Ancelotti geniet van ontvangst op Goodison Park
LIVERPOOL (ANP) - Carlo Ancelotti heeft al heel veel meegemaakt in zijn lange trainerscarrière, maar de Italiaan stond versteld van de ontvangst die hij op 'Boxing Day' kreeg op Goodison Park. "Het was fantastisch, echt fantastisch", zei de 60-jarige Ancelotti, die met luid applaus werd ontvangen door de fans van zijn nieuwe club Everton. "Het resultaat is het belangrijkste. Maar voor mij was dit ook een geweldige dag."
Ancelotti debuteerde op de bank bij Everton met een zege op Burnley (1-0). "Verdedigend waren we heel sterk, in aanvallend opzicht kan het nog wel wat beter. In de omschakeling moeten we efficiënter worden. Maar uiteindelijk was dit een goede wedstrijd van ons", zei de 60-jarige Italiaan. "We verdienden de winst."
Ancelotti werd zo'n twee weken geleden ontslagen bij Napoli. Marcel Brands, de technisch directeur van Everton, sloeg snel toe en haalde de gelouterde Italiaan binnen als opvolger van de weggestuurde Marco Silva. Onder diens tijdelijke vervanger Duncan Ferguson pakte Everton vijf punten uit drie duels en de 'Toffees' trokken die goede lijn door bij het debuut van Ancelotti.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zaterdag alsnog de beschikking over Ramiz Zerrouki voor het thuisduel met Excelsior. De rode kaart die de Algerijnse middenvelder zondag in de gewonnen wedstrijd bij Heracles Almelo kreeg, is geseponeerd. Dat meldt de club uit Enschede op X.
26 minuten geledenRABAT (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft "het onacceptabele gedrag van enkele spelers en officials" tijdens de finale van de Afrika Cup tussen Senegal en gastland Marokko veroordeeld. Tijdens de eindstrijd in Rabat haalde de Senegalese bondscoach onder meer zijn team van het veld, omdat hij het niet eens was met een beslissing van de arbiter. Na de terugkeer op het veld won Senegal alsnog na een verlenging.
1 uur geledenSAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
14 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
14 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
15 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
16 uur geleden