Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Amsterdamse vuurwerkshows afgelast vanwege storm

Amsterdamse vuurwerkshows afgelast vanwege storm

AMSTERDAM (ANP) - De vuurwerkshows die in Amsterdam gepland stonden, gaan niet door vanwege de harde wind. Dat heeft de gemeente bekendgemaakt. "Vuurwerk afsteken kan tot onveilige situaties leiden, omdat de harde wind het vuurwerk kan wegblazen met gevaar voor de toeschouwers en de omgeving."

Het gaat om de vuurwerkshows aan de Sloterplas, IJburg, Weesp en het Nelson Mandelapark. Twee lichtshows op het Museumplein kunnen wel doorgaan. Het gaat om een kindershow, die om 18.45 uur begint, en een grote lichtshow met live muziek om 22.30 uur. Op het plein wordt met een grote klok vanaf 23.50 uur naar het nieuwe jaar afgeteld. Dat is live te volgen via RTL vanaf 23.55 uur.

Het KNMI heeft tijdens de jaarwisseling code geel afgekondigd voor Noord-Holland en het Waddengebied vanwege zware windstoten.

Ook andere evenementen rond de jaarwisseling zijn afgelast om de harde wind. Zo zijn de jaarlijkse vreugdevuren op de stranden in Scheveningen en Duindorp in Den Haag uit voorzorg maandag al aangestoken, en gaan meerdere nieuwjaarsduiken op 1 januari niet door.

Meer uit Binnenland

Advies aan kabinet: uiterlijk jaar na bestand Oekraïne bij EU

DEN HAAG (ANP) - Oekraïne moet zo snel mogelijk in de Europese Unie worden opgenomen nadat er een eind is gekomen aan de strijd met Rusland. Volgens een belangrijke buitenlandadviseur van het kabinet moet het toetredingsverdrag "uiterlijk" een jaar na het ingaan van een bestand al klaar zijn.

3 uur geleden
Honderden deelnemers bij stille tocht na fataal ongeluk Zeeland

AXEL (ANP) - Vele honderden mensen lopen zondagavond mee in een stille tocht voor de slachtoffers van het fatale ongeluk in het Zeeuwse Vogelwaarde. De tocht begon om 19.00 uur in Axel, in de gemeente Terneuzen, met een moment van stilte. De slachtoffers waren leerlingen en begeleiders van een basisschool uit de plaats. Onder de deelnemers aan de stoet zijn burgemeester Franc Weerwind en commissaris van de Koning Hugo de Jonge.

8 uur geleden
Honderden supporters op fanfeest bij Dallas Stadium

ARLINGTON (ANP) - Honderden supporters van het Nederlands elftal hebben zich verzameld bij de Road to Six Flags Street bij het Choctaw Stadium in Arlington. Daar brengen Yuki, FeestDJRuud en Yves Berendse de fans in de stemming voor het eerste duel van Oranje op het WK voetbal met Japan, dat om 22.00 uur Nederlandse tijd in het Dallas Stadium begint.

9 uur geleden
Woningcorporatie: volledig herstel flat Osdorp kan nog even duren

AMSTERDAM (ANP) - Woningcorporatie Stadgenoot heeft de afgelopen dagen al veel noodreparaties verricht aan de flat in Amsterdam, waar deze week een explosie was, maar volledig herstel kost nog enige tijd. "In de komende weken tot maanden voeren wij het definitieve herstel uit. Dit kan wat langer duren", aldus Stadgenoot.

13 uur geleden
Grote stroomstoring in delen van Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - In delen van Rotterdam is zondag de stroom uitgevallen. Er is een storing in een transformatorstation, meldt een woordvoerster van netbeheerder Stedin. Het gaat om 19.338 aansluitingen, vooral ten zuiden van de Maas. Monteurs zijn bezig de problemen op te lossen, zegt de woordvoerster. Stedin verwacht de storing tussen 15.30 uur en 16.00 uur te hebben verholpen.

15 uur geleden
Stille tocht in Zeeuwse Axel gaat zondagavond door

AXEL (ANP) - De stille tocht voor de slachtoffers van het fatale ongeluk in Zeeland gaat door. Dat laat een woordvoerder van de gemeente Terneuzen zondagochtend weten. De slachtoffers waren leerlingen of begeleiders van een school uit de plaats Axel, die binnen de gemeente ligt. Daar is de stille tocht.

16 uur geleden
Weer lege stoelen als stil protest bij Russische ambassade

DEN HAAG (ANP) - Net als voorgaande jaren zet de Werkgroep Waarheidsvinding MH17 zondag 298 lege stoelen tegenover de Russische ambassade in Den Haag. Elke stoel vertegenwoordigt een slachtoffer van de in 2014 neergeschoten vlucht MH17. Het toestel, onderweg van Amsterdam naar Maleisië, werd boven het oosten van Oekraïne neergehaald door pro-Russische separatisten.

17 uur geleden