Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Amerikaanse voetbalster Morgan naar Tottenham Hotspur

Amerikaanse voetbalster Morgan naar Tottenham Hotspur

LONDEN (ANP) - De Amerikaanse topvoetbalster Alex Morgan steekt de Atlantische Oceaan over en gaat in Engeland voetballen. De 31-jarige spits ondertekende een contract voor een jaar bij Tottenham Hotspur. Morgan, één van de grootste sportsterren in de VS die jaarlijks miljoenen verdient met persoonlijke sponsordeals, gaat bij de Spurs met haar vertrouwde rugnummer 13 spelen.

De Amerikaanse begint aan haar tweede Europese avontuur. In 2017 speelde Morgan een paar maanden voor Olympique Lyon, waarmee ze de Franse titel en de Champions League won. De spits keerde daarna terug naar Orlando Pride.

Met het Amerikaanse elftal prolongeerde Morgan vorig jaar op het WK in Frankrijk de wereldtitel, door Oranje in de finale met 2-0 te verslaan. In 2012 pakte ze met 'Team USA' olympisch goud. In 169 interlands maakte ze 107 doelpunten.

Morgan, die is getrouwd met een Amerikaanse voetballer, bracht in mei een dochter ter wereld. "2020 is het jaar van de onverwachte dingen. Het volgende: de eerste stempel in Charlie's paspoort", schreef ze op Twitter over haar overstap naar Tottenham.

Meer uit Voetbal

NEC met Tadić tegen Olympiakos in voorronde Champions League

NIJMEGEN (ANP) - Dušan Tadić start bij NEC in het thuisduel met Olympiakos in de derde voorronde van de Champions League. De 37-jarige Serviër speelde vorige week in het uitduel met de Griekse topclub (0-0) een kwartier mee, maar werkte afgelopen weekend tegen Telstar (1-2-nederlaag) wel een volledige wedstrijd af.

3 uur geleden
KNVB: zorgen clubs over aanhoudende droogte vooralsnog beperkt

ZEIST (ANP) - De KNVB heeft vooralsnog "een beperkt aantal signalen" ontvangen van verenigingen en gemeenten over de aanhoudende droogte. Dat meldt de voetbalbond dinsdag aan het ANP. De bespeelbaarheid en kwaliteit van natuurgrasvelden en de mogelijkheden om deze voldoende te besproeien worden het meest als probleem genoemd, stelt de KNVB.

4 uur geleden
Geweigerde Somalische WK-arbiter 'trots' om Super Cup te leiden

SALZBURG (ANP) - Omar Artan, de scheidsrechter die voor het afgelopen WK voetbal de toegang tot de VS werd geweigerd vanwege vermeende banden met leden van terroristische organisaties, is trots om woensdag de UEFA Super Cup te fluiten. Dat zei de Somaliër op de website van de Europese voetbalbond UEFA.

6 uur geleden
Trump neemt het op voor FIFA-voorzitter Infantino

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump neemt het op voor FIFA-voorzitter Gianni Infantino.

17 uur geleden
Verdediger Van de Ven verlengt contract bij Tottenham Hotspur

LONDEN (ANP) - Micky van de Ven heeft zijn contract bij Tottenham Hotspur met twee jaar verlengd. De centrale verdediger is nu tot medio 2031 aan de club uit Londen verbonden.

22 uur geleden
Middenvelder Koopmeiners verlengt contract bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Peer Koopmeiners heeft zijn contract bij AZ met een seizoen verlengd. De 26-jarige middenvelder is nu tot medio 2029 aan de club uit Alkmaar verbonden, meldt AZ op X.

1 dag geleden
Liverpool huurt verdediger Araújo van FC Barcelona

LIVERPOOL (ANP) - Ronald Araújo speelt dit seizoen voor Liverpool. De Engelse club huurt de centrale verdediger uit Uruguay van FC Barcelona, de club met wie hij drie landstitels veroverde.

1 dag geleden