Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ancelotti gevleid door Brazilië, maar wil contract Real uitdienen

Ancelotti gevleid door Brazilië, maar wil contract Real uitdienen

MADRID (ANP) - Trainer Carlo Ancelotti van Real Madrid voelt zich gevleid door de interesse van de Braziliaanse voetbalbond. De Brazilianen zien in de 63-jarige Italiaan de ideale bondscoach voor de 'Seleção'. "Het klopt dat de Braziliaanse bond me wil hebben, ik vind dat heel mooi en het maakt me enthousiast", zei Ancelotti tijdens zijn vooruitblik op de Spaanse competitiewedstrijd van zondag tegen Real Valladolid. "Maar je moet altijd je contract respecteren en ik wil mijn contract ook uitdienen."

Ancelotti ligt nog tot de zomer van 2024 vast in Madrid. Vorig seizoen leidde hij Real naar de Spaanse landstitel en de winst van de Champions League. Dit jaar lijkt de ploeg van Ancelotti de titel aan FC Barcelona te moeten laten. De Catalaanse club won vlak voor de interlandperiode de Clásico met 2-1 en heeft nu 12 punten voorsprong op de Madrilenen. Real is in de Champions League doorgedrongen tot de kwartfinales, waarin het Chelsea treft.

De Braziliaanse bond zoekt een opvolger voor Tite, die zoals vooraf al aangekondigd na het WK van eind vorig jaar stopte. De Brazilianen werden in Qatar in de kwartfinales via strafschoppen uitgeschakeld door Kroatië. Bondsvoorzitter Ednaldo Rodrigues zei vorige week dat Ancelotti zowel bij de spelers als de fans de 'droomkandidaat' is om bondscoach te worden.

"Iedereen kan zeggen wat hij wil. Maar je hebt ook te maken met de realiteit", aldus Ancelotti. "In mijn geval is het heel simpel. Ik heb een contract en dat wil ik uitdienen, want ik houd van Real Madrid. Maar goed, niemand weet wat de toekomst brengt. Alles kan gebeuren."

Meer uit Voetbal

FIFA meldt forse stijging prijzengeld WK voetbal

DOHA (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft een bijdrage van 727 miljoen dollar (ruim 620 miljoen euro) goedgekeurd voor het WK van komend jaar. Van het bedrag wordt in totaal 655 miljoen dollar uitgekeerd als prijzengeld aan de 48 deelnemers, een stijging van 50 procent ten opzichte van het vorige WK. Dat meldt de FIFA woensdag.

23 minuten geleden
FSV Mainz stapt naar federale rechtbank in geschil met El Ghazi

MAINZ (ANP) - De Duitse voetbalclub FSV Mainz is in het geschil met zijn oud-speler Anwar el Ghazi naar de Duitse federale arbeidsrechtbank gestapt. De club uit de Bundesliga tekent beroep aan tegen een eerdere afwijzing van het verzoek om hoger beroep door de regionale arbeidsrechtbank van Mainz.

1 uur geleden
FIFA straft Maleisië na fraude met onder anderen oud-ADO-speler

ZÜRICH (ANP/BELGA/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft Maleisië drie reglementaire nederlagen opgelegd wegens het opstellen van niet-speelgerechtigde spelers. Het land stelde zeven spelers op, onder wie de in Leidschendam geboren Hector Hevel, die geen familieband hebben met Maleisië.

2 uur geleden
PSV begint bekertoernooi met eenvoudige zege op GVVV

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het bekertoernooi begonnen met een eenvoudige thuiszege op GVVV. Na vroege treffers van Guus Til en Paul Wanner leek de score hoog uit te gaan vallen in Eindhoven, maar de nummer 8 van de tweede divisie hield de schade beperkt tot 3-0.

15 uur geleden
FIFA komt na kritiek met goedkopere kaarten voor WK

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA is na kritiek met goedkopere tickets gekomen voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. 10 procent van de aan nationale bonden toegewezen kaarten gaat 60 dollar per ticket kosten, omgerekend zo'n 51 euro.

18 uur geleden
Wiegman voor vijfde keer beste coach vrouwenteam bij FIFA Awards

DOHA (ANP) - Sarina Wiegman is op een gala van wereldvoetbalbond FIFA in Doha voor de vijfde keer gekozen tot beste coach van een vrouwenteam. De 56-jarige Nederlandse won als bondscoach van de Engelse voetbalsters afgelopen zomer het EK.

19 uur geleden
Oranje-international Dumfries geopereerd aan linkerenkel

MILAAN (ANP) - Oranje-international Denzel Dumfries heeft dinsdag een operatie ondergaan om zijn linkerenkel te stabiliseren. De verdediger van Internazionale zal de komende weken een revalidatieprogramma volgen. Dat meldt de Italiaanse koploper op de eigen website.

20 uur geleden