Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Anderlecht en Antwerp in evenwicht (0-0), Stengs krijgt rood

Anderlecht en Antwerp in evenwicht (0-0), Stengs krijgt rood

BRUSSEL (ANP) - Antwerp is zondag in de uitwedstrijd tegen Anderlecht niet verder gekomen dan een 0-0-gelijkspel. De ploeg van coach Mark van Bommel raakte na ruim een uur Calvin Stengs kwijt die met een rode kaart naar de kant moest. Ook Anderlecht eindigde het duel met tien man.

Stengs kon vertrekken nadat hij na een botsing met Amadou Diawara de Guineeër een klap had gegeven. Van Bommel miste al de geschorste Vincent Janssen, maar kon wel een beroep doen op de van Lokomotiv Moskou overgekomen Gyrano Kerk. De voormalig speler van FC Utrecht had bij zijn debuut kort na de rust een goede kans op de openingstreffer maar stuitte op zijn landgenoot Bart Verbruggen, de doelman van Anderlecht.

Anderlecht raakte een kwartier voor tijd aanvaller Benito Raman kwijt, die met twee keer geel het veld kon verlaten. De gewezen topclub uit Brussel had vorige week dankzij winst op Seraing voorkomen dat het mogelijk nog in degradatiegevaar zou komen. Voorlopig staat de ploeg elfde, een positie waarmee Anderlecht na het reguliere seizoen klaar is. Antwerp is volop in de race om de play-offs om de landstitel waaraan de eerste vier clubs deelnemen.

Meer uit Voetbal

Koploper Arsenal wint topper tegen Aston Villa ruim: 4-1

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de topper in de Premier League tegen Aston Villa met ruime cijfers gewonnen. De koploper uit Londen versloeg de nummer 3 met 4-1. Daarmee kwam een einde aan een lange zegereeks van Aston Villa, dat de laatste elf officiële duels won en daarmee het clubrecord van 1914 evenaarde.

8 uur geleden
Kluivert scoort en speelt gelijk met Bournemouth bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.

9 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië bereikt achtste finales Afrika Cup

RABAT (ANP/RTR) - De voetballers van Tunesië hebben op de Afrika Cup de achtste finales bereikt. Het elftal van trainer Sami Trabelsi speelde in Rabat de laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Tanzania.

11 uur geleden
Espanyol verbiedt bij derby shirts van FC Barcelona in stadion

BARCELONA (ANP/RTR) - Espanyol verbiedt supporters van FC Barcelona zaterdag in het stadion het shirt van hun club te dragen. Dat is een van de maatregelen die de Spaanse club neemt om de derby tussen de twee clubs rustig te laten verlopen.

11 uur geleden
PSV-spits Boadu na knieoperatie zes tot acht weken aan de kant

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.

14 uur geleden
FIFA overweegt aanpassing buitenspelregel

DUBAI (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA overweegt een aanpassing van de buitenspelregel. "Misschien moet de speler in de toekomst volledig voorbij de verdediger zijn om buitenspel te staan", zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens de World Sports Summit in Dubai. In dat geval zou het geen buitenspel meer zijn als een been of arm van de aanvaller voor de laatste verdediger uitsteekt.

14 uur geleden
NAC Breda laat oud-international Kongolo buiten selectie

BREDA (ANP) - Terence Kongolo maakt in de voorbereiding op de tweede seizoenshelft geen onderdeel uit van het eerste elftal van NAC. De 31-jarige verdediger komt voorlopig niet in de plannen voor en traint na de winterstop mee met NAC Onder 21, meldt de club uit Breda op de website.

15 uur geleden