Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Anderlecht door in Europa dankzij Nederlandse doelman Verbruggen

Anderlecht door in Europa dankzij Nederlandse doelman Verbruggen

BRUSSEL (ANP) - De Nederlandse doelman Bart Verbruggen heeft een groot aandeel gehad in het bereiken van de achtste finales van de Conference League door Anderlecht. De ploeg uit Brussel maakte tegen het Bulgaarse Ludogorets een 1-0-nederlaag uit de heenwedstrijd ongedaan. Na de 2-1 volgde een verlenging waarin niet gescoord werd. Verbruggen werd daarna de held in de strafschoppenreeks waarin de oud-doelman van NAC Breda er drie stopte.

Anderlecht kwam in de 13e minuut op voorsprong toen een schot van Islam Slimani via Franco Russo in het Bulgaarse doel belandde. Ook bij Ludogorets stond met Sergio Padt een Nederlander in het doel.

Na 68 minuten leek Yari Verschaeren met de 2-0, op aangeven van Slimani, Anderlecht de kwalificatie te bezorgen. Maar snel na de aftrap werd het 2-1 door een doelpunt van Igor Thiago en stonden beide ploegen na 90 minuten over twee duels gelijk. In de verlenging raakte Ludogorets al na 7 minuten de Pool Jakub Piotrowski kwijt met zijn tweede gele kaart. Gescoord werd er niet waarna strafschoppen de beslissing moesten brengen. De pas 20-jarige Verbruggen pakte er drie, Padt (ex-FC Groningen) werd drie keer gepasseerd waarmee het duel beslist was.

Meer uit Voetbal

Britse media: Salah weer terug in wedstrijdselectie Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.

2 uur geleden
De Ligt ontbreekt bij United, Timber twijfelgeval bij Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.

6 uur geleden
Oranje ontvangt Noorwegen en Ecuador in Amsterdam en Eindhoven

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.

10 uur geleden
Coach Slot beslist na gesprek of Salah terugkeert bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.

10 uur geleden
Middenvelder Taylor twijfelgeval voor duel van Ajax met Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."

11 uur geleden
Van Persie ziet veel foute keuzes bij pijnlijk verlies Feyenoord

BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.

19 uur geleden
Feyenoord geeft ruime voorsprong weg en verliest van FCSB

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.

22 uur geleden