23 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de FA Cup doorgedrongen tot de vierde ronde. Het elftal van trainer Arne Slot won in eigen stadion met 4-1 van Barnsley, dat in Engeland uitkomt op het derde niveau.
1 dag geleden