Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Amerikaanse voetbalster Morgan naar Tottenham Hotspur

Amerikaanse voetbalster Morgan naar Tottenham Hotspur

LONDEN (ANP) - De Amerikaanse topvoetbalster Alex Morgan steekt de Atlantische Oceaan over en gaat in Engeland voetballen. De 31-jarige spits ondertekende een contract voor een jaar bij Tottenham Hotspur. Morgan, één van de grootste sportsterren in de VS die jaarlijks miljoenen verdient met persoonlijke sponsordeals, gaat bij de Spurs met haar vertrouwde rugnummer 13 spelen.

De Amerikaanse begint aan haar tweede Europese avontuur. In 2017 speelde Morgan een paar maanden voor Olympique Lyon, waarmee ze de Franse titel en de Champions League won. De spits keerde daarna terug naar Orlando Pride.

Met het Amerikaanse elftal prolongeerde Morgan vorig jaar op het WK in Frankrijk de wereldtitel, door Oranje in de finale met 2-0 te verslaan. In 2012 pakte ze met 'Team USA' olympisch goud. In 169 interlands maakte ze 107 doelpunten.

Morgan, die is getrouwd met een Amerikaanse voetballer, bracht in mei een dochter ter wereld. "2020 is het jaar van de onverwachte dingen. Het volgende: de eerste stempel in Charlie's paspoort", schreef ze op Twitter over haar overstap naar Tottenham.

Meer uit Voetbal

FC Twente heeft Weidmann terug tegen Pafos in Conference League

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente-coach John van den Brom kan donderdag in het duel met Pafos FC in de Conference League weer beschikken over Daouda Weidmann. De middenvelder was in de wedstrijd tegen Excelsior geschorst.

22 minuten geleden
Brandt niet in Ajax-selectie voor uitduel met FC Midtjylland

AMSTERDAM (ANP) - Julian Brandt komt donderdag niet met Ajax in actie in Denemarken tegen FC Midtjylland. Dat heeft de Amsterdamse club op de eigen website bekendgemaakt. De 30-jarige Duitser raakte zaterdag geblesseerd in het duel met AZ en behoort niet tot de selectie van coach Míchel Sánchez voor de wedstrijd in de Conference League. Ook Sofyan Amrabat moet vanwege een blessure de wedstrijd missen.

2 uur geleden
AZ-speler Oufkir krijgt eerste oproep voor Marokkaans elftal

CASABLANCA (ANP) - Bondscoach Mohamed Ouahbi van het Marokkaanse voetbalelftal heeft AZ-aanvaller Ayoub Oufkir opgenomen in zijn selectie voor de komende twee interlands tegen Niger. Zijn oproep voor Marokko is opvallend, omdat de 20-jarige Oufkir in oktober nog zijn debuut maakte in Jong Oranje. Hij speelde in de wedstrijden tegen Jong Noorwegen, Jong Slovenië en Jong Bosnië en Herzegovina.

4 uur geleden
Spaanse tennisheld Nadal benoemd in bestuur Real Madrid

MADRID (ANP) - De Spaanse tennisheld Rafael Nadal is benoemd in het bestuur van de roemrijke voetbalclub Real Madrid. "Voor Real Madrid en de gehele gemeenschap is het een enorme eer dat een persoonlijkheid van zijn kaliber, een icoon van de Spaanse en mondiale sport, toetreedt tot het bestuur van de club", laat Real weten op zijn website.

4 uur geleden
Coach Fonseca verruilt onverwacht Olympique Lyon voor Sporting

LYON (ANP) - De Portugese coach Paulo Fonseca stapt vrij plotseling over van de Franse club Olympique Lyon naar de Portugese club Sporting uit Lissabon. Lyon meldt de overgang op zijn website. "Het is een onverwacht besluit dat Olympique Lyon betreurt, zeker gezien het moment; zo midden in het seizoen", laat de Franse club weten in de verklaring.

5 uur geleden
Feyenoord lijdt kansloze nederlaag tegen Internazionale

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft een kansloze nederlaag geleden tegen Internazionale (0-3) in de Champions League. De koploper van de Eredivisie kwam technisch, tactisch en fysiek zwaar tekort tegen de huidige nummer 2 van de Serie A.

18 uur geleden
Geplaagd Manchester United knokt zich na rust langs AS Roma

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een nieuwe tegenslag ternauwernood voorkomen. Het elftal van trainer Michael Carrick keek in de Champions League-ontmoeting met AS Roma halverwege nog tegen een ruime achterstand aan, maar won door drie doelpunten in de tweede helft alsnog: 3-2.

18 uur geleden