Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Anderlecht-coach: nog geen feestje in kleedkamer na zege op AZ

Anderlecht-coach: nog geen feestje in kleedkamer na zege op AZ

BRUSSEL (ANP) - Anderlecht-coach Brian Riemer wilde na de zege in de eerste wedstrijd in de kwartfinales van de Conference League tegen AZ nog geen feestje vieren in de kleedkamer. "Natuurlijk zijn we blij met de sterke prestatie. Maar we hebben het nog niet gevierd, want we weten ook dat we nog niets in handen hebben. Wanneer we donderdag in Alkmaar spelen, gaan we ervan uit dat het 0-0 is."

Anderlecht versloeg de Alkmaarders voor eigen publiek met 2-0. De Deense trainer was zeer te spreken over het optreden van zijn ploeg. "We gunden hen geen enkele grote kans in de hele wedstrijd. Om daarin te slagen in een Europese kwartfinale, dat is een prestatie", aldus Riemer.

Anderlecht speelt zondag tegen Racing Genk, de koploper in de Belgische competitie. De ploeg van Riemer moet winnen om in de race te blijven voor deelname aan de play-offs in België om een ticket voor de Conference League. "Het klopt dat we ook via de Conference League een Europees ticket kunnen pakken. Er zijn nog vier wedstrijden te spelen. Maar we blijven ook nog voor de play-offs gaan, al zullen we daar ook wat geluk voor nodig hebben."

Meer uit Voetbal

Danilo schiet NEC in blessuretijd naar gelijkspel tegen Feyenoord

NIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft diep in blessuretijd van het uitduel met NEC een voorsprong uit handen gegeven. Invaller Danilo maakte in de 97e minuut de gelijkmaker tegen zijn oude club (1-1).

43 minuten geleden
PEC na gelijkspel tegen Excelsior bijna zeker van lijfsbehoud

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle is zo goed als zeker van een vervolg in de Eredivisie. Het elftal van coach Henry van der Vegt speelde zondag in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Excelsior. PEC Zwolle staat na dertig wedstrijden met 34 punten op de dertiende plaats. Excelsior is de nummer 16 van de Eredivisie met 7 punten minder dan PEC Zwolle. Er staan nog vier speelronden op het programma.

59 minuten geleden
Kampioen ADO lijdt bij FC Dordrecht zevende nederlaag dit seizoen

DORDRECHT (ANP) - ADO Den Haag heeft zondag voor de zevende keer dit seizoen een wedstrijd in de eerste divisie verloren. De kampioen ging met 1-0 onderuit bij FC Dordrecht. De van Feyenoord gehuurde Jan Plug maakte in de tweede helft het doelpunt voor de thuisclub.

2 uur geleden
Nassoh redt in blessuretijd punt voor NAC bij Fortuna

SITTARD (ANP) - NAC Breda heeft zondag onderin de Eredivisie een nederlaag bij Fortuna Sittard ternauwernood voorkomen. Invaller Mohamed Nassoh schoot in de blessuretijd van de tweede helft van grote afstand raak: 1-1. Fortuna was na een klein uur spelen op voorsprong gekomen dankzij Kristoffer Peterson.

2 uur geleden
Feyenoord begint met Valente, Moder en Hadj Moussa tegen NEC

NIJMEGEN (ANP) - Luciano Valente, Jakub Moder en Anis Hadj Moussa beginnen met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen NEC. Het drietal is op tijd fit voor het duel om de tweede plaats in de Eredivisie.

3 uur geleden
Duitse keeper Neuer sluit terugkeer als international voor WK uit

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert niet terug als international. Dat heeft de onlangs 40-jarige doelman van Bayern München gezegd in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Real Madrid in de kwartfinale van de Champions League.

6 uur geleden
Union Berlin ontslaat trainer en stelt als eerste een vrouw aan

BERLIJN (ANP/DPA) - Union Berlin heeft trainer Steffen Baumgart ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 bij hekkensluiter Heidenheim. Marie-Louise Eta is bij de nummer 11 van de Bundesliga aangesteld als tijdelijke opvolger.

8 uur geleden