
Amsterdammer loopt brandwonden op door woningbrand
AMSTERDAM (ANP) - In Amsterdam-Oost heeft maandag een persoon ernstige brandwonden opgelopen door een brand in zijn woning aan de Transvaalstraat. Het slachtoffer is naar het ziekenhuis gebracht. Hoe de brand is ontstaan is niet duidelijk, meldt de brandweer.
Om 21.40 uur werd de brandweer gealarmeerd vanwege een uitslaande brand aan de achterkant van een pand met meerdere woningen. Omdat de brand uitslaand was en mogelijk nog mensen in de woningen waren, ging de brandweer met meerdere voertuigen op de melding af.
De brand woedde op de begane grond en was snel geblust. De bewoner is door de brandweer uit zijn woning gehaald. Ook de bewoners van de drie bovenliggende appartementen moesten hun woning uit. Zij mogen waarschijnlijk nog in de nacht terug naar hun woning.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - In IJmuiden is maandagavond een uur lang windkracht 9 gemeten. Daarmee is de eerste herfststorm volgens Weeronline een feit. Het is de derde storm van het jaar; op nieuwjaarsdag en 6 januari kwam het ook tot een storm. Het gaat om storm Amy die overwaaide vanuit het Verenigd Koninkrijk.
2 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Tussen Gouda Goverwelle en Den Haag Centraal rijden dinsdag de hele ochtend veel minder treinen door een defecte bovenleiding, meldt de NS.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Bobby Vylan van punkrapduo Bob Vylan heeft Doornroosje bedankt voor het laten doorgaan van hun optreden. Dat zei hij tijdens hun concert maandagavond in het Nijmeegse poppodium. Een medewerker van Doornroosje kwam hierbij op het podium en het publiek applaudisseerde.
9 uur geledenBEVERWIJK (ANP) - De politie in Noord-Holland heeft rond de onrust in Beverwijk, Heemskerk en Haarlem een zevende arrestatie verricht. De persoon wordt verdacht van het plaatsen van "oproepen tot aanzetten tot geweld" op sociale media, meldt de politie. De identiteit en woonplaats van de verdachte zijn niet bekendgemaakt.
10 uur geledenEMMEN (ANP) - Qbuzz zet tijdelijk twee extra toezichthouders in rond station Emmen. Dat doet de vervoerder naar aanleiding van incidenten op de buslijnen 73 en 74 die tussen Emmen en Ter Apel rijden, waar het aanmeldcentrum voor asielzoekers zit. Vakbonden uitten hun zorgen over de situatie en die neemt Qbuzz "zeer serieus".
10 uur geledenHERKENBOSCH (ANP) - De Limburgse politie heeft op de plek waar maandagochtend een man gedood werd een zelfgemaakt voorwerp gevonden met een mes erop. De man uit Herkenbosch kwam rond 08.10 uur om het leven op de Van der Landelaan. De verdachte sloeg op de vlucht.
12 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het weer blijft onstuimig op Prinsjesdag. Dinsdagochtend waait het nog steeds hard in Den Haag met windkracht 6, meldt Weeronline. In de loop van de ochtend neemt de windkracht iets af, maar er kunnen nog steeds windstoten tot 70 kilometer per uur voorkomen.
13 uur geleden