Ancelotti wil woensdag 'de beste versie' van Real zien
MADRID (ANP) - Real Madrid is volgens trainer Carlo Ancelotti klaar voor de tot dusverre belangrijkste wedstrijd van het seizoen. De Spanjaarden moeten woensdag in de achtste finales van de Champions League tegen Paris Saint-Germain een achterstand van 1-0 uit de eerste wedstrijd goed zien te maken.
"We zijn een trotse ploeg, die nederlaag heeft ons behoorlijk pijn gedaan", aldus Ancelotti dinsdag. "We hebben in Parijs de beste versie van Paris Saint-Germain gezien. Ik wil woensdag de beste versie van Real Madrid zien."
Paris Saint-Germain was in de thuiswedstrijd veel sterker dan Real, maar wist slechts één keer te scoren. Dat gebeurde diep in blessuretijd, door Kylian Mbappé. De snelle aanvaller liep maandag op de training een blessure op aan zijn voet, maar lijkt wel mee te kunnen doen.
"Het zou me niet verbazen als Mbappé een geweldige ontvangst krijgt van onze fans", zei Ancelotti. "Ze hebben geweldige spelers altijd met respect ontvangen. Maar onze fans willen dat we winnen. Dat is wat ze het belangrijkste vinden."
Het contract van Mbappé loopt na dit seizoen af. De international wordt al enige tijd in verband gebracht met een overgang naar Real Madrid.
Meer uit Voetbal
WOLFSBURG (ANP/DPA) - Bundesligaclub VfL Wolfsburg heeft na enkele maanden trainer Daniel Bauer alweer opzijgeschoven. Hij volgde in november de ontslagen Nederlander Paul Simonis op, maar kon de club niet beter laten voetballen. Wolfsburg verloor zaterdag met 2-1 van HSV en verkeert in degradatiezorgen.
19 minuten geledenBALTIMORE (ANP) - Lionel Messi heeft zijn 899e doelpunt gemaakt in zijn illustere voetbalcarrière. De Argentijn scoorde voor Inter Miami in de met 2-1 gewonnen wedstrijd tegen DC United in Baltimore. Ruim 70.000 toeschouwers zagen Messi het doel treffen via een handig lobje.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink baalt van het ontbreken van een videoscheidsrechter bij de WK-kwalificatieduels van de voetbalsters. "In het vrouwenvoetbal ontwikkelen landen zich zo snel, in wedstrijden ligt het steeds dichter bij elkaar. Dan zou je eigenlijk wensen dat de VAR bij dit soort cruciale momenten aanwezig is", zei Veurink op zijn persconferentie na de 2-1-zege op Ierland. De gelijkmaker van de Ieren viel uit een dubieuze strafschop.
10 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Manchester City is doorgedrongen tot de kwartfinales van de FA Cup. De zevenvoudig winnaar van het bekertoernooi was op St. James' Park met 3-1 te sterk voor Newcastle United.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft Excelsior de vierde competitienederlaag op rij bezorgd. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Rotterdam met 2-1 te sterk voor de nummer 15 van de ranglijst. Excelsior verloor de laatste vier duels met één doelpunt verschil.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV maakte zich na de late overwinning op AZ (2-1) niet druk over de wijze waarop de zege tot stand was gekomen. De koploper won dankzij een laat doelpunt van Ricardo Pepi, nadat AZ de nodige kansen had gemist. "Tijdens een seizoen boek je op verschillende manieren overwinningen", wist de coach.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten van PSV ziet de late competitiezege op AZ (2-1) niet als een revanche voor de uitschakeling in de halve finale van de KNVB-beker bij NEC. "Dat is een ander toernooi en daar balen we nog steeds van", zei de middenvelder na afloop van het duel in Eindhoven.
12 uur geleden