Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Amerikaanse zanger Chris Brown in VK aangeklaagd om mishandeling

Amerikaanse zanger Chris Brown in VK aangeklaagd om mishandeling

MANCHESTER (ANP) - De Amerikaanse zanger Chris Brown is strafrechtelijk aangeklaagd voor zware mishandeling met voorbedachten rade, meldt de politie van de Engelse stad Manchester, waar Brown donderdag in een hotel werd gearresteerd. De R&B-zanger zou in februari 2023 in een Londense nachtclub een muziekproducent meermaals met een fles hebben geslagen. Brown verschijnt vrijdag voor de rechtbank van Manchester, aldus de BBC.

Het vermeende slachtoffer klaagde Brown in oktober 2023 al aan voor de mishandeling en eiste een schadevergoeding van 15 miljoen dollar voor de geleden fysieke en emotionele schade. Die zaak loopt nog. Het slachtoffer deed destijds zijn verhaal in Britse media en vertelde dat hij Brown wilde begroeten in een club, maar dat die hem meteen begon te slaan. Het incident zou zijn gefilmd door bewakingscamera's.

De 36-jarige Brown is al vaker beschuldigd van mishandeling. Zo werd hij in 2009 veroordeeld voor de mishandeling van zijn ex-vriendin Rihanna.

Meer uit Buitenland

Israël meldt vernietiging vliegtuig van gedode leider Khamenei

JERUZALEM (ANP/RTR) - Israël zegt een vliegtuig te hebben vernietigd dat voorheen is gebruikt door de dode Iraanse leider Ali Khamenei. Iraanse topfiguren zouden met het toestel hebben gereisd in binnen- en buitenland.

7 minuten geleden
Parlement Myanmar jaren na staatsgreep weer bijeen

NAYPYIDAW (ANP/AFP/DPA) - Het parlement van Myanmar is jaren na de militaire staatsgreep van 2021 voor het eerst weer bijeengekomen voor een normale bijeenkomst. De volksvertegenwoordiging is na omstreden verkiezingen gevuld met bondgenoten van het militaire regime.

31 minuten geleden
Iran dreigt met aanvallen op doelen die het linkt aan tv-zender

TEHERAN (ANP/AFP) - Iran heeft landen in de regio opgeroepen niet samen te werken met televisiezender Iran International. In een verklaring wordt gewaarschuwd dat infrastructuur waar de zender gebruik van maakt op de Iraanse lijst met doelwitten kan worden gezet.

1 uur geleden
Vluchten luchthaven Dubai 'geleidelijk hervat' na drone-incident

DUBAI (ANP/AFP) - De internationale luchthaven van Dubai hervat het vliegverkeer na een incident met een drone. "Vluchten van en naar DXB worden geleidelijk hervat naar geselecteerde bestemmingen, na de tijdelijke opschorting die als voorzorgsmaatregel was ingevoerd", meldt Dubai Airports in een verklaring.

1 uur geleden
Israël meldt grondoperaties in zuiden van Libanon

BEIROET (ANP) - Israël meldt dat het "beperkte en gerichte" grondoperaties uitvoert in het zuiden van Libanon. Die zijn gericht tegen belangrijke bolwerken van de Hezbollah-beweging, stelt de Israëlische krijgsmacht op X.

1 uur geleden
Rusland: 145 drones neergeschoten, ook veel op weg naar Moskou

MOSKOU (ANP/RTR) - Rusland heeft in de nacht van zondag op maandag 145 Oekraïense drones neergeschoten, meldt het Russische ministerie van Defensie in een verklaring. Er zouden 53 drones zijn neergeschoten boven de regio Moskou.

2 uur geleden
Vliegverkeer luchthaven Dubai tijdelijk stilgelegd

DUBAI (ANP/AFP) - Er is tijdelijk geen vliegverkeer mogelijk van en naar de internationale luchthaven van Dubai, meldt de luchtvaartautoriteit van de Verenigde Arabische Emiraten (VAE). De maatregel is tijdelijk en uit voorzorg vanwege veiligheidsoverwegingen, aldus de autoriteit.

2 uur geleden