Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AmsterdamOntbijt haalt 80.000 euro op voor aidsbestrijding

AmsterdamOntbijt haalt 80.000 euro op voor aidsbestrijding

AMSTERDAM (ANP) - Met de aangepaste editie van het AmsterdamDiner is 80.000 euro opgehaald ten behoeve van aidsbestrijding. Vanwege de coronacrisis werd dit jaar ontbeten in plaats van gedineerd voor het goede doel.

Naast diverse giften van trouwe en nieuwe supporters van het initiatief werd het ontbijt dat speciaal door restaurant RIJKS in elkaar is gezet 471 keer verkocht. Mensen konden hun ontbijt afgelopen weekend bij het restaurant komen ophalen en thuis opeten.

Bij de presentatie op 26 mei benadrukte prinses Mabel, die zich al jaren inzet voor de strijd tegen aids, hoe belangrijk het is om juist nu de ziekte te blijven aanpakken. "Mensen met hiv worden wereldwijd hard getroffen door de coronacrisis. Acute hulp is nodig."

Volgend jaar vindt de 28e editie van het reguliere AmsterdamDiner weer plaats op 29 mei in AFAS.

Meer uit Binnenland

Code oranje in westen om gladheid, code geel in rest van het land

DEN HAAG (ANP) - In de provincies Noord- en Zuid-Holland geldt maandagochtend tot 10.00 uur code oranje, meldt het KNMI. Tijdens de ochtendspits kan hier plaatselijk 3 tot 5 centimeter of meer sneeuw vallen. Mogelijk kan code oranje later in de ochtend ook voor andere provincies gaan gelden.

46 minuten geleden
Gewonde door steekincident in woning Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Een man is in de nacht van zondag op maandag gewond geraakt bij een steekincident in een woning aan de Botersloot in Rotterdam. Dat meldt de Politie Eenheid Rotterdam op X. Het incident vond rond 00.55 uur plaats.

4 uur geleden
Stiefdochter Otto Frank, Eva Schloss-Geiringer (96), overleden

AMSTERDAM (ANP) - Eva Schloss-Geiringer is zaterdag op 96-jarige leeftijd overleden in Londen, meldt de Anne Frank Stichting zondag. Ze was de stiefdochter van Otto Frank, de vader van Anne Frank en Holocaustoverlevende.

9 uur geleden
Praktijkexamens brommer en motor maandag uitgesteld om winterweer

RIJSWIJK (ANP) - Alle geplande praktijkexamens voor de motor en bromfiets gaan maandag niet door vanwege sneeuw en gladheid. Het gaat in totaal om 616 examens die uit voorzorg worden uitgesteld, volgens het Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen (CBR).

10 uur geleden
Geen bussen meer in Utrecht om gladheid

UTRECHT (ANP) - Zowel in de stad als de provincie Utrecht blijven alle bussen de rest van de zondagavond stilstaan. "Door gladheid rijden er geen bussen meer. Trams blijven rijden", meldt U-OV, dat het bus-en tramvervoer in de provincie verzorgt. De vervoersbedrijven Transdev en Keolis zijn daar de uitvoerders van.

11 uur geleden
Rijkswaterstaat waarschuwt: maandagochtend druk en glad op wegen

DEN HAAG (ANP) - Door het aanhoudende winterweer en het einde van de kerstvakantie voorziet Rijkswaterstaat voor maandagochtend een drukke ochtendspits. "Daarnaast moeten weggebruikers rekening houden met gevaarlijke rijomstandigheden vanwege sneeuwval en gladheid door bevriezing van natte weggedeelten", waarschuwt de wegbeheerder.

15 uur geleden
NS: hou ook maandag rekening met hinder door de sneeuw

UTRECHT (ANP) - De NS en ProRail waarschuwen reizigers ook maandag rekening te houden met vertragingen. Het winterweer zal dan ook nog zorgen voor hinder in de treindiensten, verwachten ze. "Al valt nu niet te voorspellen waar precies", zegt een NS-woordvoerder.

15 uur geleden