Ancelotti wil woensdag 'de beste versie' van Real zien
MADRID (ANP) - Real Madrid is volgens trainer Carlo Ancelotti klaar voor de tot dusverre belangrijkste wedstrijd van het seizoen. De Spanjaarden moeten woensdag in de achtste finales van de Champions League tegen Paris Saint-Germain een achterstand van 1-0 uit de eerste wedstrijd goed zien te maken.
"We zijn een trotse ploeg, die nederlaag heeft ons behoorlijk pijn gedaan", aldus Ancelotti dinsdag. "We hebben in Parijs de beste versie van Paris Saint-Germain gezien. Ik wil woensdag de beste versie van Real Madrid zien."
Paris Saint-Germain was in de thuiswedstrijd veel sterker dan Real, maar wist slechts één keer te scoren. Dat gebeurde diep in blessuretijd, door Kylian Mbappé. De snelle aanvaller liep maandag op de training een blessure op aan zijn voet, maar lijkt wel mee te kunnen doen.
"Het zou me niet verbazen als Mbappé een geweldige ontvangst krijgt van onze fans", zei Ancelotti. "Ze hebben geweldige spelers altijd met respect ontvangen. Maar onze fans willen dat we winnen. Dat is wat ze het belangrijkste vinden."
Het contract van Mbappé loopt na dit seizoen af. De international wordt al enige tijd in verband gebracht met een overgang naar Real Madrid.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld is ook de komende twee seizoenen de hoofdtrainer van AZ. De club en de trainer hebben een akkoord bereikt over contractverlenging, waardoor Echteld tot medio 2028 de coach is van de Alkmaarse club.
1 uur geledenNEW JERSEY (ANP/AFP) - Het MetLife Stadium in New Jersey, waar op 19 juli de finale van het WK voetbal wordt gespeeld, heeft zijn grasmat gekregen. In het stadion in East Rutherford, nabij New York, worden acht WK-wedstrijden gespeeld.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De voetbalbond van Curaçao voelt vlak voor het WK niets voor een terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. "Fred Rutten zal Curaçao als bondscoach vertegenwoordigen tijdens het WK", laat voorzitter Gilbert Martina weten aan De Telegraaf.
3 uur geledenMEDELLÍN (ANP/AFP) - Een wedstrijd in de Copa Libertadores tussen Independiente Medellín uit Colombia en titelverdediger Flamengo uit Brazilië is donderdag afgelast na wangedrag van supporters. Die staken vuurwerk af en stichtten brand op de tribunes.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid gaat een "disciplinaire procedure" in gang zetten naar aanleiding van het incident tussen spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouameni. Dat meldt de club donderdag op de eigen site. Eerder op donderdag berichtten Spaanse media over een opstootje op de training tussen de twee middenvelders, waarna Valverde naar het ziekenhuis zou zijn gebracht voor hechtingen.
15 uur geledenMONTERREY (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat na zijn vertrek als algemeen- en technisch directeur bij Feyenoord aan de slag bij Monterrey, waar hij sportief directeur wordt. Dat heeft de Mexicaanse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. Te Kloese treedt aan per 1 juli.
18 uur geledenMADRID (ANP/RTR/AFP) - Real Madrid-aanvoerder Federico Valverde (27) is donderdag naar het ziekenhuis gebracht na een confrontatie met zijn teamgenoot Aurélien Tchouaméni. Dat melden diverse Spaanse media. In het ziekenhuis is volgens de berichten een snijwond in Valverdes gezicht gehecht.
18 uur geleden