Ancelotti wil woensdag 'de beste versie' van Real zien
MADRID (ANP) - Real Madrid is volgens trainer Carlo Ancelotti klaar voor de tot dusverre belangrijkste wedstrijd van het seizoen. De Spanjaarden moeten woensdag in de achtste finales van de Champions League tegen Paris Saint-Germain een achterstand van 1-0 uit de eerste wedstrijd goed zien te maken.
"We zijn een trotse ploeg, die nederlaag heeft ons behoorlijk pijn gedaan", aldus Ancelotti dinsdag. "We hebben in Parijs de beste versie van Paris Saint-Germain gezien. Ik wil woensdag de beste versie van Real Madrid zien."
Paris Saint-Germain was in de thuiswedstrijd veel sterker dan Real, maar wist slechts één keer te scoren. Dat gebeurde diep in blessuretijd, door Kylian Mbappé. De snelle aanvaller liep maandag op de training een blessure op aan zijn voet, maar lijkt wel mee te kunnen doen.
"Het zou me niet verbazen als Mbappé een geweldige ontvangst krijgt van onze fans", zei Ancelotti. "Ze hebben geweldige spelers altijd met respect ontvangen. Maar onze fans willen dat we winnen. Dat is wat ze het belangrijkste vinden."
Het contract van Mbappé loopt na dit seizoen af. De international wordt al enige tijd in verband gebracht met een overgang naar Real Madrid.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft een grote stap gezet naar de finale van het Spaanse bekertoernooi. De ploeg van trainer Diego Simeone liet FC Barcelona in het eerste duel van de halve eindstrijd kansloos (4-0). Die stand stond bij rust al op het scorebord van een kolkend Estadio Metropolitano. De return is op 3 maart in Barcelona.
8 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Het Nederlands elftal is in de groepsfase van de nieuwe editie van de Nations League gekoppeld aan Duitsland, Servië en Griekenland. Dat heeft een loting in Brussel uitgewezen.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na het afsluiten van de transfermarkt spectaculair versterkt. De transfervrije Raheem Sterling heeft zijn handtekening onder een contract tot het einde van dit seizoen gezet.
13 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De UEFA voelt niets voor een terugkeer van de nationale ploeg en clubteams van Rusland in Europese toernooien. "Ons standpunt blijft ongewijzigd", zei voorzitter Aleksander Ceferin op het vijftigste congres van de Europese voetbalbond in Brussel.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz vreest voor griepgevallen in de PSV-selectie als spelers komend weekend carnaval gaan vieren. "Daar maak ik me zorgen om, met zoveel mensen dicht op elkaar. Ik weet niet of ze het gaan vieren, maar ik kan het me heel goed voorstellen. We wonen in Eindhoven", zei Bosz tijdens zijn persconferentie voor het Eredivisieduel met FC Volendam van vrijdag.
18 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV neemt het vrijdagavond zonder Ismael Saibari op tegen FC Volendam. Trainer Peter Bosz heeft de Marokkaanse international de afgelopen dagen vrijgegeven om te rusten na zijn deelname aan de Afrika Cup van een maand geleden. Ploeggenoot Anass Salah-Eddine, die een twijfelgeval is voor het duel in Volendam, heeft vanaf komend weekend om dezelfde reden een paar dagen vrij.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Thomas Tuchel heeft zijn contract als bondscoach van Engeland verlengd tot en met het EK van 2028, dat in het Verenigd Koninkrijk en Ierland plaatsvindt. Dat heeft de Engelse voetbalbond bekendgemaakt. De Duitser kwam in 2024 in dienst en won met Engeland alle kwalificatiewedstrijden voor het WK van komende zomer.
19 uur geleden