Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Anderlecht-coach: nog geen feestje in kleedkamer na zege op AZ

Anderlecht-coach: nog geen feestje in kleedkamer na zege op AZ

BRUSSEL (ANP) - Anderlecht-coach Brian Riemer wilde na de zege in de eerste wedstrijd in de kwartfinales van de Conference League tegen AZ nog geen feestje vieren in de kleedkamer. "Natuurlijk zijn we blij met de sterke prestatie. Maar we hebben het nog niet gevierd, want we weten ook dat we nog niets in handen hebben. Wanneer we donderdag in Alkmaar spelen, gaan we ervan uit dat het 0-0 is."

Anderlecht versloeg de Alkmaarders voor eigen publiek met 2-0. De Deense trainer was zeer te spreken over het optreden van zijn ploeg. "We gunden hen geen enkele grote kans in de hele wedstrijd. Om daarin te slagen in een Europese kwartfinale, dat is een prestatie", aldus Riemer.

Anderlecht speelt zondag tegen Racing Genk, de koploper in de Belgische competitie. De ploeg van Riemer moet winnen om in de race te blijven voor deelname aan de play-offs in België om een ticket voor de Conference League. "Het klopt dat we ook via de Conference League een Europees ticket kunnen pakken. Er zijn nog vier wedstrijden te spelen. Maar we blijven ook nog voor de play-offs gaan, al zullen we daar ook wat geluk voor nodig hebben."

Meer uit Voetbal

Heitinga assistent bij Tottenham Hotspur na ontslag bij Ajax

LONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.

8 minuten geleden
Gastland Marokko speelt finale Afrika Cup tegen Senegal

RABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.

6 uur geleden
Klaassen ziet Ajax 'collectief falen' tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.

15 uur geleden
Arbeloa in eerste duel als Real-coach uitgeschakeld door Albacete

ALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.

16 uur geleden
Fortuna Sittard ziet Fosso vertrekken naar Sturm Graz

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.

16 uur geleden
PSV na eenvoudige zege tegen FC Den Bosch naar kwartfinale beker

DEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.

16 uur geleden
Napoli speelt tegen Parma voor de derde keer op rij gelijk

NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).

18 uur geleden