Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Andere kant van de wereld rouwt ook om Verbeek

Andere kant van de wereld rouwt ook om Verbeek

SYDNEY (ANP) - Het overlijden van voetbaltrainer Pim Verbeek heeft ook aan de andere kant van de wereld tot bedroefde reacties geleid. Op de website van de Zuid-Koreaanse voetbalbond staat een grote foto van Verbeek, die op 63-jarige leeftijd overleed. De Australische bondscoach Graham Arnold, die tussen 2007 en 2010 als assistent van Verbeek werkte bij de nationale ploeg, noemt de Rotterdammer "een echte gentleman in de vaak keiharde voetbalwereld".

Verbeek was bondscoach van Zuid-Korea, Australië en Oman. Ook werkte hij als technisch directeur en trainer van het olympisch elftal bij de Marokkaanse bond. Al die landen besteden aandacht aan het overlijden van Verbeek, die geruime tijd ziek was.

"De hele Australische voetbalwereld leeft mee met de nabestaanden van Pim Verbeek", zegt bondsvoorzitter Chris Nikou. "Pim heeft een grote stempel gedrukt op het Australische voetbal. We hebben allemaal fijne herinneringen aan hem." Arnold, die onder Verbeek werkte op het WK van 2010: "Hij was een van de aardigste mensen die ik ooit heb ontmoet. Een echte vriend, die een geweldige relatie had met al zijn spelers en stafleden."

Meer uit Voetbal

Malen scoort weer voor winnend AS Roma

TURIJN (ANP) - AS Roma heeft met een uitzege van 2-0 op Torino de koppositie van stadgenoot Lazio overgenomen in de Italiaanse Serie A. Donyell Malen zette met zijn zesde seizoenstreffer de Romeinse club in de 40e minuut op voorsprong, Niccolò Pisilli verdubbelde de score in blessuretijd.

1 uur geleden
Voetballer Maldini veroorzaakt auto-ongeluk met drank op

MILAAN (ANP/RTR) - De Italiaanse voetballer Daniel Maldini is zijn rijbewijs kwijtgeraakt nadat hij zondagochtend na een auto-ongeluk in Milaan boven de wettelijke alcohollimiet bleek te zitten. Dit meldt een lokale politiebron maandag.

7 uur geleden
Argentijn Gallardo nieuwe bondscoach van voetballers Ecuador

QUITO (ANP/RTR) - Marcelo Gallardo is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ecuador. De 50-jarige Argentijn is de opvolger van zijn landgenoot Sebastián Beccacece, wiens contract niet werd verlengd nadat Ecuador begin juli op het WK in de zestiende finales van Mexico verloor.

12 uur geleden
PSG boekt in Brest eerste competitiezege van het seizoen

BREST (ANP) - Paris Saint-Germain heeft zondag in de uitwedstrijd met Brest de eerste competitiezege van het seizoen geboekt. Door een vroeg doelpunt van Ferran Torres in de vijfde minuut won de Franse landskampioen met 1-0. PSG stijgt door de overwinning naar de zevende plaats. Met 5 punten uit vier wedstrijden staan de Parijzenaren op exact gelijke hoogte met Brest.

22 uur geleden
Juventus verliest in aanloop naar Europees duel met NEC

SASSUOLO (ANP) - Juventus heeft in aanloop naar het Europa League-duel tegen NEC verloren in de Italiaanse competitie. Op bezoek bij Sassuolo ging de club uit Turijn met 3-2 onderuit. NEC begint donderdag om 21.00 uur aan de Europa League met een uitwedstrijd tegen Juventus.

22 uur geleden
PSV verovert koppositie Eredivisie na thuiszege op Sparta

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de koppositie in de Eredivisie veroverd na een thuisoverwinning tegen Sparta Rotterdam. In het Philips Stadion werd het 4-1 voor de landskampioen, mede dankzij een hattrick van Sven Mijnans (ex-Sparta). PSV heeft nu net als AZ, dat vrijdag gelijkspeelde tegen Willem II, 16 punten. Maar de Eindhovenaren hebben een beter doelsaldo. Sparta staat na de zesde speelronde twaalfde met 5 punten.

23 uur geleden
Van Bronckhorst: eerste helft Feyenoord beste tot nu toe

ZWOLLE (ANP) - Feyenoord-trainer Giovanni van Bronckhorst vond de eerste helft van de uitwedstrijd tegen PEC, die de Rotterdammers met 7-0 wonnen, de beste die hij heeft gezien van zijn ploeg. Dat zei hij na afloop van de wedstrijd in Zwolle tegen ESPN.

1 dag geleden