Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Anderlecht-coach: nog geen feestje in kleedkamer na zege op AZ

Anderlecht-coach: nog geen feestje in kleedkamer na zege op AZ

BRUSSEL (ANP) - Anderlecht-coach Brian Riemer wilde na de zege in de eerste wedstrijd in de kwartfinales van de Conference League tegen AZ nog geen feestje vieren in de kleedkamer. "Natuurlijk zijn we blij met de sterke prestatie. Maar we hebben het nog niet gevierd, want we weten ook dat we nog niets in handen hebben. Wanneer we donderdag in Alkmaar spelen, gaan we ervan uit dat het 0-0 is."

Anderlecht versloeg de Alkmaarders voor eigen publiek met 2-0. De Deense trainer was zeer te spreken over het optreden van zijn ploeg. "We gunden hen geen enkele grote kans in de hele wedstrijd. Om daarin te slagen in een Europese kwartfinale, dat is een prestatie", aldus Riemer.

Anderlecht speelt zondag tegen Racing Genk, de koploper in de Belgische competitie. De ploeg van Riemer moet winnen om in de race te blijven voor deelname aan de play-offs in België om een ticket voor de Conference League. "Het klopt dat we ook via de Conference League een Europees ticket kunnen pakken. Er zijn nog vier wedstrijden te spelen. Maar we blijven ook nog voor de play-offs gaan, al zullen we daar ook wat geluk voor nodig hebben."

Meer uit Voetbal

Atalanta ontslaat coach Juric na slechte reeks in Serie A

BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft trainer Ivan Juric ontslagen. De Kroaat verving in juni Gian Piero Gasperini, die Atalanta verruilde voor AS Roma.

7 uur geleden
Bondscoach Koeman noemt stoppen na WK 'mogelijkheid'

ZEIST (ANP) - De kans bestaat dat Ronald Koeman na het WK van volgend jaar stopt als bondscoach van het Nederlands elftal. "Dat is een mogelijkheid. Daar denk ik zo af en toe wel eens over na", zei hij maandag op een persconferentie in Zeist, waar hij zijn selectie toelichtte voor de laatste twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Litouwen.

9 uur geleden
NAC wijst voorstel schorsing van drie duels voor Holtby af

BREDA (ANP) - NAC gaat niet akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal van drie wedstrijden schorsing, waarvan één voorwaardelijk, voor Lewis Holtby. Dat meldt de club uit Breda op de eigen website. De rode kaart van ploeggenoot Fredrik Oldrup Jensen is geseponeerd.

9 uur geleden
Real Madrid-keeper Courtois kampt met spierblessure

MADRID (ANP/Belga) - Keeper Thibaut Courtois van Real Madrid heeft een spierblessure opgelopen in zijn rechterbeen. Dat maakte de koploper van Spanje maandag bekend. De club geeft niet aan hoelang de Belgische international aan de kant staat.

11 uur geleden
Profvoetballers moeten minimaal 72 uur rust hebben tussen duels

RABAT (ANP) - Profvoetballers moeten minimaal 72 uur rust hebben tussen twee wedstrijden. Dat hebben de FIFA en de internationale spelersvakbonden besproken tijdens een bijeenkomst in de Marokkaanse hoofdstad Rabat. Het is nog niet duidelijk wanneer de regel van kracht wordt.

13 uur geleden
Lewandowski leidt Barcelona langs Celta, rood voor De Jong

VIGO (ANP) - FC Barcelona is koploper Real Madrid genaderd tot op 3 punten. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-2 bij Celta de Vigo onder meer door drie treffers van Robert Lewandowski. Frenkie de Jong moest met zijn tweede gele kaart van het veld.

1 dag geleden
Internazionale koploper in Serie A na zege op Lazio

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie gegrepen in de Serie A. De ploeg van trainer Cristian Chivu won met 2-0 van Lazio en kwam daarmee op 24 punten in de Italiaanse competitie.

1 dag geleden