Amerikaanse tennisser Isner trekt zich terug uit US Open
NEW YORK (ANP) - De Amerikaanse tennisser John Isner heeft zich op de US Open teruggetrokken wegens een polsblessure. De 37-jarige Isner, de nummer 48 van de wereld, zou het in de tweede ronde opnemen tegen de Noor Holger Rune.
"Tijdens mijn wedstrijd van dinsdag heb ik op onfortuinlijke wijze een breuk in mijn linkerpols opgelopen. Het is overbodig om te melden dat ik me terugtrek. Tot ziens in 2023", schrijft Isner op sociale media.
Isner, die in de openingsronde in drie sets van de Argentijn Federico Delbonis had gewonnen, haalde twee keer de kwartfinales in New York: in 2011 en 2018.
Half september treft Nederland de Verenigde Staten op de Daviscup Finals, maar Isner is niet geselecteerd door captain Mardy Fish.
Meer uit Sport
ROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.
20 minuten geledenCATANZARO (ANP) - Wielrenner Wilco Kelderman gaat niet van start in de vierde etappe van de Giro d'Italia. Hij heeft volgens zijn ploeg Visma - Lease a Bike te veel last van de gevolgen van een valpartij in de tweede etappe.
5 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James weet niet of hij volgend seizoen nog terugkeert in de NBA. "Ik weet niet wat de toekomst voor mij in petto heeft", zei hij na de nederlaag van LA Lakers tegen Oklahoma City (115-110) in de play-offs.
7 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil formeel onderhandelen met Nederland over de organisatie van het schaatstoernooi in schaatsstadion Thialf in Heerenveen. Dat bevestigt NOC*NSF maandagavond aan het ANP. Tot dusver was naast Heerenveen ook Turijn in beeld.
19 uur geledenHEERENVEEN (ANP/AFP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil "exclusieve gesprekken" aangaan met schaatsstadion Thialf in Heerenveen met het oog op het organiseren van het olympische schaatstoernooi. Dat meldt het Franse persbureau AFP maandag.
20 uur geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft zonder al te veel moeite de vierde ronde van het tennistoernooi in Rome bereikt. De Italiaanse nummer 1 van de wereld gunde Alexei Popyrin slechts twee games en won in twee sets: 6-2 6-0.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Shorttrackers Jens en Melle van 't Wout gaan samenwerken met schaatsploeg Team Essent. De broers gaan geen deel uitmaken van het schaatsteam, maar worden wel "op een andere manier" aan de ploeg verbonden, staat in een verklaring van de ploeg.
1 dag geleden